برگزیده های پرشین تولز

فروش هارد دیسک Samsung 1TB با یکسال گارنتی سام سرویس

moslem66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
درود

دوستان یک عدد هارد دیسک 1ترابایت سامسونگ دارم که الان 1 سال هست سیستم خانگی را فروختم استفاده نکردم و فقط به این دلیل که یکسری اطلاعات روش بود نفروختمش اطلاعات را به هارد دیسک اکسترنال که تازه گرفتم انتقال دادم و میخواهم هارد سیستمی را بفروشمش

Samsung 1000 GB Sata
Model : HD103SI

تا تاریخ 1392/09/30 گارانتی داره که گارانتی سام سرویس هست ، هارد سامسونگ الان تو بازار دیگه گیر نمیاد اما وقتی بود هارد سامسونگ از همه هارد دیسکها گرونتر بود ، سرعت و کیفیت ساخت بالاتری نسبت به بقیه هارد دیسکها داره من خودم به شخصه خیلی قبولش دارم حتی یه هارد 80 ساتا و یه 250 دیگه هم سامسونگ دارم که نمیفروشمش و نگهشون داشتم .

چون سیستم ندارم نمیتونم تستش را بزارم فردا میبرم یه جا تست میکنم و میزارم

عکس با نام کاربری و تاریخ :

مشاهده پیوست 272210

مشاهده پیوست 272209

مشاهده پیوست 272211

عکسهای دیگر هارد دیسک :

مشاهده پیوست 270538مشاهده پیوست 270539مشاهده پیوست 270540

قیمت نو هارد دیسک 1 ترابایت 280 هست البته نه سامسونگ من قیمت این هارد دیسک را میزارم 200 تومن .

شماره تماس : 09173371057

تحویل در شیراز خضوری برای بقیه نقاط اول واریز بعد ارسال .

بدرود

Last edited:

deldare_ashegh3

Registered User
لایک‌ها
70
منم دارم سامسونگ ، خیلی هارد خوبی هست ، خوب بفروشی داداش

moslem66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
عزیز جسارتا قیمت نوش 260 هستا اونی که زدین 280 البته قیمت بازار قیمت همکار یه 5 تا پایینتر

Sent from my LT18i using Tapatalk 2

دوست عزیز من خودم همکار هستم امروز هارد وسترن دیجیتال سری گرین 32 مگ بافر 1 ترابایت با گارانتی ویستا 278 تومان بود قیمت گرفتم که اعلام میکنم و در ضمن سری بلک 1 ترابایت هم بالای 280 بود .

موفق باشید

aarmanc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
Sorat charkheshe hedesh chande???

rezamaleki

Registered User
لایک‌ها
63
آقا من 160 اگه خواستین پیغام بدین

hamidrasool671

Registered User
لایک‌ها
2
200 خریدارم به شرط سلامت و 24 ساعت مهلت تست

tiptop

Registered User
لایک‌ها
1
داداش اگه كاهش قيمت بدي مورد مناسبه براي خريد

moslem66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
200 خریدارم به شرط سلامت و 24 ساعت مهلت تست

داداش اگه شیراز تشریف دارین بیا دفتر بشین 2 روز تستش کن ببر اما از در دفتر بردی بیرون مال خودت هست دیگه .

شما هارد دیسک نو هم که بخری مهلت تست نداره فقط گارانتی ، خواستین بیا دفتر تستش بکن هر چقدر وقت که دوست داشتی ببر .

در خدمتیم .

داداش اگه كاهش قيمت بدي مورد مناسبه براي خريد

دوست عزیز هیچ قابل شما را نداره اما اصلاً جای تخفیف نداره چون خدا شاهده دارین هارد نو میخرین من پارسال برج 8 سیستمم را فروختم و لپ تاپ خریدم از اون موقع تا حالا داشته خاک میخورده که دیگه الان یه هارد 1ترا اکسترنال خریدم اطلاعات را انتقال دادم میخوام اینو رد کنم .

jikolo

Registered User
لایک‌ها
163
دوست عزیز من خودم همکار هستم امروز هارد وسترن دیجیتال سری گرین 32 مگ بافر 1 ترابایت با گارانتی ویستا 278 تومان بود قیمت گرفتم که اعلام میکنم و در ضمن سری بلک 1 ترابایت هم بالای 280 بود .

موفق باشید
وسترن از همه گرونتر هست همیشه. بعد باز هم قیمت نو وسترن از اینی که شما گفتی پایینتر هست

moslem66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2

abdr

Registered User
لایک‌ها
13
دوست عزیز اگه دنبال مشتری از سرتاسرایران هستیدقبول کنیدکه اعتمادسازی بطور معمول درموردفروشندگانی مثل شما به معنای اول ارسال وسپس واریز هست.وگرنه از یک فرد که امتیازبازارچه بیشتری داره بعنوان واسطه برای اطمینان سازی معامله کمک بگیرید.همه که نمیتونیم بیاییم شهرشما و کالارو اونجا تست کنیم.من که جزو بی اعتبارهای ptهستم ولی از توجه به حرف قدیمی ترهای pt میشه بعد از کمی معامله موفق , اعتبار لازم رو برای نقدفروشی بدست آورد .
موفق باشید.منتظر تغییر شرایط فروشتون برای یک خرید شیرین ازتون هستم.

moslem66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
دوست عزیز اگه دنبال مشتری از سرتاسرایران هستیدقبول کنیدکه اعتمادسازی بطور معمول درموردفروشندگانی مثل شما به معنای اول ارسال وسپس واریز هست.وگرنه از یک فرد که امتیازبازارچه بیشتری داره بعنوان واسطه برای اطمینان سازی معامله کمک بگیرید.همه که نمیتونیم بیاییم شهرشما و کالارو اونجا تست کنیم.من که جزو بی اعتبارهای ptهستم ولی از توجه به حرف قدیمی ترهای pt میشه بعد از کمی معامله موفق , اعتبار لازم رو برای نقدفروشی بدست آورد .
موفق باشید.منتظر تغییر شرایط فروشتون برای یک خرید شیرین ازتون هستم.

درود دوست عزیز میدونم چی میگید اما من که واسه کلاهبرداری نیامدم اینجا ، شماره موبایل دائمی گذاشتم که به نام خودم هست آدرس دفترم را میدم شماره تماس ثابت دفتر هم میدم .

بنده میخواستم یه مودم وایمکس ایرانسل به کاربری به نام aria2059 ایشون پول واریز کردن به حساب من پیگیری کردم واسه سند وایمکس دیدم نمیتونم یکنفره بزنم به نامشون پولشون را تمام و کمال برگشت دادم به حسابشون ، میتونید صحت حرفم را از خودشون جویا شوید .

والا شما هم به من حق دهید من اخه منم کاربری را که نمی شناسم چجوری هاردم را براشون بفرستم بعد ایشون پول به من بده ، دوستان که واقعاً قصد خرید دارند ، میتونن یه آشنا شیراز پیدا کنن بیان حضوری تحویل بگیرن .

در خدمت همه دوستان هستم.

pishini

Registered User
لایک‌ها
450
ميتونيدببريدبه اقاي ميلاد(kelarek)تحويل بدين؟

بالا