آژانس هواپیمایی
tanki

فروش ويژه مجموعه كامل جواهري در قصر(يانگوم) به همراه جوايز ويژه

شروع موضوع توسط TakMedia ‏5 ژوئن 2007 در انجمن بایگانی

 1. TakMedia

  TakMedia کاربر تازه وارد

  تاریخ عضویت:
  ‏5 ژوئن 2007
  نوشته ها:
  1
  تشکر شده:
  0
  فروش فوق العاده آنلاین مجموعه کامل سریال جواهری در قصر در 3 نوع مختلف

  بله اشتباه نمی کنید برای اولین بار در اینترنت مجموعه سریال جواهری در قصر در این انجمن به سه نوع مختلف که باتوجه به امکانات کاربران تهیه شده و در اختیار شما عزیران جهت شفارش گذاشته شده اشت.
  همانطور که مطلع هستید مدت زمانی است که سریالی با نام "جواهری در قصر" جمعه شب ها از شبکه دوم سیمای ایران پخش می شود برای افرادی که واقعاً فرصت کافی برای دنبال این سریال دارند پیشنهاد می کنم که آن را حتماً دنبال کنند.  این مجموعه درنسخه اصل کره در واقع 18 دی وی دی با فرمت DVD Video می باشد که در سه Volume (پک ) 99 دلاری یعنی در کل 297 دلار توسط کمپانی YA Entertainment عرضه شده است که امکان استفاده و خرید انها برای همگان میسر نبوده لذا با توجه به محبوب بودن سریال مبنی بر ارائه کیفیت اصل DVD های کره ای بر آن شدیم که ما این سریال را بخریم و انرا چند صورت عرضه کنیم که همگان توانایی خرید این مجموعه را داشته باشند .


  لطفا توضیحات را با دقت و بطور کامل بخوانید و در صورت مشکل یا داشتن سوالاتی انرا در بخش نظرات ارایه کنید با ایمیل های ما تماس بگیرید(حتما در اسرع وقت پاسگویی شما هستیم)

  نوع اول

  ما پس از خرید 18 دی وی دی با فرمت DVD Video آن را بصورت فرمت MKV یا Matroska درآوردیم . فرمت Matroska در واقع تنهافرمت موجود در دنیا است که قادر است یک DVD را با امکانات و کیفیت DVD های مادر درحجم کمتر ارائه کند که از این نظر قابل تقدیر است.
  هم اینک این فرمت توسط نرم افزارهای متعددی پشتیبانی می شود کـه ما پس از آزمودن یکا یـک آنها KMPlayer را برای شمـا برگزیدیم و آن را به همـراه DVD ها ارایـه می کنیم شمـا پس ازنصب آن قـادر به پخش مجموعه "جـواهری در قصر" فقط در کامپیوتر با کیفیت DVD های مادر و بهامکانات DVD اوریجینال از جمله تغییر زیرنویس فیلم به زبان های چینی و انگلیسی و (فارسی) ، Zoom ، Pan ، افکت صداها و قابلیت های باورنکردنی که حتی در DVDPalyer های فوقحرفه ای خانگی دیده نمی شود دسترسی خواهید داشت.

  کیفیت مجموعه با فرمت MKV خارق العاده بوده و حتی از نسخه تلویزیونی آن خیلی بهتر است .

  بنابراین محتویات کلی نوع اول در 5 عدد DVD و حاوی موارد ذیل است:
  - 4دی وی دی( 54 فایل فرمتMKV ) شامل کلیه قسمت های سریال جواهری در قصر

  و یک دی وی دی به عنوان اشانتیون(جایزه) این مجموعه برا ی خریداران که حاوی
  -6 فایل با فرمت RMVB -پشت صحنه و گفتگو با عوامل سازنده سریال و?
  -17 فایل با فرمتMP3-موسیقی متن قسمت های مختلف سریال و..
  -6 فایل با فرمتMP3 -موسیقی متن انیمیشن یانگوم از کمپانی Epic Record
  -برنامه های مورد نیازبرای اجرا و تماشای فیلم در رایانه(MKVPlayer +VLC+Codec+Real Player Gold)
  - تعدادی فایل str جهت فارسی زیرنویس کردن تعدادی از قسمت ها(بيش از 50 قسمت ر اين نوع زير نويس فارسي شده)

  و یک سی دی حاوی Office 2007 ( مجموعه نرم افزار های آفیس 2007)Window Media Player 11+ Internet Explorer 7 Final + به عنوان اشانتیون(جایزه) دیگر برای خریداران این مجموعه


  قیمت مجموعه 54 قسمتی سریال جواهری در قصر به همراه جایزه که در 5 عدد DVD به همراه جایزه ویژه 11000 تومان و به همراه هزینه پست پيشتاز جهت ارسال می باشد.


  برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی چگونگی خرید و سفارش این مجموعه ها(شماره حساب +بانک میزبان و...) با ایمیل زیر تماس حاصل فرماييد تا اطلاعات تکملی در اين زمينه در اسرع وقت برای شما ارسال شود.

  (Yahoo ID=TakMedia( [email protected]  نوع دوم


  این مجموعه درنسخه اصل کره در واقع 18 دی وی دی با فرمت DVD Video می باشد که در سه Volume (پک ) 99 دلاری یعنی در کل 297 دلار توسط کمپانی YA Entertainment عرضه شده است که امکان استفاده و خرید انها برای همگان میسر نبوده لذا با توجه به محبوب بودن سریال مبنی بر ارائه کیفیت اصل DVD های کره ای بر آن شدیم که ما این سریال را بخریم و انرا چند صورت عرضه کنیم که همگان توانایی خرید این مجموعه را داشته باشند .

  این مجموعه با زیرنویس انگلیسی و آنهم نسخه "بین الملی" خدمت شما عرضه می شود که این نسخه از Subtitle ها (زیرنویس ها) ، بسیار روان بوده که حتی برای افرادی که اندکی آشنایی با زبان انگلیسی دارند قابل درک است.

  ضمنا کلیه18 دی وی دی با فرمت DVD Video در تمامی دستگاهای DVD Player قابل نمایش می باشد.
  بنابراین محتویات کلی نوع دوم در 20 عدد DVD و حاویموارد ذیل است:
  - ( 18دی وی دی) شامل کلیه قسمت های سریال جواهری در قصر

  و یک دی وی دی به عنوان اشانتیون(جایزه) این مجموعه برا ی خریداران که حاوی
  -6 فایل با فرمت RMVB -پشت صحنه و گفتگو با عوامل سازنده سریال و?
  -17 فایل با فرمتMP3-موسیقی متن قسمت های مختلف سریال و..
  -6 فایل با فرمتMP3 (موسیقی متن انیمیشن یانگوم از کمپانی Epic Record
  -برنامه های مورد نیازبرای اجرا و تماشای فیلم در رایانه(MKVPlayer +VLC+Codec+Real Player Gold)

  و یک دی وی دی 4.5 گیگایتی دگیر حاوی جدید ترین نرم افزار های روز کامپیوتری به عنوان اشانتیون وجایزه دیگر برای شما خریداران عزیز
  و یک سی دی حاوی Office 2007 ( مجموعه نرم افزار های آفیس 2007)Window Media Player 11+ Internet Explorer 7 Final + به عنوان اشانتیون(جایزه) دیگر برای خریداران این مجموعه


  قیمت مجموعه 54 قسمتی سریال جواهری در قصر به همراه جایزه ویژه و جالب که در 20عدد DVD به همراه جوایز ویژه 22000 تومان وبه همراه هزینه پست پيشتاز جهت ارسال می باشد .

  برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی چگونگی خرید و سفارش این مجموعه ها(شماره حساب +بانک میزبان و...) با ایمیل زیر تماس حاصل فرماييد تا اطلاعات تکملی در اين زمينه در اسرع وقت برای شما ارسال شود.

  (Yahoo ID=TakMedia( [email protected]

  نوع سوم

  همانطور که می دانید این مجموعه درنسخه اصل کره در واقع 18 دی وی دی با فرمت DVD Videoمی باشد که در سه Volume (پک ) 99 دلاری یعنی در کل 297 دلار توسطکمپانی YA Entertainment با زیرنوسی زبان اصلی در 54 قسمت 60 دقیقیه ای با کیفیت بسیار عالی و باور نکردنی عرضه شده است .

