برگزیده های پرشین تولز

فروش مک بوک پرو MD318

mtahsildar

Registered User
لایک‌ها
21
فروخته شد.

سلام
دوستانعزیز
یک غول ب قول دوستان از محصولات اپلدارمکمجبورمبفروشمش...
قیمت: ۴.۵۰۰.۰۰۰تومان
دیگه خداییش چونه نزنین خیلی کم کردم...
دوستان اگر آیفون ۵ هم داشته باشن اطلاع بدن برای تعویض...

مشخصات کلی :
وزن 2,54 کیلوگرم
پردازنده: Intel Core i7 2.2 GHz Sandy Bridge - Cache 6 MB - BUS 1333 MHz
حافظه: 4 GB DDR3
هارددیسک: 500 GB Serial ATA - 5400rpm
کارت گرافیک: AMD Radeon HD 6750M with Automatic Graphics Switching and Intel HD Graphics 3000 with 384MB of DDR3 SDRAM 512 MB UpTo 1024 MB
صفحه نمایش: 15.4" - Bright LED

خداییشاینکانفیگ رو تو دیوایسای نو کمتر از ۸میلیون تومن پیدا نمیشه کرد... اما در کل ظاهر تمیز و کارکرد خیلی کمی داره و واقعا یکی از بهترین مدل های پرو هستش...
سیکل باطریش ۷۴ هستش و وقتی هم ک خریدم ۶۵ بود... واقعا هم ازش راضیم اما مجبورم ی چند وقتی رو بدون مک باشم...

همینطور ک تو عکس ها میبینین تنها مشکلی ک این مک داره اینه ک گوشه ی سمت چپ و راستش ی فرو رفتگی خیلی کم (در حد ۱میلیمتر) از سمت در و خود لپتاپدارهکخداییشاصلاتوظاهرش تغییری ایجاد نکرده و با نگاه دقیق ب چشم میاد... من خودم تا حالا هر جا باهاش کار کردم هیچکس متوجه این ضرب خوردگی نشده ک اینم من با همین شرایط خریداری کردم چرا ک واقعا مک تمیزی بود و هست و هم از کانفیگ فوق العاده ای برخورداره...
ی مشکل جدیدی هم دو روزه کشف شده ک وقتی با هدفون از دستگاه استفاده میکنم از گوشی سمت راست صدای ناواضح و ب قولی خرخر میشنوم ک حالا ب هر نحوی این مشکل بوجود اومده و واقعا خیلی حداقل برای من مهم نیست... چرا ک با صدای آمپلیفایروقدرتمندی ک دستگاه داره اصلا برام جایی برای استفاده از هدفون رو نمیذاره... کافیه ی بار فقط تست کنید تا حرف من رو متوجه بشین... حالا این شما و این قیمت گذاری برای مک...
دوستان عزیزی هم ک میخوان در کنار مک با ویندوز هم کار کنن در جریان باشن ک من تمام اینکارارو کردم دقیقا هر دو سیستم عامل رو هم زمان میتونن استفاده کنن و تمامی برنامه هایی ک احتیاج دارن رو براشون نصب کردم...
تمامی متعلقات این مک هم همراهش هست...

ببخشین ک زیاد شد توضیحاتم...
نهایت اینکه دوستان محترم قیمت هاشون رو تو پخ برام بفرستن و یا اینکه اگر واقعا خریدار هستین با شمارم تماس بگیرین... ۰۹۱۲۴۵۲۱۱۲۹
مشاهده پیوست 337622مشاهده پیوست 337630مشاهده پیوست 337629مشاهده پیوست 337628مشاهده پیوست 337627مشاهده پیوست 337626مشاهده پیوست 337625مشاهده پیوست 337624مشاهده پیوست 337631مشاهده پیوست 337623

ی عکس از گوشه ی ضربه خورده دارم ک اینجا اجازه نمیده آپ کنم... توی تاپیک میذارم... ببخشید.

Last edited:

aliseyedi

Registered User
لایک‌ها
341
قیمت و پ.خ کن عزیز. ما یه سایکل ۱ شو فروختیم به علی راد ۲۷۰۰ یادش بخیر! البته اون موقع پراید ۱۰ تومن بود!:D

بعد منظورتون از دوتا سیستم عامل با هم برنامه پارالل دستکتاپ هست؟

mtahsildar

Registered User
لایک‌ها
21
قیمت و پ.خ کن عزیز. ما یه سایکل ۱ شو فروختیم به علی راد ۲۷۰۰ یادش بخیر! البته اون موقع پراید ۱۰ تومن بود!:D

بعد منظورتون از دوتا سیستم عامل با هم برنامه پارالل دستکتاپ هست؟
قیمت ک رو پیشنهادات معقول شما تعیین میشه... حول و حوششم میتونین از بقیه جاها بگیرین اما این رو در نظر بگیرین ک من راه میام باهاتون... یادش بخیر اون روزا... خدا شاهده دیروز ک پایتخت بودم i5 و هارد 256!! و رم 8Giga رو نوش رو میفروخت ۸۴۰۰! من اصلا این قیمتا مد نظرم نیست... بعدشم شرکت نقش برام سیستم عامل ویندوز رو بصورت کامل و قابل آپدیت شدن و بدون محدودیت از طریق برنامه wmware نصب کرده... واقعا حرفه ایه... با چهار تا انگشت کشیدن روی پد موس ویندوز ۷ میاد و برعکسش مک میاد...

felex

Registered User
لایک‌ها
137
قیمت ک رو پیشنهادات معقول شما تعیین میشه... حول و حوششم میتونین از بقیه جاها بگیرین اما این رو در نظر بگیرین ک من راه میام باهاتون... یادش بخیر اون روزا... خدا شاهده دیروز ک پایتخت بودم i5 و هارد 256!! و رم 8Giga رو نوش رو میفروخت ۸۴۰۰! من اصلا این قیمتا مد نظرم نیست... بعدشم شرکت نقش برام سیستم عامل ویندوز رو بصورت کامل و قابل آپدیت شدن و بدون محدودیت از طریق برنامه wmware نصب کرده... واقعا حرفه ایه... با چهار تا انگشت کشیدن روی پد موس ویندوز ۷ میاد و برعکسش مک میاد...
شما هم داری خوشحال میزنی
این مدلی که عرض میکنی 212 با صفحه رتینا هست 5400 بچه های فروم نوش رو میدن
شرمنده دخالت میکنم ولی قرار نیست برای بالا بردن قیمت دستگاهتون قیمت پرت بدید
قیمتت رو برام پیام خصوصی کن

mtahsildar

Registered User
لایک‌ها
21
شما هم داری خوشحال میزنی
این مدلی که عرض میکنی 212 با صفحه رتینا هست 5400 بچه های فروم نوش رو میدن
شرمنده دخالت میکنم ولی قرار نیست برای بالا بردن قیمت دستگاهتون قیمت پرت بدید
قیمتت رو برام پیام خصوصی کن
بله خب هر کسی ب نحوی خوشحاله... مانع این خوشحالیامون نمیشی ک ایشاله... اما در عجبم از اینکه چیزی رو نمیدونیم و حرف میزنیم... عزیزم اون مدلی ک من مد نظرم بود ME662 بود نه ۲۱۲... ای کاش اگر ی مقدار فقط ی مقدار شک داشتیم توی حرفی نمیزدیمش... حالا در کل من برای بالا بردن قیمت دستگاهم قیمت پرت ندادم... شک ندارم ک همین امروز تشریفتونو ببرین و بپرسین این مدل رو از ۸۴۰۰ هم بالاتر بگن چرا ک دلاری ک مغازه دارا دارن باهاش کار میکنن داره میره بالا دوباره و همین باعث شد ک باز قیمتا بیاد بالا... اما اصلا من این حرف رو راجع ب قیمت و بالابردن قیمت مک خودم نزدم... شما دقیقتر مطالعه کنین میفهمین ک نظر من روی کانفیگ بود ک برای خیلی ها مهمه از جمله خودم... شما هم میتونین مثل بقیه قیمتتون رو بگین توی پخ...

felex

Registered User
لایک‌ها
137
بله خب هر کسی ب نحوی خوشحاله... مانع این خوشحالیامون نمیشی ک ایشاله... اما در عجبم از اینکه چیزی رو نمیدونیم و حرف میزنیم... عزیزم اون مدلی ک من مد نظرم بود ME662 بود نه ۲۱۲... ای کاش اگر ی مقدار فقط ی مقدار شک داشتیم توی حرفی نمیزدیمش... حالا در کل من برای بالا بردن قیمت دستگاهم قیمت پرت ندادم... شک ندارم ک همین امروز تشریفتونو ببرین و بپرسین این مدل رو از ۸۴۰۰ هم بالاتر بگن چرا ک دلاری ک مغازه دارا دارن باهاش کار میکنن داره میره بالا دوباره و همین باعث شد ک باز قیمتا بیاد بالا... اما اصلا من این حرف رو راجع ب قیمت و بالابردن قیمت مک خودم نزدم... شما دقیقتر مطالعه کنین میفهمین ک نظر من روی کانفیگ بود ک برای خیلی ها مهمه از جمله خودم... شما هم میتونین مثل بقیه قیمتتون رو بگین توی پخ...

قصد جسارت ندارم و نداشتم امیدوارم ناراحت نشده باشید
بله دوست عزیز
Macbook Pro 13” RETINA Intel Dual-Core i5 2.6ghz/8GB/256gb flash/Intel HD 4000
این همین 212 هست
قصد منحرف کردن تاپیک رو ندارم و اگر ممکنه یه قیمت پایه معین کنید

ambe

Registered User
لایک‌ها
1
سلام دوست عزیز
اگر امکانش هست قیمت مورد نظرتون رو برام پخ کنید
یا یک لینک جدید از قیمت دستگاه بگذارید
ممنون می شم

mtahsildar

Registered User
لایک‌ها
21
قصد جسارت ندارم و نداشتم امیدوارم ناراحت نشده باشید
بله دوست عزیز
Macbook Pro 13” RETINA Intel Dual-Core i5 2.6ghz/8GB/256gb flash/Intel HD 4000
این همین 212 هست
قصد منحرف کردن تاپیک رو ندارم و اگر ممکنه یه قیمت پایه معین کنید
باور کنین ک ناراحت نشدم... اما باز همینو گفتین ک!!‌
عیب نداره...
قیمت پایه رو خودتون بفرمایین... این اصرار من دلیلش اینه ک بدونم با قیمت ها آشنا هستن دوستان یا نه... شما قیمتی ک فکر میکنین این مک بوک بیارزه توی پخ بفرمایین...

مشاهده پیوست 337932

به روز رسانی...

Last edited:

mrnazem

Registered User
لایک‌ها
193
شرمنده این حرف رو میزنم دوست گرامی ،

ولی بنا به این صحبتی که کردین که وقتی هدفون میزارید ازش صدا میاد این مشکل توی بخش ..... هست :)
من این مشکل اساسی رو داشتم و حل نشد و باعث مشکل شد واسم

(مشکل رو نمیگم که تاپیک منحرف نشه ، خریدار تحقیق کنه میفهمه ، ) ولی یکی از دلایلش ضربه هست

اگر فروشنده هستین قیمت پایه بزارید ، وگرنه تاپیک به هیچ جایی نمیرسه

من میدونم چه قیمتی بهتون دادن :)
منتظر این نشستین که یکی قیمتی بده و بالاتر از اون قیمتی که بهتون دادن :)

mtahsildar

Registered User
لایک‌ها
21
شرمنده این حرف رو میزنم دوست گرامی ،

ولی بنا به این صحبتی که کردین که وقتی هدفون میزارید ازش صدا میاد این مشکل توی بخش ..... هست :)
من این مشکل اساسی رو داشتم و حل نشد و باعث مشکل شد واسم

(مشکل رو نمیگم که تاپیک منحرف نشه ، خریدار تحقیق کنه میفهمه ، ) ولی یکی از دلایلش ضربه هست

اگر فروشنده هستین قیمت پایه بزارید ، وگرنه تاپیک به هیچ جایی نمیرسه

من میدونم چه قیمتی بهتون دادن :)
منتظر این نشستین که یکی قیمتی بده و بالاتر از اون قیمتی که بهتون دادن :)
جناب از چند نظر دارین اشتباه میکنین...
از این مشکلی ک در موردش حرف زدم تا اون ضربه حداقل ۵ ماه یا بیشتر فاصله هست... ای کاش ک حداقل میپرسیدین و بعد اظهار فضل میکردین... محل ضربه ای ک خورده شده دقیقا اون سمت مک هستش نه سمت خود ورودی هدفون... من مک رو دادم خدمت یکی از دوستان و بعد ایشون گفتن ک اینطوره... در صورتی ک کمتر از دوهفته پیشش خودم استفاده میکردم و مشکلی نداشت... (منظور اینه ک آخرین باری ک هدفون استفاده شده بود این مدت بود)
بعد اینکه ای کاش بگی کی چ قیمتی بهم داده... من سر بدهی ک داشتم و البته هنوز دارم با یکی معامله کردیم اما معاملمون نشد... من با مبلغی ک گرفته بودم بدهیمو تسویه کردم و حالا مونده پولی ک باید بدم خدمت اونی ک ازش پول گرفته بودم سر همین مک... و من منتظر یک خریداری هستم ک اول اینکه این کانفیگ رو بشناسه بعدم بخواد ازش استفاده کنه... دوستانی ک من رو میشناسن میدونن ک من تا آخر پای معامله ای ک میکنم هستم... قیمت این معامله در نهایت دقیقا همونیه ک من مد نظرمه و نه چیز دیگه ای...
از شما هم ک وقت گذاشتین ممنونم... البته برای آپتون...

پخ دادم بهتون جناب...

m_pixel

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
لپتاپ فوق العاده ایه!!! خصوصا از لحاظ توان گرافیکیش !!
این مدل و همر ده هاش یکم آپگرید بشن،مک های 8 میلیونی رو هم توی قدرت قورت میدن..
استارتر عزیز خوب بفروشی........

mtahsildar

Registered User
لایک‌ها
21
لپتاپ فوق العاده ایه!!! خصوصا از لحاظ توان گرافیکیش !!
این مدل و همر ده هاش یکم آپگرید بشن،مک های 8 میلیونی رو هم توی قدرت قورت میدن..
استارتر عزیز خوب بفروشی........
بخدا خستگیمو از تنم در آوردی رفیق... ممنونم...

seyyed mohammad

Registered User
لایک‌ها
972
اخرین قیمت چند؟برام pm کنید.

قیمت اخر چند ؟

loginvps.com

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
133
قیمت رو به نظر من یه چیزی پایه بزارید الان که دیگه قیمتها اوومده دستتون