برگزیده های پرشین تولز

فروش مک بوک پرو 15 اینچی در حد آک

ramintn

Registered User
لایک‌ها
68
با سلام خدمت دوستان
یکعدد مک بوک پرو متعلق به خودم هست با مشخصات زیر:

سی پی یو: core i 7
رم: 16GB
هارد: 256GB SSD
صفحه نمایش: 15inch Retina

باتری سایکل دستگاه 180 هستش که اهل فنا میدونن یعنی چی و دستگاه بسیار کم کارکرد و عین آکه
حتی یدونه خط ریز هم روش نیست و به شرط داده میشه،شماره مدل دقیق MJLQ2 هست
خرید حضوری هم در تبریز میسره ،photo_2018-05-20_12-52-22.jpg photo_2018-05-20_12-52-27.jpg photo_2018-05-20_12-52-30.jpg photo_2018-05-20_12-52-35.jpg میتونین هماهنگ شین قبل خرید بیاین ببینین دستگاه رو

قیمت هم 7000000 تومان

با تشکر از دوستان

Last edited:

ho3in(^_^)

Registered User
لایک‌ها
139
با سلام خدمت دوستان
یکعدد مک بوک پرو متعلق به خودم هست با مشخصات زیر:

سی پی یو: core i 7
رم: 16GB
هارد: 256GB SSD
صفحه نمایش: 15inch Retina

باتری سایکل دستگاه 180 هستش که اهل فنا میدونن یعنی چی و دستگاه بسیار کم کارکرد و عین آکه
حتی یدونه خط ریز هم روش نیست و به شرط داده میشه
خرید حضوری هم در تبریز میسره ،مشاهده پیوست 1070000 مشاهده پیوست 1070001 مشاهده پیوست 1070002 مشاهده پیوست 1070003 میتونین هماهنگ شین قبل خرید بیاین ببینین دستگاه رو

قیمت هم 6.500.000 تومان

با تشکر از دوستان

سال ساختش رو بفرمایید لطفا
تخفیف هم داره ؟

ramintn

Registered User
لایک‌ها
68
سال ساختش رو بفرمایید لطفا
تخفیف هم داره ؟
سال ساخت ۲۰۱۷ هستش،من خودم چند ماهه خریدم، تخفیف هم به مشتری واقعی میدم،چون فقط حسابداری هلو روش استفاده میکنم و اونم فقط رو ویندوز کار میکنه،میخوام یه لپ تاپ ویندوزی بگیرم،الان ویندوز مجازی زدم متاسفانه هلو توش خیلی ارور میده و با سیستم ویندوز مجازی سازگار نیست
کلا سیستم مک بوک برای مکینتاش عالیه مخصوصا تو مصرف باتری اما برای ویندوز توصیم لپ تاپ های دیگس نه اپل،
هر چند اگر واقعا نرم افزای نخواین که فقط نسخه ویندوز داشته باشه کلا توصیه میکنم مک استفاده کنید،چون واقعا از ویندوز سرتره تو سرعت و مصرف باتری،

Sent from my MI 5 using Tapatalk

mostafa_a

Registered User
لایک‌ها
9
سلام
گرامی لطفا مشخصات cpu و گرافیک رو دقیق تر بفرمایید
با احترام

ramintn

Registered User
لایک‌ها
68
سلام عبارت mjlq2 رو جست و جو بفرمایید در گوگل،،

Arash Moghaddas

Registered User
لایک‌ها
83
سال ساخت ۲۰۱۷ هستش،من خودم چند ماهه خریدم، تخفیف هم به مشتری واقعی میدم،چون فقط حسابداری هلو روش استفاده میکنم و اونم فقط رو ویندوز کار میکنه،میخوام یه لپ تاپ ویندوزی بگیرم،الان ویندوز مجازی زدم متاسفانه هلو توش خیلی ارور میده و با سیستم ویندوز مجازی سازگار نیست
کلا سیستم مک بوک برای مکینتاش عالیه مخصوصا تو مصرف باتری اما برای ویندوز توصیم لپ تاپ های دیگس نه اپل،
هر چند اگر واقعا نرم افزای نخواین که فقط نسخه ویندوز داشته باشه کلا توصیه میکنم مک استفاده کنید،چون واقعا از ویندوز سرتره تو سرعت و مصرف باتری،

دوست عزيز با الترابوک ویندوزی تعویض داری؟!
https://forum.persiantools.com/threads/فروش-لپ-تاپ-asus-zenbook-ux303ub-dh74t.913881/

ramintn

Registered User
لایک‌ها
68

tarashee

Registered User
لایک‌ها
174
سلام در صورت تمایل با سورفیس پرو ۲۰۱۷ لطفا اطلاع بدید pv ... با تشکر

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Errick

Registered User
لایک‌ها
173
سلام دوست عزیز این مدل اخرین سری تولیدش ۲۰۱۵ هستش ، نه ۲۰۱۷ ، قیمت اخری که مقدور هست را هم برای بنده مسیج کنید لطفا ۰۹۱۲-۲۱۴-۷۵۰۷

Sent from my iPhone using Tapatalk

ramintn

Registered User
لایک‌ها
68
سلام دوست عزیز این مدل اخرین سری تولیدش ۲۰۱۵ هستش ، نه ۲۰۱۷ ، قیمت اخری که مقدور هست را هم برای بنده مسیج کنید لطفا ۰۹۱۲-۲۱۴-۷۵۰۷

Sent from my iPhone using Tapatalk
سلام این مدا مید 2015هست اما در 2017 هم تولید داشت همانطور که ایفون 6s تا سال قبل تولید داشت،همونطور که میدونید مکینتاش سیرا سال 2017 اومد من وقتی اک دستگاه رو خودم باز کردم روش مک سیرا نصب بود،پس دستگاهی که باز نشده و تولید 2015 هست چطور میتونه مک سیرا روش باشه؟قیمت رو براتون پی ام زدم

tarashee

Registered User
لایک‌ها
174
سلام اگه موجوده شرایط اعتمادسازی و قیمت آخر رو محبت کنید ممنون میشم ... و اگه مقدور باشه عکس از هلت باطری با نرم افزاری باطری هلت ...:rolleyes:

ramintn

Registered User
لایک‌ها
68
سلام قیمت مقطوع هست
اعتماد سازی هم اینه که میتونید در تبریز بیاید ببینید بعد بخرید
عکس هم براتون ارسال میکنم
سلام اگه موجوده شرایط اعتمادسازی و قیمت آخر رو محبت کنید ممنون میشم ... و اگه مقدور باشه عکس از هلت باطری با نرم افزاری باطری هلت ...:rolleyes:

بالا