• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش مودم ADSL Zyxel 660 RU

وضعیت
موضوع بسته شده است.

vahid_itc

Registered User
لایک‌ها
127
مودم فروخته شد به جناب آقای قاسمی عزیز با نام کاربری 1985ha

یک عدد مودم ADSL Zyxel 660 RU کاملاً سالم با تمام متعلقات + اسپیلیتر موجود می باشد.

قیمت آک مودم و اسپیلیتر در سایت پارس آنلاین 81 تومن که منهای 30 درصد میشه 56700 تومن

قیمت پایه : 55 هزار فروش فوری 59 هزار

امکان تحویل حضوری در تهرانــــــــــ(WEST)

عاقایون قیمت از سایت پارس آنلاین گرفته شده اگه بالا و پائین هست بگین اصلاح کنم چون آمار دقیق ندارم

مودم فوق 48 ساعت مهلت تست داره

فایل های ضمیمه

• 1.jpg
    1.jpg
    67.2 KB · نمایش ها: 224
  • 2.jpg
    2.jpg
    52.9 KB · نمایش ها: 223
Last edited:

vahid_itc

Registered User
لایک‌ها
127
انواع تنظیمات مودم ADSL Zyxel 660 RU:

Bridge: با تنظیم مودم به صورت Bridge باید از طریق یک کامپیوتر و با ساختن PPPOE Connection روی آن به اینترنت متصل گردید.در یافت فایل راهنما

NAT: با تنظیم مودم به صورت NAT ، مودم به حالت خودکار به اینترنت متصل می گردد و دیگر نیازی به ساختن Connection مانند حالت Bridge نمی باشد.از مزایای این تنظیم استفاده همزمان چندین کامپیوتر بدون نیاز به سرور می باشد.در یافت فایل راهنما

Route: زمانیکه کاربری بیشتر از یک Static IP برای اتصال به اینترنت داشته باشد از این تنظیم استفاده می گردد.در یافت فایل راهنما

Virtual Server: یک سرویس روی مودم می باشد که از طریق راه اندازی این سرویس میتوان یک ارتباط از راه دور به یک کامپیوتر و یا دوربینهای امنیتی برقرار کرد.در یافت فایل راهنما

Last edited:

F.B.I govi

Registered User
لایک‌ها
212
ส็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็ تـــــــــــــهران بزرگ
داداش قیمته اخرتو همینجا بگی ممنون میشم

vahid_itc

Registered User
لایک‌ها
127

Bridge: با تنظیم مودم به صورت Bridge باید از طریق یک کامپیوتر و با ساختن PPPOE Connection روی آن به اینترنت متصل گردید.در یافت فایل راهنما

NAT: با تنظیم مودم به صورت NAT ، مودم به حالت خودکار به اینترنت متصل می گردد و دیگر نیازی به ساختن Connection مانند حالت Bridge نمی باشد.از مزایای این تنظیم استفاده همزمان چندین کامپیوتر بدون نیاز به سرور می باشد.در یافت فایل راهنما

Route: زمانیکه کاربری بیشتر از یک Static IP برای اتصال به اینترنت داشته باشد از این تنظیم استفاده می گردد.در یافت فایل راهنما

Virtual Server: یک سرویس روی مودم می باشد که از طریق راه اندازی این سرویس میتوان یک ارتباط از راه دور به یک کامپیوتر و یا دوربینهای امنیتی برقرار کرد.در یافت فایل راهنما

gate

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چه مدت کارکرد داشته ؟

evenger

Registered User
لایک‌ها
338
درود

شرمنده زیر پایه هست.
45 + 3 ارسال با سفارشی = 48 هستم
اگر پست ناراحتتون میکنه بگید ادیت کنم
موفق و موید باشید

یا حق

vahid_itc

Registered User
لایک‌ها
127
درود

شرمنده زیر پایه هست.
45 + 3 ارسال با سفارشی = 48 هستم
اگر پست ناراحتتون میکنه بگید ادیت کنم
موفق و موید باشید

یا حق

خواهش می کنم
زیر قیمت پایه شرمنده،ببخشید.

vahid_itc

Registered User
لایک‌ها
127

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا