برگزیده های پرشین تولز

فروش هیولای کدنس ( وحشت صدا -- نهایت اس پی ال )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Omid_Rms

Registered User
لایک‌ها
1
با سلامی گرم خدمت دوستان ......

یک عدد ساب ووفر 18 اینچ کدنس آکبند موجود است .......

این ساب ووفر دو تا کویل 2 اهمی داره .. بسیار صدایی وحشی و طراحی شده برای مسابقات ..

یه ون تو تبریز سال 86 کل ایران رو به ویبره کشیده بود تو اون ون از 4 تا از این سابووفر نصب بود .......

مشخصات :
- High SPL and precise bass performance due to the stiff paper cone with glassfiber & kevlar
- “Made in USA” high-power voice coils on black-alu former can handle up to 10000 Watt
Technical data

Model
DCW 18 - D2

Diameter
46 cm / 18"

Mounting diameter
16.7"

Mounting depth
9.5"

Voice coil
100 mm Flachdraht / 3" Flat wire

Cone
Paper-glassiber-kevlar

Power Handling
10000 W SPL Power

Impedance
2 x 2 Ohm

SPL
92 dB

Xmax
35 mm / 1.39"

Fs
34 Hz

Qts
0.26

Vas
87 L / 3.07 cu.ft.

اینم عکساش :

20130120_162717.jpg11.jpg12.jpg

اینم از بچه های اون طرف آب :

58197810sdz.jpg
اینم یه لینک :
http://www.gemicielektronik.com.tr/urunlerimiz.asp?id=93&adi1=CADENCE&adi2=Audio%20Products&adi3=Subwoofers

در آخر هم از قیمت بگم که پیشنهاد بدید .....

Last edited:

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
درود

هرچه زودتر عکس با نام کاربری به تاپیک اضافه کنید!

Omid_Rms

Registered User
لایک‌ها
1
اینم از بقیه عکس ها ...

عکس۰۶۰۷.jpgعکس۰۶۰۹.jpgعکس۰۶۱۱.jpgعکس۰۶۱۳.jpgعکس۰۶۱۰.jpgعکس۰۶۰۸.jpg

mybiggest

Registered User
لایک‌ها
25
توی ال90 میشه جاش داد + باکسش؟

K.R.A.L

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام داداش امید قیمت لطفا داداش اینو با آمپلی ساند استریم 2000 میشه راش انداخت

only bugatti

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
47
نارحت نشیدا خیلی ساب زشتیه.
بگم که کندس اصلش ساب میزده اونم امریکا اما یه سری تاجر پولــــدار رفتن یه سری خط تولید زدن حالا کدنس همه چی میزنه!!!!
و باور کنید فقط ساباش خوبه بقیه چیزاش...همون چینین.
مشخصات ساب تکان دهندس!6000 وات ار ام اس.
ایکس مکث خوبی هم داره.
راستی کسی که اینو میخره باید به فکر امپش باشه 2-3 میلیون واسه امپ کنار بزاره تا صدای این ساب دربیاد وگرنه با امپ چینی و .... راه نمیوفته.

Omid_Rms

Registered User
لایک‌ها
1
نارحت نشیدا خیلی ساب زشتیه.
بگم که کندس اصلش ساب میزده اونم امریکا اما یه سری تاجر پولــــدار رفتن یه سری خط تولید زدن حالا کدنس همه چی میزنه!!!!
و باور کنید فقط ساباش خوبه بقیه چیزاش...همون چینین.
مشخصات ساب تکان دهندس!6000 وات ار ام اس.
ایکس مکث خوبی هم داره.
راستی کسی که اینو میخره باید به فکر امپش باشه 2-3 میلیون واسه امپ کنار بزاره تا صدای این ساب دربیاد وگرنه با امپ چینی و .... راه نمیوفته.
نه آقا هیچ ناراحتی وجود نداره ..... شما میری ساب 18 میخری صدا بگیری یا خوشکلیشو به رخ بقیه بکشونی ؟ تازشم آقای محترم شما اگه از نزدیک این ساب رو ببینی دیگه یک همچین حرفی در مورد این غول نمیزنی ...( نمیدونم چرا این ساب بد عکسه !!!! )

