برگزیده های پرشین تولز

فروش هارد اكسترنال_ 500 گيگ _ 21 ماه گارانتي

وضعیت
موضوع بسته شده است.

regedit021

Registered User
لایک‌ها
141
دوست عزيز يه سوال داشتم ولي نخندي !
اين هارد هاي اكسترنال وقتي كه از پلمپ درمياري ووصل ميكني فرمت شده است يا بايد مثل هارد اينترنال فرمت بشه؟

sirous_sus

Registered User
لایک‌ها
251
اين هارد هاي اكسترنال وقتي كه از پلمپ درمياري ووصل ميكني فرمت شده است يا بايد مثل هارد اينترنال فرمت بشه؟

با یک پارتیشن فرمت شده
ولی برخیشون 2 پارتیشن داره که یکیش قابل حذف نیست و به نوعی کار سی دی هارد رو انجام میده و درایور ها و برنامه های هارد توشه

Farid.db

کاربر فعال دانشگاه و تحصیل
کاربر فعال
لایک‌ها
116
چی میشد 10 روز زودتر آگهی می کردی عین همین مدل و همین رنگ رو خریدم 104 با گارانتی.

اینم اگر به قیمت بدی من تهرانم میام ازت می گیرم. هارد تا حالا زمین نخورده؟ مشکلی نداره؟
قیمت آخرتو برام با و بی اطلاعات pm کن.

راستی حجم دیتایی که این می تونه با کابلش منتقل کنه نمیشه 1080P دید. مگر اینکه جایه دیگه کپی بشه اطلاعات

اطلاعاتی که الان توش داری چیه؟

Last edited:

R E Z @

Registered User
لایک‌ها
453
اقا پول پیک رو کم کن من برمیدارم.حله؟

ITI

Registered User
لایک‌ها
138

خنده نداره برادر ، چرا بخندم

فرمت شده يعني شما ميتوني همون موقع روش اطلاعات بريزي + يه برنامه منجير هم تو خودش داره كه اگه فرمتش كني ميپره و ميشه مثل يه هارد اينترنال معمولي . سري هاي قديميش برنامش زياد جالب نبود . ولي سري جديد برنامه
خوبي داره ( هم بك آپ و هم پسوردگذاري ) برا همين فرمتش نكردم و ازش استفاده كردم . امتحان نكردم ببينم اگر سري هاي جديد فرمت بشه برنامه ميره يا بازم ميمونه

ITI

Registered User
لایک‌ها
138
چی میشد 10 روز زودتر آگهی می کردی عین همین مدل و همین رنگ رو خریدم 104 با گارانتی.

اینم اگر به قیمت بدی من تهرانم میام ازت می گیرم. هارد تا حالا زمین نخورده؟ مشکلی نداره؟
قیمت آخرتو برام با و بی اطلاعات pm کن.

راستی حجم دیتایی که این می تونه با کابلش منتقل کنه نمیشه 1080P دید. مگر اینکه جایه دیگه کپی بشه اطلاعات

اطلاعاتی که الان توش داری چیه؟

آقا باور كن من روحم هم خبر نداشت وگرنه 10 روز پيش ميذاشتم . تازه بعد از عيد سرم يكم خلوت شده و دارم وسايل اضافيم رو ميفروشم:D

خيالتون راحت . نه زمين خورده نه ضربه خورده نه افتاده تو آب . مثل آك برات كار ميكنه . تازه گرفتمش زياد استفاده نكردم

چرا نميشه . ربطي به هارد نداره مگه اينكه هاردتون خيلي قديمي باشه . براي 1080 مهم قدرت سيستمتونه كه بتونه حجم بالاي ديتاي 1080 رو بخونه . الان از همين مدل پسپورتي 1 ترابايتش رو دارم و باهاش 1080 ميبينم . بدون هيچ گونه مكس و يا پيكسلي . راستي 1 ترابايتش رو كسي نميخواد؟ :D

sirous_sus

Registered User
لایک‌ها
251
آقا باور كن من روحم هم خبر نداشت وگرنه 10 روز پيش ميذاشتم . تازه بعد از عيد سرم يكم خلوت شده و دارم وسايل اضافيم رو ميفروشم:D

خيالتون راحت . نه زمين خورده نه ضربه خورده نه افتاده تو آب . مثل آك برات كار ميكنه . تازه گرفتمش زياد استفاده نكردم

چرا نميشه . ربطي به هارد نداره مگه اينكه هاردتون خيلي قديمي باشه . براي 1080 مهم قدرت سيستمتونه كه بتونه حجم بالاي ديتاي 1080 رو بخونه . الان از همين مدل پسپورتي 1 ترابايتش رو دارم و باهاش 1080 ميبينم . بدون هيچ گونه مكس و يا پيكسلي . راستي 1 ترابايتش رو كسي نميخواد؟ :D

1 ترا رو چند ؟؟

ITI

Registered User
لایک‌ها
138
1 ترا اطلاعات روشه فعلا نميفروشمش برادر

ممنون

ITI

Registered User
لایک‌ها
138
هارد به كاربر محترم جناب reza_salimi به قيمت 85 تومان فروخته شد . مباركشون باشه

sirous_sus

Registered User
لایک‌ها
251

ITI

Registered User
لایک‌ها
138
مبارکشون باشه
خوب دیگه تاپیک 1 ترا و بزن :p;)

يك ترا رو فعلا لازم دارم . البته 1 ترا رو از خارج گرفتم و اصلا گارانتي نداره . چون تو ايران موقعي كه ميخواستمش نبود
البته كلا شكل و جنسش با اينور آبيا فرق ميكنه .

برادر شما كه قيمت همكار بهت ميدن كه خوبه . بخر بيار اينجا بفروش :p

ممنون

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا