برگزیده های پرشین تولز

فروش مودم Venus/3G

M £ H D I

Registered User
لایک‌ها
439
من قصد خرید دارم از این کاربر مث اینکه ایشون فقط حضوری دارن یا پست بدون اعتماد سازی و اول واریز!//با آرزوی موفقیت

شما اول یاد بگیرید به کسی تهمت دزدی نزنید بعد ادعای امتیاز کنید .... امیدوارم در معاملاتتون موفق باشید.

architect67

Registered User
لایک‌ها
308
شما اول یاد بگیرید به کسی تهمت دزدی نزنید بعد ادعای امتیاز کنید .... امیدوارم در معاملاتتون موفق باشید.
شما میتونید کلمه ای توی حرفام به عنوان دزد پیدا کنید؟
بنده گفتم اعتماد سازی کنید

architect67

Registered User
لایک‌ها
308
توی همین تاپیک اعتماد سازی کنید من ازتون بخرم

M £ H D I

Registered User
لایک‌ها
439
دوست گلم صرفا کسی که امتیاز نداره و تازه عضو اینجا شده دزد و کلاهبردار نیست و صرفا کسی که امتیاز داره آدم خوب و به راهی نیست.

جهت یادآوری شما : بهتر تو تاپیکتون بزنید فقط حضوری// کسی به شما جسارت نکرده//همه با همین حرفا کلا برداری ردن ( این دقیقا عین جمله ای که شما تو خصوصی بهم گفتین و بعدش با یه حرکت بچه گانه اومدین تو تایپک و پست دادید که اعتماد سازی نمیکنه )

من به همچین آدمی که ندونسته چیزی رو به کسی نسبت میده حتی به قیمت 500 هزار تومان هم جنس رو خریدار باشه چیزی نمیفروشم . یاعلی./

architect67

Registered User
لایک‌ها
308
بله من دقیقا همین حرفو زدم فک نکنم مشکل خاصی توش باشه // من هرجور خواستم از شما بخرم شما حتی ی راه اعتماد سازی هم نگفتید//
عمل من بچگانه نیست // خواستم به بچها بگم ک شما قصد اعتماد سازی ندارید و انگار منظورتون حضوری هست

• Like
Reactions: usl

architect67

Registered User
لایک‌ها
308
شما فروشنده ای ؟ کاربر 400 امتیازه بیارم واسطه بشه ولی خب بخاطر 50 تومن ضایع هست ولی چ میشه کرد / کاربر vhid ati بچها روش قسم میخورن شما که خونتون رنگین تر نیست من تو حساب ایشون واریز میکنم شما ارسال کنید/// اگه فرو شنده ای بسم ال..///اگرم نه بهتره تاپیک جدید بزنی چون فک نکنم کس دیگه با این صحبت هایی ک من کردم بیاد خرید

• Like
Reactions: usl

M £ H D I

Registered User
لایک‌ها
439
شما فروشنده ای ؟ کاربر 400 امتیازه بیارم واسطه بشه ولی خب بخاطر 50 تومن ضایع هست ولی چ میشه کرد / کاربر vhid ati بچها روش قسم میخورن شما که خونتون رنگین تر نیست من تو حساب ایشون واریز میکنم شما ارسال کنید/// اگه فرو شنده ای بسم ال..///اگرم نه بهتره تاپیک جدید بزنی چون فک نکنم کس دیگه با این صحبت هایی ک من کردم بیاد خرید

خوبه خودت داری میگی 50 تومن ضایع هست ... آخه مرد مومن من واسه 50 تومن 20 و چند سال زندگی سالمم رو زیر سوال میبرم؟
ارزش داره؟
واقعا متاسفم برات ... با این حرفا نون من آجر نمیشه .. خدا نون کسی رو آجر نکنه ... ایشالا دعا میکنم همیشه معاملاتت بیشتر و بیشتر بشه و سود کنی همیشه ....
شما به فکر فروش بنده نباش ... اهلش پیدا شه خودش میخره ... لطف میکنی اگه دیگه تو تایپک پاسخی ندی .

habib0000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
Rose.gif
سلام به همه دوستان
Shame%20On%20You.gif
clapping.gif
لطفا کمی به خود بیاید
Rose.gif
وخواهش میکنم بخاطر همه احترام همدیگر را رعایت بفرماییدتمنا دارم هر دو بزرگوار اگر هم مشکل خاصی پیش امده بصورت خصوصی و دوستانه اقدام به رفع ان بپردازید
Peace%20Sign.gif
Chatterbox.gif
با تشکر از همه عزیزان شادوسر بلندوسلامت باشید؟؟؟
lovestruck.gif
خوب حالا بفرمایید قیمت اخر چند و ایا حضوری می فروشید یا باپست من اصفهان هستم اما برادرم در تهران راستی با اندورید کار میده یابا ویندوز تست شده ممنون از همه دوستان وحوصلهایی که بخرج دادید موفق باشید
I%20Do%20not%20Know.gif
batting%20eyelashes.gif
wave.gif

M £ H D I

Registered User
لایک‌ها
439
Rose.gif
سلام به همه دوستان
Shame%20On%20You.gif
clapping.gif
لطفا کمی به خود بیاید
Rose.gif
وخواهش میکنم بخاطر همه احترام همدیگر را رعایت بفرماییدتمنا دارم هر دو بزرگوار اگر هم مشکل خاصی پیش امده بصورت خصوصی و دوستانه اقدام به رفع ان بپردازید
Peace%20Sign.gif
Chatterbox.gif
با تشکر از همه عزیزان شادوسر بلندوسلامت باشید؟؟؟
lovestruck.gif
خوب حالا بفرمایید قیمت اخر چند و ایا حضوری می فروشید یا باپست من اصفهان هستم اما برادرم در تهران راستی با اندورید کار میده یابا ویندوز تست شده ممنون از همه دوستان وحوصلهایی که بخرج دادید موفق باشید
I%20Do%20not%20Know.gif
batting%20eyelashes.gif
wave.gif

سلام دوست فهیم
بنده اصلا هیچ جا به ایشون توهین نکردم و با ملایمت رفتار کردم ... تمامی مدارک و اسناد هم موجوده ...
قیمت 50 تومان + هزینه ی پست پای خریدار ...
روی ویندوز تست کردم جواب میده ... با سیمکارت ایرانسل و همراه اول
و از اونجایی که مودم تری جی هستش سیمکارت رایتل هم روش جواب میده ...
اگه واقعا قصد خرید داری حاضرم 45 تومان + هزینه ی پست پای خریدار هم به شما بدهم ....
سپاس

Last edited:

habib0000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
:)سلام عزیزبزرگوار :cool:گذشتها را بگذر...;)خوب بفرمایید لطفا مارکش چیه ؟وسرعتش؟(7 یا 14 یا 21 ) البته من دنبال اندروید هستم:oops::confused: و اینکه میشه از شما خواهشا بخواهم خودتان ویا دوستانتان با تبلت اندورید تست کنید شاید هم در سایتش برنامه برای اندروید گذاشته باشه ممنونت میشم البته اگه موجب زحمتتان نشود نمی خواهم اذیت شوید:D:D راجب قیمت هم با هم کنار می اییم :oops::oops: فقط من به شما گفتم برای ارسالش کدام راحتتر تحولش در تهران به برادرم و یا پستش بهاصفهان برای خودم کدامش برایت راحتر است
Rose.gif
:rolleyes:با درود فراوان موفق وسلامت باشی ممنون از شما و دیگر عزیزان:rolleyes:;):)

M £ H D I

Registered User
لایک‌ها
439
:)سلام عزیزبزرگوار :cool:گذشتها را بگذر...;)خوب بفرمایید لطفا مارکش چیه ؟وسرعتش؟(7 یا 14 یا 21 ) البته من دنبال اندروید هستم:oops::confused: و اینکه میشه از شما خواهشا بخواهم خودتان ویا دوستانتان با تبلت اندورید تست کنید شاید هم در سایتش برنامه برای اندروید گذاشته باشه ممنونت میشم البته اگه موجب زحمتتان نشود نمی خواهم اذیت شوید:D:D راجب قیمت هم با هم کنار می اییم :oops::oops: فقط من به شما گفتم برای ارسالش کدام راحتتر تحولش در تهران به برادرم و یا پستش بهاصفهان برای خودم کدامش برایت راحتر است
Rose.gif
:rolleyes:با درود فراوان موفق وسلامت باشی ممنون از شما و دیگر عزیزان:rolleyes:;):)

مارکش ونوس
سرعتش به اندازه ی Adsl 256
والا اصلا گوشی یا تبلت آندروید دم دست ندارم متاسفانه ...
من خودم شمال هستم ... پست به اصفهان راحت ترم.

habib0000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
:D:oops:سلام ببخشید اینترنتم مشکل داره 2ماه گذشته مرتب یا قطع یا اذیت مکنه با هر جا هم تماس میگرم ؟مثلا امروز درسته یا نصف روز بعد یا قطع یا سایتها خیلی طول میکشه باز کنه منم دیر به دیر مایم؟:(;) ممنون .... اگه تونستم و توی سایتش اطلاعات پیدا کردم باهات هماهنگ میشم با تشکر فراوان موفق باشی:rolleyes::D

بالا