کدنس کم برندی نیست .... متاسفانه از سال 89 به این طرف دیگه جنس هایی که از کدنس اومدن تو ایران در واقع اصلا کدنس نبودن ... یه شرکتی یک جنسی خیلی شبیه به نسخه اصلی تولید میکنه با قیمت یک هشتم برای تاجران و اونا هم کلی سود کردن ......
هر برندی یه سری هایی برای جنس های خودش معرفی کرده که فرقشون تو کیفیت ساخت و........ هستش ..... همین گرند زیرو خودمون رو ببینید امپهای سری پلاتانیوم و ناکلیر و.... ببینید چه عظمتی دارند و حالا امپ های سری ایریدیوم رو ببینید خداییش مفت گرونه !!!! حالا چون امپهای ایریدیوم خیلی اشغاله ما باید کل برند رو زیر سوال ببریم ؟ این اصلا درست نیست ...... یا همین ساند استریم ... (برید تحقیق کنید )
یکی از دوستان امپ 12 کیلو واتی کدنس داشت به قران به دوتا ساب 6500 بسته بود اصلا نمیشد به گین امپ دست زد چه برسه بخوای بازش کنی !!!!!

امپش هم سراغ دارم با قیمت باور نکردنی ..... کسی که طالبه این ساب باشه خودم براش شرایط نصب رو توضیح میدم ..... که با کمترین هزینه به اوج قدرت برسه ..... دوستانی هم که طالب هستن در حال حاضر در پی ام در حال مذاکره هستیم تا ببینیم خدا چی میخواد .....

werty12

Registered User
لایک‌ها
278
داش امید گل همه جوره تایید میشه

اول که ساب رو دیدم وحشت زده شدم بعد برق آر ام اس رو دیدم مطمعن شدم لقب این ساب پاره پوره کن هست
با این ساب فقط اهنگ so cold که ویبره هست رو پلی کن یا bass i love you رو بزار و کیف دنیا رو ببر
امید جان انشالله که مصرف کنندش میاد میبرتش

Omid_Rms

Registered User
لایک‌ها
1
داش امید گل همه جوره تایید میشه

اول که ساب رو دیدم وحشت زده شدم بعد برق آر ام اس رو دیدم مطمعن شدم لقب این ساب پاره پوره کن هست
با این ساب فقط اهنگ so cold که ویبره هست رو پلی کن یا bass i love you رو بزار و کیف دنیا رو ببر
امید جان انشالله که مصرف کنندش میاد میبرتش

مال خودته داداش .....

Omid_Rms

Registered User
لایک‌ها
1
سلام
آدرس سایتی که اطلاعات کامل این ساب را داره بده
این اطلاعات رو با هزار زحمت و فرستادن تعداد زیادی میل به کارخونه و دفتر اصلی شرکت کدنس با هزار زحمت به دست اوردیم . که در آخر هم اونا اطلاعات میل کردن برای من .....

بعدشم دوستان لطف کنن فقط بابت خرید پست بزنن ......

hessam.0111

Registered User
لایک‌ها
68
ماشالله ساب
خوشم میاد گنده بازی!!!!
اون از XXX-18
اینم از این
ایشالله خوب بفروشی
واقعا چیز شاخیه
آقا امید همه جوره تایید میشن

soheil2719

Registered User
لایک‌ها
84
قابل توجه دوستانی که اشنایی با این ساب ندارن .
اولا که خود اقا امید اثبات شدن و مورد تائیید همه.
دوم اینکه این ساب ساب بسیار پر قدرتی هست و ساب spl که دیگه تولید نمیشه در اصطلاح میگن discontinue شده وقتی مدلی discontinue میشه سایت شرکت سازنده اون رو از داخل سایتش بر میداره و این یه چیز خیلی طبیعی هستش .
این ساب فکر میکنم تا 2008 تولید داشته . این ساب اصلا تقلبی نداره و 100% اصل هستش . خودش تو ایران فکر نکنم به 4 -5 تا دونه برسه چه برسه به تقلبیش . مثل این میمونه که بگید پولوتونیوم 10000 تقلبی داریم ؟ :))))))))))))یه ذره فکر کنید میفهمید که هیچ توجیهی برای هیچ کس نداره که بخواهد تقلبی این ساب رو بسازه وقتی تقلبی چیزی رو میزنن که توجیح اقتصادی داشته باشه .
قابل توجه دوستانی که جای سوال هست براشون میگم من صدای این ساب رو 1 سال پیش توی یه باکس تقریبا 130 لیتری شنیدم واقعا ترسناکه هم فرکانس بالا رو عالی میزنه هم پایین رو ولی تخصصش فرکانس بالاست
توی ماشین دندونم روی هم میخورد از شدت صدا .
در مورد قیافشم واقعا خوشگله صفحش فکر میکنم کربن باشه یا طرح کربن ول واقعا با عظمت و قیمتش تو 18 ها واقعا مفته

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا