برگزیده های پرشین تولز

فروش فروش یکسری قطعات و لوازم لپتاپ و.......

korosah

Registered User
لایک‌ها
402
ختم تایپک
مانتیور ال جی فروخته شد به کاربر jalaldavood
پرینتر لیزری فروخته شد به کاربر jalaldavood
سه عدد مانیتور و 2تا هارد pc هم فروخته شد به کاربر محترم Skill_Master
رم لپتاپ ddr3 فروخته شد به کاربر عزیز alirezabaghi
هارد سیگیت فروخته شد به کاربر عزیز alirezabaghi
یک عدد ssd msata فروخته شد به کاربر عزیز RadioCMS
رم 256 مگ و 4 گیگ فروخته شد به کاربر عزیز kiarashiiii
هارد 2 ترا لپتاپ سیگیت فروخته شد به کاربر عزیز Hamed DC
تبدیل USB به Ethernet فروخته شد به کاربر عزیز dashizm
کیف کاور مک بوک ایر فروخته شد به کاربر عزیزdashizm

Last edited:

arianr11111

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
لطفا لینک از مشخصات کامل هارد کینگستون مینی ساتا بزار

korosah

Registered User
لایک‌ها
402
بجز قیمت چیزی ننوشته !
عزیز این ssd جعبه و‌گارانتی داره آیا؟
نخیر گارانتی نداره اما خودم تا یک سال دست نوشته گارانتی میکنم با پلاستیک بسته بندی شده جعبه ندارن

arianr11111

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
من
نخیر گارانتی نداره اما خودم تا یک سال دست نوشته گارانتی میکنم با پلاستیک بسته بندی شده جعبه ندارن
هیچ اطلاعاتی ازش پیدا نکردم
اگر مقدوره با نرم افزار یه تست ازش بگیرین
هم اطلاعاتش مشخص میشه
هم اینکه چقدر از عمر مفیدش رفته

korosah

Registered User
لایک‌ها
402
من

هیچ اطلاعاتی ازش پیدا نکردم
اگر مقدوره با نرم افزار یه تست ازش بگیرین
هم اطلاعاتش مشخص میشه
هم اینکه چقدر از عمر مفیدش رفته
این msata ها نو و بدون کارکرد هستن و حتی یک دقیقه هم کار نکردن متاسفانه لپتاپ بنده پورت ام ساتا ندارد یا تبدیل ام ساتا به ساتا ندارم که هارد رو براتون تست کنم وقتی هارد اکبند هست فکر نکنم دیگه نیازی باشه که بدونید چقدر کار کرده من بشرط و کاملا تضمینی و مهلت تست یک هفته ای و گارانتی خودم یک ساله به شما میدم خواستین در خدمتم

alirezabaghi

Registered User
لایک‌ها
654

arianr11111

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
این msata ها نو و بدون کارکرد هستن و حتی یک دقیقه هم کار نکردن متاسفانه لپتاپ بنده پورت ام ساتا ندارد یا تبدیل ام ساتا به ساتا ندارم که هارد رو براتون تست کنم وقتی هارد اکبند هست فکر نکنم دیگه نیازی باشه که بدونید چقدر کار کرده من بشرط و کاملا تضمینی و مهلت تست یک هفته ای و گارانتی خودم یک ساله به شما میدم خواستین در خدمتم
وقتی میگی اصلا کار نکرده و هیچ اطلاعاتی تو نت ازش نیست از کجا میدونی سرعت رید و رایتش بالای ۵۰۰ هست؟؟؟

korosah

Registered User
لایک‌ها
402
وقتی میگی اصلا کار نکرده و هیچ اطلاعاتی تو نت ازش نیست از کجا میدونی سرعت رید و رایتش بالای ۵۰۰ هست؟؟؟
اینا رو پیدا کردم
http://67.211.213.119/store/product...-K46-DELL-VOSTRO-5460/732916_32785704944.html
و
  • mSATA Mini (Half Size) SATAIII (MO-300B Variation B - Toshiba NAND)
  • Support TRIM, SMART, Bad Block Mgmt, ECC, Wear Leveling
  • Sequential Read 512MB/s, Write 180MB/s
  • SIze: 30mm*26.8mm*4mm; Weight 32~50g
  • Note: Only works with systems with mSATA standard connector. NOT compatible with Mini PCIe slot for WWAN/wireless cards

Product Description

The SSD provides all the advantages of flash disk technology with the Serial ATA III interface and backward compatible to support SATAII specification.

mSATA Mini SSD module is based on JEDEC mSATA Mini (MO-300b Variation B) form factor.

It is designed to operate at a maximum operating frequency of 300MHz with 40MHz external crystal.

Available capacity ranges from 4GB to 256GB.

It can reach up to 500MB/s (Sequential Read) and 180MB/s (Sequential Write) throughput based on ONFI/Toggle NAND (with DDR3 cache enabled).

The power consumption of mSATA module is much lower than traditional hard drive.

Its small foot print is ideal for space constraint embedded systems. Interface: SATA 6Gbps and 3Gbps, 1.5Gbps interface; ONFI2.0 and Toggle2 Interface support; Bus Width: 8/16 bit;

Electrical: Support 1.8V & 3.3V (support 1.8V ONFI Flash, 3.3V conventional Asynchronous Flash;

Power Dissipation: Idle - 85mA (Sleep 15 mA) operation - Read 850 mA, Write 600-750 mA;

Dependability: Write life - 20year(500G/day,32GB); Read life - Unlimited;

Time of data storage - 10year;

MTBF - 2,000,000 hours;

S.M.A.R.T support;

Bad-Block Management

- Advanced bad sector management algorithms;

Wear-leveling

- Static and dynamic wear-leveling algorithms;

و

https://picclick.fr/Kingston-128GB-SSD-Solid-State-mSATA-Mini-SATA-192117270938.html

arianr11111

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
اینا رو پیدا کردم
http://67.211.213.119/store/product...-K46-DELL-VOSTRO-5460/732916_32785704944.html
و
  • mSATA Mini (Half Size) SATAIII (MO-300B Variation B - Toshiba NAND)
  • Support TRIM, SMART, Bad Block Mgmt, ECC, Wear Leveling
  • Sequential Read 512MB/s, Write 180MB/s
  • SIze: 30mm*26.8mm*4mm; Weight 32~50g
  • Note: Only works with systems with mSATA standard connector. NOT compatible with Mini PCIe slot for WWAN/wireless cards

Product Description

The SSD provides all the advantages of flash disk technology with the Serial ATA III interface and backward compatible to support SATAII specification.

mSATA Mini SSD module is based on JEDEC mSATA Mini (MO-300b Variation B) form factor.

It is designed to operate at a maximum operating frequency of 300MHz with 40MHz external crystal.

Available capacity ranges from 4GB to 256GB.

It can reach up to 500MB/s (Sequential Read) and 180MB/s (Sequential Write) throughput based on ONFI/Toggle NAND (with DDR3 cache enabled).

The power consumption of mSATA module is much lower than traditional hard drive.

Its small foot print is ideal for space constraint embedded systems. Interface: SATA 6Gbps and 3Gbps, 1.5Gbps interface; ONFI2.0 and Toggle2 Interface support; Bus Width: 8/16 bit;

Electrical: Support 1.8V & 3.3V (support 1.8V ONFI Flash, 3.3V conventional Asynchronous Flash;

Power Dissipation: Idle - 85mA (Sleep 15 mA) operation - Read 850 mA, Write 600-750 mA;

Dependability: Write life - 20year(500G/day,32GB); Read life - Unlimited;

Time of data storage - 10year;

MTBF - 2,000,000 hours;

S.M.A.R.T support;

Bad-Block Management

- Advanced bad sector management algorithms;

Wear-leveling

- Static and dynamic wear-leveling algorithms;

و

https://picclick.fr/Kingston-128GB-SSD-Solid-State-mSATA-Mini-SATA-192117270938.html
ممنون
این ssd درواقع پورت micro sata هست که از ابعادش هم مشخص هست که کوچکتر از mini sata هست

korosah

Registered User
لایک‌ها
402
ممنون
این ssd درواقع پورت micro sata هست که از ابعادش هم مشخص هست که کوچکتر از mini sata هست
این سوکتش ام ساتا هستش و به تمامی لپتاپ های که ام ساتا میخورن کاملا جواب میده حتی اونایی که طولشان درازتزه سوکت همونه فقط اندازه فرق میکنه تا الان تعداد زیادی تو همین پرشین و ایسام از این مدل فروختم و همه کاربران راضی هستن و خدا رو شکر هیچ کدام مشکلی نداشتن دقیق بخواین توضیح بدم این ssd از نوع ام ساتا msata است و اندازه اش مینی است رید و رایت 580در 180 است و این هارد مارکش از برند معتبر کینگستون و مدلش
SMSM151S3/128GD است.. فکر کنم کامل در مورد یک هارد msata توضیح دادم قیمت هم خصوصی

arianr11111

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
این سوکتش ام ساتا هستش و به تمامی لپتاپ های که ام ساتا میخورن کاملا جواب میده حتی اونایی که طولشان درازتزه سوکت همونه فقط اندازه فرق میکنه تا الان تعداد زیادی تو همین پرشین و ایسام از این مدل فروختم و همه کاربران راضی هستن و خدا رو شکر هیچ کدام مشکلی نداشتن دقیق بخواین توضیح بدم این ssd از نوع ام ساتا msata است و اندازه اش مینی است رید و رایت 580در 180 است و این هارد مارکش از برند معتبر کینگستون و مدلش
SMSM151S3/128GD است.. فکر کنم کامل در مورد یک هارد msata توضیح دادم قیمت هم خصوصی
عزیز پورت که همون msata هست اما چون سایز micro هست محل نصب پیچ های روی ssd با بُرد لپتاپ همخوانی نداره و بهمین دلیل امکان فیکس شدن با مادربرد مینی ساتا وجود نداره...

Hamed DC

Registered User
لایک‌ها
374
با سلام.
هارد به دستم رسید.
کاملا سالم و مطابق با گفته های استارتر عزیز.
فقط خواستم به عنوان یکی از خریداران اجناس ایشون، کار و رویه ایشون رو کاملا تایید کنم.
ان شالله معاملات بعدی.
با تشکر از حمید عزیز.

korosah

Registered User
لایک‌ها
402
با سلام.
هارد به دستم رسید.
کاملا سالم و مطابق با گفته های استارتر عزیز.
فقط خواستم به عنوان یکی از خریداران اجناس ایشون، کار و رویه ایشون رو کاملا تایید کنم.
ان شالله معاملات بعدی.
با تشکر از حمید عزیز.
مبارکتان باشه ......شما لطف داری خوبی از خودتانه

بالا