منتخب بازارچه

فروش مودم وایرلس دی لینک فقط 50000 تومان فقط امروز

vahid200

محروم از فعالیت تجاری
امتیاز - 92.3%
48   4   0
سلام
یک عدد مودم دی لینک مدل dsl-2640u موجوده سالم سالم جمعا 6 ماه کار نکرده فروش فوری تا فردا بعد ظهر هر کی خواست در خدمتم تو سایتهای دیگه خیلیا میخوان ازم ولی به خاطر امتیاز بازارچه میخوام اینجا بفروشم هر کیم نخره از دستش رفته قیمتم 50000 تومان مقطوع مقطوع اول ارسال بعد واریزم نداریم هر کی میخواد باشه تا فردا بعد ظهر خبری نشد میدم بره عکسم فردا میزارم
اینم لینک مودم D-Link Wireless G ADSL2+ 4-Port Router

manhatan1985

Registered User
امتیاز - 100%
9   0   0
پایه واسه من
بدجور دنباله مودم میگردم الان مودم قرض کردم

vahid200

محروم از فعالیت تجاری
امتیاز - 92.3%
48   4   0
پایه واسه من
بدجور دنباله مودم میگردم الان مودم قرض کردم
پایه مایه نداریم عزیز زیاد دندون گرد نیستم گوشه خونه افتاده لازم ندارم 50 میدم هر کیم خرید حالشو ببره نوش جونش در ضمن کارتونم نداره خودشه و اداپتورش

SraRobin

Registered User
امتیاز - 100%
11   0   0
خریدارم.
لطفا شرایط خرید رو ارسال بفرمایید.

nasle_bartar

Registered User
امتیاز - 100%
2   0   0
شرمنده داداش با توجه به امتیاز نه چندان درخشان بازارچه ات اول ارسال بعد پرداخت وجه 52000 تومان

manhatan1985

Registered User
امتیاز - 100%
9   0   0
پایه مایه نداریم عزیز زیاد دندون گرد نیستم گوشه خونه افتاده لازم ندارم 50 میدم هر کیم خرید حالشو ببره نوش جونش در ضمن کارتونم نداره خودشه و اداپتورش
دست شما درد نکنه که بعد از صحبت با بنده و 100% شدن خرید موقع واریز پول اس ام اس زدید که مودم تو انباری گم شده ......
حرف مرد یکیه مرد...چی بگم

vahid200

محروم از فعالیت تجاری
امتیاز - 92.3%
48   4   0
دست شما درد نکنه که بعد از صحبت با بنده و 100% شدن خرید موقع واریز پول اس ام اس زدید که مودم تو انباری گم شده ......
حرف مرد یکیه مرد...چی بگم
داداش گلم مودمو من هنوز پیدا نکردم اگه قرار بود اینجا بگم گم شده خودم میگفتم لزومی نداشت شما بیای بگی گم شده از شما هم ترسی ندارم که بخوام دروغ بگم به کسی هم نفروختم که به شما نداده باشم

بالا