برگزیده های پرشین تولز

فروش وبلاگ های اوتوریتی دار

haj-amir

Registered User
لایک‌ها
144
وبلاگهای اوتوریتی دار 39 - 40 - 41 قیمت 20000 تومان موجودی 6 عدد
همش رو میخوام البته یک تخفیف باید بدید
اطلاعات کامل رو راسال کنید

pentiom752

Registered User
لایک‌ها
39
سلام و وقت بخیر خدمت شما
از کدام سرویس وبلاگدهی هستن داداش ؟

mohamadtt

Registered User
لایک‌ها
3
اتوریتی دار یعنی چه میشه بگین چیه
Page Authority و Domain Authority یک فاکتور غیر رسمی سئو است که نقش بسیار مهمی دارد.با توجه به اینکه گوگل بروز رسانی page rank ها را متوقف کرده است و اگر هم مجددا پیج رنک ها را به روز کند، با فاصله های زمانی خیلی زیادی این کار انجام می شود، این دو فاکتور نقش مهمی دارند.Page Authority و Domain Authority به ترتیب به معنی اعتبار صفحه و اعتبار دامنه، توسط شرکت موز، ارائه می شوند که از طریق سایت moonsy یا opensiteexplorer.org می توانید، مقدار page و domain authority سایت خود را بررسی کنید.

معمولا domain authority از page authority کمتر است.domain authority، مربوط به اعتبار کل دامنه است.اما page authority فقط اعتبار یک صفحه (URL) را نشان می دهد.این مشخصه، همانند پیج رنک گوگل، برای صفحه نخست یک سایت، دارای مقدار بیشتری است و عددی بین صفر تا صد است که هر چه بالاتر باشد بهتر است و نشان از اعتبار و قدرت بیشتر در موتور های جستجو از جمله گوگل است.ارتقای این عدد به صورت تصاعدی سخت می شود.برای مثال، رسیدن از صفر به ۲۰ بسیار آسان تر از رسیدن از ۲۰ به ۴۰ است و همینطور تا صد ادامه دارد.domain authority توسط مجموع page authority صفحات سایت، محاسبه می شود.

این مقدار، بیشتر بر پایه تعداد و کیفیت لینک های ورودی به سایت ها(مشابه پیج رنک گوگل) محاسبه می شود و عمر دامنه یا صفحه، میزان signal هایی که از شبکه های اجتماعی دریافت کرده است و چند فاکتور دیگر، که کسی از نحوه محاسبه دقیق آن باخبر نیست، محاسبه می شود.اما سعی کرده اند، عددی ارائه دهند، که با الگوریتم های گوگل و سایر موتور های جستجو(تا جایی که بتوانند الگوریتم ها را حدس بزنند)، نزدیکی بیشتری داشته باشد.

چه مقداری برای اعتبار صفحه و دامنه مناسب است؟
عدد بالای ۷۰ بسیار بالا و ایده آل است! کمتر سایتی در ایران چنین است!

عدد ۶۰ و بالاتر بسیار بسیار عدد مناسبی است.

عدد ۵۰ و بالاتر نشان از قدرتمند بودن یک سایت یا صفحه است.

عدد ۴۰ تا ۵۰ عدد مناسبی است و بسیاری از سایت های معتبر بین ۴۰ تا ۵۰ هستند.

عدد ۳۰ عدد پایینی نیست ولی آنچنان هم، نشان از قوی بودن سایت نیست.

عدد ۲۰ برای سایت های تازه تاسیس، ممکن است عدد مناسبی باشد و کمتر از آن،عدد پایینی است.

yootoo

Registered User
لایک‌ها
181
اتوریتی 42 از کدوم سرویس هست؟
کاش بلاگفا نباشه، خخخخ

Ehsan_f123

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
دوست عزیز من خریدارم امکانش هست مواردی که 42 هستند رو برای من ارسال کنید؟

Last edited:

Ehsan_f123

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
دوست عزیز من خریدارم امکانش هست مواردی که 42 هستند رو برای من ارسال کنید؟

بالا