برگزیده های پرشین تولز

فروش وبسایت 10 ساله با درآمد 1 تا 2 میلیون درماه

ehsandalir

Registered User
لایک‌ها
175
با سلام

دوستان گرامی

یکی از وبسایتهای مجموعه خود با موضوع آپلودسنتر را که حدود 10 سال هست فعالیت داره را قصد داریم به فروش برسونیم .

اسکریپت مورد استفاده در این سایت که توسط ما بهینه شده و درگاه پرداخت واسط روش قرار گرفته xfilesharing هست

قیمت اسکریپت به همراه همه مودهای همراهش 1100 دلار هست در حال حاضر

دامنه کوتاه و ارزشمندی داره که بسیار به یاد ماندنیه

سایت حدود 290 هزار کاربر عضو دارد با 700 هزار فایل

درآمد فعلی سایت ماهانه 1 تا 2 میلیون تومان فقط از تبلیغات متنی و لینکی می باشد که خریدار می تواند براحتی با قراردادن تبلیغات بنری یا پاپ آپ و یا سختگیری در بحث آپلود و دانلود از فروش اکانت این درآمد را حداقل تا 2 برابر افزایش دهد .

بخش فایل سرور سایت از هاست اسپانسری استفاده میکند و هیچگونه هزینه جانبی ندارد

روزانه کمتر از 1 ساعت برای چک فایلها و حذف فایلهای غیرمجاز زمان نیاز دارد نه بیشتر

فروش نقدی و قیمت 40 میلیون تومان مقطوع

در صورت داشتن هر گونه سوالی میتوانید از طریق پیام خصوصی و یا بصورت تلفنی مطرح نمایید

آدرس سایت u . p . l . o . d دات آی آر

به دلیل اینکه نمیخواهیم آدرس سایت ایندکس بشه آدرس بصورت بالا نوشته شده نیازی نیست بگم که کافیه نقطه هارو حذف کنید .
uplod.jpg.htm

Last edited:

mohammadsaeed1

Registered User
لایک‌ها
152
سلام
معمولا میگن درامد 6 ماه سایت رو حساب کنید میشه قیمت سایت
قیمت اسکریپت رو هم در نظر بگیرید
حدود 25 میشه
اگر قیمت مناسب تری ممکن هستش (پایین تر از 20 ) اطلاع بدید برای مذاکره

ehsandalir

Registered User
لایک‌ها
175
سلام
معمولا میگن درامد 6 ماه سایت رو حساب کنید میشه قیمت سایت
قیمت اسکریپت رو هم در نظر بگیرید
حدود 25 میشه
اگر قیمت مناسب تری ممکن هستش (پایین تر از 20 ) اطلاع بدید برای مذاکره

خیر اولا عرفش برای یک سایت معتبر قدیمی در جهان حداقل درآمد 3 سال هست نه 6 ماه !

ثانیا درآمد 3 سالش هم بیش از ایناست .

قیمت کمتر هم امکان پذیر نیست

موفق باشید

aytayweb

Registered User
لایک‌ها
1,296
دوست عزیز اینجا ایران هستشو هیچ چیز سرجاش نیست و هیچ سایتی اینده ای نداره
کسی که 40 میلیون تومن به این سایت میده باید 5 سال بشینه تا پولش دربیاد؟ این گونه سرمایه گذاری کجای دنیای اقتصاده؟
حالا تا 5 سال بلایی سر سایت نیاد فیلتر نشه تو گوگل محو نشه و وووو
قبل از اینکه سایت رو برای فروش بزارین حتما این نکته رو با خودتون که فروشنده هستین در میان بزارین خود شما که فروشنده این ارزش سایت خودتون رو بیشتر ا همه میدونین پس با خودتون بگین ایا ارزش داره خودم اینهمه پول بات سایتم بدم ؟
کسی که سایتی رو خرید میکنه دنبال اعتبارو نمیدونم چی چی نیست دنبال یه لقمه نونه

graphicdoon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
درود بر شما.وبسایتتون بسیار عالیه از هر لحاظ و رتبه الکساش هم میزان کاربرها رو تایید میکنه.ولی همونطور که دوستان فرمودند تو این وضعیت واقعا ریسکش خیلی بالاست این قیمت طرف هزینه کنه.لطفا قیمت نهایی و اثبات درآمد رو واسم پ خ کنید.سپاس

ehsandalir

Registered User
لایک‌ها
175
اولا دوستان لطفا نظرات کارشناسی و اقتصادیتون رو لطف در پستهای فروش خودتون قرار بدید ! همونظور که شما دوست ندارید دیگران اینکارو در پستهای شما انجام بدهند .
ثانیا این سایت همین الان هم ارزشش بیشتر از 40 تومن هست چون من کف درآمد رو در نظر گرفتم و چون قصدم فروش سریعش هست این قیمت رو گفتم وگرنه کسی سایت درست و درمون و بی آزار رو اصلا نمیفروشه
شما چه شغلی رو در دنیای بیرون سراغ داری که با 40 تومن سرمایه گذاری ماهی 1-2 تومن سودآوری داشته باشه اون هم بدون زحمت خاصی ؟
ما الان در مورد سایتی که 2 روز هست ران شده صحبت نمیکنیم ، این سایت سالهاست سابقه فعالیت داره و تا این لحظه هیچ مشکلی نداشته و این خودش اطمینان دهندست به هر خریداری
باز هم عرض میکنم ما دعوت نامه برای خرید برای دوستان ارسال نکردیم شرایط مشخصه و هرکسی با این شرایط تمایل داره میخره نیازی هم به توجیح کارشناسان عزیز نیست بنده کف قیمت رو گفتم و با این صحبتها و پیامهای خصوصی بعضی از دوستان ، نمیام سایت رو رایگان تقدیم کنم در این لحظه فقط 20 میلیون قیمت اسکریپت و دامینش هست . درآمدش سابقش و .... به کنار .

1406

Registered User
لایک‌ها
41
ممنون از پیشنهاد فروش سایت خوبتون
به نظر من وبمستر باید بدون سایت مثلا با n بازدید و آپشن های دیگه رو چطور میتونه درآمدش رو افزایش بده و کار کنه
من سایتی خریده بودم که درآمدش روزی 30 هزارتومان بود با 4000 آیپی از گوگل . خودم با همون بازدید یه تبلیغ گذاشتم و روزی 450 هزارتومان درآمد داشتم
احتمال کاهش رتبه و ... برای تمام سایتهای دنیا هست . احتمال ورشکستگی هم برای تمام کارخانجات دنیاهست.هست.
لطف بفرمایید هزینه های سایت + جزئیات تکمیلی رو بفرمایید...
اگر سایتتون تبلیغات داره جایی ، لطفا بفرمایید هزینه تبلیغاتش چقدره. و جزئیاتش...
بیشتر سوال من درمورد نحوه وقت گذاشتن روی سایت و تمام فعالیتهای مدیریتی سایت هست که به چه صورت هست...

ehsandalir

Registered User
لایک‌ها
175
هزینه های سایت شامل هاست هست که اسپانسریه و هزینه ای نداره
خیر هیچگونه تبلیغی نداشته و نداره
فعالیت مدیریتیش هم در شلوغ ترین زمان روزانه کمتر از یک ساعت است

cdr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
هزینه نگهداری سایت ماهیانه چقدر هست ؟
چقدر فضا تا به الان نیاز هست ؟

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
اولا دوستان لطفا نظرات کارشناسی و اقتصادیتون رو لطف در پستهای فروش خودتون قرار بدید ! همونظور که شما دوست ندارید دیگران اینکارو در پستهای شما انجام بدهند .
ثانیا این سایت همین الان هم ارزشش بیشتر از 40 تومن هست چون من کف درآمد رو در نظر گرفتم و چون قصدم فروش سریعش هست این قیمت رو گفتم وگرنه کسی سایت درست و درمون و بی آزار رو اصلا نمیفروشه
شما چه شغلی رو در دنیای بیرون سراغ داری که با 40 تومن سرمایه گذاری ماهی 1-2 تومن سودآوری داشته باشه اون هم بدون زحمت خاصی ؟
ما الان در مورد سایتی که 2 روز هست ران شده صحبت نمیکنیم ، این سایت سالهاست سابقه فعالیت داره و تا این لحظه هیچ مشکلی نداشته و این خودش اطمینان دهندست به هر خریداری
باز هم عرض میکنم ما دعوت نامه برای خرید برای دوستان ارسال نکردیم شرایط مشخصه و هرکسی با این شرایط تمایل داره میخره نیازی هم به توجیح کارشناسان عزیز نیست بنده کف قیمت رو گفتم و با این صحبتها و پیامهای خصوصی بعضی از دوستان ، نمیام سایت رو رایگان تقدیم کنم در این لحظه فقط 20 میلیون قیمت اسکریپت و دامینش هست . درآمدش سابقش و .... به کنار .
دوست عزیز
اینجا انجمن هست و محل بحث و تبادل نظر
در صورتی که میخواید کسی نظر (کارشناسانه) نده! میتونید از سایت های یک طرفه مثل دیوار و شیپور و سایت هایی که توی زمینه خرید و فروش سایت فعالیت دارند استفاده کنید
در غیر اینصورت میتونید به نظرات دوستان جواب بدید یا در صورت صلاحدید خودتون اونها رو بدون جواب بذارید ولی نمیتونید مانع ثبت نظر توسط دیگران بشید

PERSIANA IT

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
فروخته شده یا هنوز قصد قصد فروش دارید ؟

Arwen

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
سلام ادرس لطفا

بالا