برگزیده های پرشین تولز

فروش فروش مودم tplink archer mr200

amir_k2m

Registered User
لایک‌ها
509
یک عدد مودم tplink archer mr200 دارم مودم 3g 4g lte هست با همه سیم کارتها ایرانسل همراه اول رایتل و ...... به راحتی کار میکنه سرعت دانلودش باورنکردنیه میتونه ۵۰ گیگ رو زیر ۳ ساعت بگیره تست شده توسط خودم مودم ۶ ماه بیشتر کار نکرده گارانتی ۳ ساله داره وایفای ۲ بانده داره ۲.۴ و ۵.۰ دوتا شاخک داره که مربوط به آنتن دهی هست برای جاهایی که آنتن دهی پایینه به راحتی بهتون خط آنتن میده برای همین درست شده با این مودم یه سیم کارت رایتل بهم دادن که اصلا استفاده نکردم ۵ گیگ اینترنت روش هست که فعالش کنید براتون میاد بسیار تمیز ازش نگهداری شده حتی روکش روی مودم رو هنوز نکندم کارتونش اتو کشیدست کلا انگار همین الان آک دستگاه رو خریدید مودم توی بازار ۵۸۰تومنه که من ۴۵۰ میذارم اول پرداخت بعد ارسال ارسال با پست و تیپاکس هست هزینه ارسال با خریدار محترمه شماره تماسم ۰۹۰۱۴۶۳۵۷۹۳ هست تلگرام هم هستم
فروخته شد
g28p_dsc_0031.jpg

g28p_dsc_0031.jpg

Last edited:

evance

Registered User
لایک‌ها
150
یک عدد مودم tplink archer mr200 دارم مودم 3g 4g lte هست با همه سیم کارتها ایرانسل همراه اول رایتل و ...... به راحتی کار میکنه سرعت دانلودش باورنکردنیه میتونه ۵۰ گیگ رو زیر ۳ ساعت بگیره تست شده توسط خودم مودم ۶ ماه بیشتر کار نکرده گارانتی ۳ ساله داره وایفای ۲ بانده داره ۲.۴ و ۵.۰ دوتا شاخک داره که مربوط به آنتن دهی هست برای جاهایی که آنتن دهی پایینه به راحتی بهتون خط آنتن میده برای همین درست شده با این مودم یه سیم کارت رایتل بهم دادن که اصلا استفاده نکردم ۵ گیگ اینترنت روش هست که فعالش کنید براتون میاد بسیار تمیز ازش نگهداری شده حتی روکش روی مودم رو هنوز نکندم کارتونش اتو کشیدست کلا انگار همین الان آک دستگاه رو خریدید مودم توی بازار ۵۸۰تومنه که من ۴۸۰ تومن میذارم اول پرداخت بعد ارسال ارسال با پست و تیپاکس هست هزینه ارسال با خریدار محترمه شماره تماسم ۰۹۰۱۴۶۳۵۷۹۳ هست تلگرام هم هستم
g28p_dsc_0031.jpg

g28p_dsc_0031.jpg
سلام
این مودم رو میشه ب عنوان مودم adsl هم استفاده کرد؟
هنگی..داغی..پرش انت...دیسی و اینا ک نداره؟
کدوم ورژنه؟V1 یا V2

amir_k2m

Registered User
لایک‌ها
509
سلام
این مودم رو میشه ب عنوان مودم adsl هم استفاده کرد؟
هنگی..داغی..پرش انت...دیسی و اینا ک نداره؟
کدوم ورژنه؟V1 یا V2
سلام
نه این مودم فقط با نت سیمکارتی کار میکنه و نمیتونید خط adsl روش نصب کنید فقط میتونه نت adsl رو شیر کنه
هیچ کدوم از موارد بالا از داغی هنگی پرش آنتن یا هر مورد دیگه ای که مربوط به خود مودم بشه رو ندیدم واقعا بهترین مودم سیمکارتی توی ایرانه
ورژن یک هستش

amir_k2m

Registered User
لایک‌ها
509
تغییر قیمت به ۴۵۰تومن

SilvermanHHH

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
31
مبلغ مودم واریز شد،منتظر دریافت ،خریداری شد

بالا