برگزیده های پرشین تولز

فروش هدفون بی سیم Philips Wireless Hi-Fi SHC8535 Headphone

_ ^ Mast3R ^ _

Registered User
لایک‌ها
116
فروش هدفون بی سیم Philips Wireless Hi-Fi SHC8535 Headphone

e4b877.jpg

دو روز هست که خریدم ولی چون به وسیله کابل اپتیکال کانکت نمیشود نتونستم استفاده کنم
برای خرید کابل اپتیکال دار میفروشم مگرنه تو گوشی و دستگاههای که دارای پورت جک 3.5 میلیمتری هست استفاده میشه کرد و بهترین کیفیت و برد رو داراست

قیمت فروش خودم 407 خردیم که با پست واسم 415 اب خورده میتونم 400 پست با من تقدیم کنم

20160130_163240.jpg 20160130_163321.jpg 20160130_163326.jpg

دیگر دوران سیم‌ و سیم‌کشی رو به اتمام است و فن‌آوری‌های بی‌سیم به شما راحتی و آزادی بیشتری می‌دهد. SHC8535 یکی از جریرترین هدفون‌های بی‌سیم ساخت کمپانی فیلیپس است که لذت چشیدن موسیقی بدون برای شما به ارمغان می‌آورد. SHC8535 برای داشتن آزادی حرکت بیشتر برای شما صدا را با استفاده از امواج بی‌سیم FM انتقال می‌دهد و از 3 کانال مختلف برای انتقال بهتر صدا بهره می‌برد. این هدفون با آهن‌ربای نئودیمیم خود به شما صدایی بسیار باکیفیت و شفاف ارایه می‌دهد. شما می‌توانید SHC8535 را در سه حالت مختلف تنظیم نمایید تا به شکلی مناسب بر روی سر شما جای بگیرد و بالشتک‌های نرم آن قرارگیری راحت‌تر بر روی گوش شما را تضمین می‌کنند تا بهترین عملکرد بیس را به شما ارایه دهد، درضمن این هدفون قابلیت پوشش تمام گوش به منظور بهینه‌سازی کیفیت صدا را هم دارد. سایز درایو این هدفون 40 میلی‌متر است بنابراین قادر است صدایی بدون اعوجاج را انتقال دهد. این هدفون زیبا و بسیار شیک انرژی مورد نیاز خود را از 2 عدد باتری آلکالاین سایز AAA تامین می‌کند و فرستنده آن نیز با آداپتور AC/DC روشن می‌شود. 2 عدد باتری که برای هدفون استفاده می‌شوند قابل شارژ هستند و شما می‌توانید به راحتی آن‌ها را با داک شارژ کننده، شارژ نمایید. این دو باتری تا 15 ساعت به شما شارژدهی می‌کنند و کمپانی بر روی این هدفون یک نشانگر وضعیت باتری قرار داده است تا شما بتوانید قبل از تمام شدن باتری آن را به موقع شارژ یا تعویض نمایید. البته این هدفون این قابلیت را دارد تا به صورت خودکار خاموش شود تا در مصرف انرژی صرفه‌جویی شود. کمپانی ادعا کرده که برد موثر این هدفون حداکثر 100 متر بدون وجود مانع و در فضای باز است که برد واقعا خوبی است.
مشخصات کلی

• ابعاد 100 × 195 × 200 میلی‌متر​
    • وزن 308 گرم​

مشخصات فنی
  • نوع اتصال بی‌سیم​
  • رابط جک 3.5 میلی‌متری​
  • محدوده عملکرد تا 100 متر​
  • نوع آهن‌ربا نئودیمیوم​
  • فرکانس پاسخ‌گویی 10 هرتز تا 22 کیلو هرتز​
  • حساسیت 100 دسی‌بل​
  • نسبت سیگنال به نویز70 دسی‌بل​
  • قطر اسپیکر 40 میلی‌متر​
  • منبع تغذیه هدفون 2 عدد باتری 1.5 ولت NiMH R03 سایز AAA​
  • منبع تغذیه فرستنده آداپتور 12 ولت و 200 میلی‌آمپر ساعتی AC/DC​
  • تعداد باتری 2 عدد​
  • باتری آلکالاین سایز AAA​
  • نشانگر LED​
  • اقلام همراه هدفون آداپتور برقی فرستنده / گیرنده بی‌سیم کابل صدا (دوسر جک 3.5 میلی‌متری )تبدیل نری RCA به مادگی استریوی 3.5 میلی‌متری 2 عدد باتری قلمی (سایز AA)تبدیل 3.5 میلی‌متری به 6.3 میلی‌متری​

Last edited:

_ ^ Mast3R ^ _

Registered User
لایک‌ها
116
کسی نیست ؟!

Sent From My LG V10 Using Tapatalk

mkoohanjani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام