برگزیده های پرشین تولز

فروش مودم 4G D-link DWR-953

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sedra

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
يك عدد مودم ديلينك روميزي ٤جي مدل dwr-953 موجود هست كه حدود 3 ماه كمتر پيش از ديجي كالا خريداري شده شاید کلا فقط چند ساعت روشن بوده كه هنوز نايلون روش هم كنده نشده
دقيقا مانند آكبند هست با تمام لوازم و نايلون ها
به قيمت 465 تومان خريداري شده
الان به قيمت ١٠٠ تومان كمتر 365 تومان به فروش ميرسه
واسه كسي كه اين مدل رو ميخواد خريداري كنه قيمت كاملا مناسب هست چون مودم دقيقا مانند آكبند هست
لينك محصول در ديجي كالا:
https://www.digikala.com/Product/DK...-dual-band-wireless-ac750-4g-lte-modem-router
بنده تهران هستم
خريدار ميتونه حضوري بياد مودم رو تحويل بگيره يا با پيك بفرستم براش بعد از واريز وجه

فایل های ضمیمه

• IMG_20170204_222822.jpg
    IMG_20170204_222822.jpg
    642.5 KB · نمایش ها: 41

sedra

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
قیمت جدید 345 تومن

sedra

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به علت نبود وقت و پول لازمی حداکثر تا 10 اسفند فروش ادامه داره.
(نشدم که جوونیم کار میکنیم پول مردمو میدیم!!!)
این مودم برای کسی که استفاده روزمره داره واقعا تمام امکاناتو داره و future proof محسوب میشه. الان تو باند 2.4 یه استادیوم ملت شبکه درست کردن ولی تو 5 عینه ساحل آفتابی ارومه و خلوته. راجع به سرعت 4G هم خودم تا 35 مگابیت بر ثانیه باهاش تست گرفتم.
اما بهرحال برا کسی که ماهی 891 گیگا بایت دانلود داره خوب نیست.
الان قیمتش رو منفجر کردم.(دقیقا همین الان!) با این قیمت حدید اگر کسی یه مودم خوب و خوش قیمت و حرفه ای لازم داشته باشه و روش فکر نکنه مفت از دستش رفته. این آفر مثل این میمونه که انگار 170 160 تومن زیر قیمت جنس رو (منظورم کالای الکترونیکه!)خریده باشی ولی چند روز داده باشی امانت دست کسی.
(نوش جونش. از سود کردن کسی زورم نمیاد)

قیمت جدید 282 تومن

sedra

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به علت دبه dabbeh فنی شدن توسط گارانتی easy فروش منتفی شد. میفرمایند اگر حتی firmware همون هاردور ورژن رو از سایت سازنده دانلود کنید از گارانتی خارج میشه. چون ریجن ها متفاوتند. یعنی 2 سال گارانتی میدن و کلی گرونتر میکنن و تازه باید 3 سال هم صبر کنیم تا بخش فنی شون بعد پایان گارنتی(!!!) یه firmware بدون باگ رو تایید کنن و بگذارن برا دانلود.
حتم جلسه اعلام میشود

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا