برگزیده های پرشین تولز

فروش نوكيا NOKIA N96

reza11503

Registered User
لایک‌ها
1,071
نوكيا ان 96 ، 16 گيگ سالم و بدون ايراد

ashyani

Registered User
لایک‌ها
116
اگه اول ارسال دارید 120 میخوامش

reza11503

Registered User
لایک‌ها
1,071
اگه اول ارسال دارید 120 میخوامش
سلام ، مشخصات گوشي ، طبق پست اول كه دادم هست و همه توضيحات داده شده ، هزينه پست هم به عهده شما خواهد بود ، با توجه به امتياز شما گوشي اول براتون ارسال ميشه ، لطف كنيد آدرس و كد پستي و شماره تماستون رو برام پخ كنيد

ashyani

Registered User
لایک‌ها
116
سلام ، مشخصات گوشي ، طبق پست اول كه دادم هست و همه توضيحات داده شده ، هزينه پست هم به عهده شما خواهد بود ، با توجه به امتياز شما گوشي اول براتون ارسال ميشه ، لطف كنيد آدرس و كد پستي و شماره تماستون رو برام پخ كنيد
ارسال کردم براتون

ashyani

Registered User
لایک‌ها
116
دوستان گوشی دیروز رسید دستم که ایرادات زیادی داشت از جمله :
کلید های موزیک کار نمیکنن چند تاش
imei گوشی و جعبه یکی میستش
آنتن نمیده
و داخل آب هم افتاده گوشی
و ...
عکس هم اگه صاحب تاپیک قانع نشدن میذارم تا دوستان نظر بدن (( البته دیروز برای خودشون پیام خصوصی شدش ))
دیروز تمام ایرادات بهشون گفتم اما ایشون خبری ندادند
قرار شد هزینه پستیشو برای من بریزن و من گوشی رو برگشت بدم بهشون

reza11503

Registered User
لایک‌ها
1,071
دوستان اين گوشي كاملا سالم هست و بدون ايراد چند ماهي دست خودم بوده و كاملا تست شده
كليد هاي موزيك همشون بلا استثنا كار ميكنه و آنتن دهيش هم بدون مشكل هست
سريال جعبه رو هم خودم هنگام خريد چك كردم كاملا مطابق بوده
ايشون ميگن دوربينش هم خرابه كه نمونه عكسي كه باهاش گرفتم رو ميزارم
بدون ويرايش هست : http://www.easyshare.asia/do.php?img=3864
در ضمن تو ابتداي تاپيك گفتم گوشي باز شده و ال سي ديش عوض شده ، اين يعني تعمير شده ولي به هر صورت كاملا سالم بوده كه براشون فرستادم .
در ضمن من گوشي رو بدون دريافت پول و به خاطر امتياز بالايي كه ايشون داشتن براشون اول فرستادم ، اگه گوشي مشكلي ميداشت هيچ وقت اول ارسال نميكردم چون ميدونستم برگشت ميخوره و هزينه پست هم در آخر به دوش خودم ميفته و مطمئنا تو تاپيك ميگفتم اين مشكلات رو داره و به قيمت اوراقي ميفروختم . حالا كه ايشون گوشي رو نميخوان گفتم آقا بفرستيدش هزينه پستش رو ميدم و بعد رسيدن گوشي خودم دوباره همه چيزش رو چك ميكنم كه ببينم حق باشماست يا خير و مطمئنا نتيجه رو اينجا خواهم گذاشت ، من كه گوشي رو فرستادم براش اونم
به خاطر اطمينان به سيستم پي تي و امتياز اين آقا ، حالا ايشون به خاطر ده تومان اطمينان نميكنن كه گوشي رو بفرستن ميگن اول واريز پول بعد ارسال ، منم فرصت نكردم تا حالا كه برم واريز كنم ، بيرون كه ميرم اينقدر هوا سرده كه يادم ميره برم عابر ، فقط ميخوام سريع برسم خونه
اگه از دوستان يكي واسطه بشه تا گوشي براش فرستاده بشه و تست كنه خيلي خوبه ، اگه حق با ايشون باشه تمامي هزينه پست رو خودم تقبل ميكنم و اگه اينطور نباشه ايشون علاوه بر پرداخت پول گوشي هزينه هاي پست رو هم بايد بدن.
يا اينكه گوشي رو ارسال كنن به آدرس بنده و بازم ميگم هزينه پست رو ميدم ديگه راه حل ديگه اي به ذهنم نميرسه
نيشابور يه شعبه تيپاكس هم داره كه ميتونن از درب منزل خودشون گوشي رو بفرستن به صورت پس كرايه يا نهايتا تا فردا ده تومان به حسابشون ميريزم.
اول ميگن كارتون مال گوشي نيست بعد ميگن سريال كارتن با پشت گوشي يكي هست آي ام اي آي داخل گوشي با اينا نميخونه و بردش عوض شده ، من ميگم همه رو تست كردم درسته ، بالاخره گوشي ميرسه و مشخص ميشه حق با كي هست يا من يا شما ، ولي اين طرز برخوردت درست نيست من گوشي رو برات پست كردم بدون حرف و حديثي حالا ميگم برگشت بزن ، يه دفعه ميگه ارجاعت ميدم به پليس فتا ، يه بار ميگه بيشتر از ده بشه خودت بايد بياي نيشابور از درب خونه بگيريش ، يه بار ميگه از دست راننده تاكسي بين شهري ميفرستم ، داداش من پس فرستادن گوشي اين همه ادا و اطوار نداره من هم بچه نيستم كه اينطوري بترسم ، بازم ميگم اين رفتارت درست نيست

Last edited:
بالا