  اما افرادی که رایانه و DVD Player ندارند و نمی توانند نوع اول و نوع دومی ر ا سفارش بدهند وانرا ملاحضه کنند.بنابراین نوع سوم مخصوص افرادی است که فقط VCD Player دارند و فقط می تواند با ان CD مشاهده کنند.
  بنابراین ما 18 دی وی دی با فرمت DVD Video ر ا بصورتی تبدیل کردیم که قابل نمایش در دستگاه های VCD Player باشد و شما دوستانی رایانه و DVD Player ندارند بتوانندبا خرید و سفارش این مجموعه از ملاحضه ان لذت ببرند.
  این نوع مجموعه فقط با زیرنویس انگلیسی و آنهم نسخه "بین الملی" خدمت شما عرضه می شود که این نسخه از Subtitle ها (زیرنویس ها) ، بسیار روان بوده که حتی برای افرادی که اندکی آشنایی با زبان انگلیسی دارند قابل درک است.
  پس کلیهCDها (59 سی دی )در تمامی دستگاهای CD Player قابل نمایش می باشد.

  بنابراین محتویات کلی نوع سوم در 59 عددCD و حاوی موارد ذیل است:
  -( 54 سی دی) شامل کلیه قسمت های سریال جواهری در قصر
  و 5 سی دی به عنوان اشانتیون(جایزه) این مجموعه برا ی خریداران که حاوی
  * 3سی دی فایل با فرمت Dat -پشت صحنه و گفتگو با عوامل سازنده سریال و?
  *1 سی دی فایل با فرمتMP3-موسیقی متن قسمت های مختلف سریال و..
  *1 سی دی فایل با فرمتMP3 -موسیقی متن انیمیشن یانگوم از کمپانی Epic Record
  و یک پک نرم افزاری به حجم 4.5 گیگایتی در 6 سی دی حاوی جدید ترین نرم افزار های روز کامپیوتری به عنوان اشانتیون وجایزه دیگر برای شما خریداران عزیز اراسل خواهد شد.
  و یک سی دی حاوی Office 2007 ( مجموعه نرم افزار های آفیس 2007)Window Media Player 11+ Internet Explorer 7 Final + به عنوان اشانتیون(جایزه) دیگر برای خریداران این مجموعه
  و 2 سی دی تصویری حاوی جدیدترین موزیک و یدئو های پاپ ایرانی به عنوان جایزه ای دیگر


  قیمت مجموعه 54 قسمتی سریال جواهری در قصر به همراه جایزه ویژه و جالب که در 59عدد CD می باشد 40000 تومان و به همراه هزینه پست پيشتاز جهت ارسال می باشد.  البته مجموعه نوع سوم را می توانید به 2 صورت سفارش دهید.
  1-بصورت کلی که حاوی 65 سی دی و شامل تمام جوایز همراه آن می شود .
  2-بصورت جزئی و انتخابی توسط شما

  در صورتی که شما مجموعه نوع سوم را بصورت کلی نمی خواهید و فقط قسمت هایی از مجموعه ای 54 قسمتی سریال جواهری در قصر را می خواهید. خوب کافی است شما قسمت های مورد نطرتان را از میان 54 قسمت سریال انتخاب کنید.
  در مورد قیمت در این نوع انتخابی بستگی دارد که شما چه تعداد سی دی یا قسمت از سریال سفارش داده باشید.در واقع قیمیت هر سی دی شما بستگی به تعداد سفارشی شما دارد( هر قیمت از سریال در 1 سی دی می باشد)

  بنابراین قسمت سفارش انتخابی شما بدین صورت محاسبه می شود.
  -سفارش و خريد 1 الی 9 سی دی به انتخاب شما به ازای هر سي دی 1200 تومان
  -سفارش و خريد 10 الی 18 سی دی به انتخاب شما به ازای هر سي دی 1100 تومان
  --سفارش و خريد 19 الی 27سی دی به انتخاب شما به ازای هر سي دی 1000 تومان
  -سفارش و خريد 28 الی 36 سی دی به انتخاب شما به ازای هر سي دی 900 تومان
  - سفارش و خريد 37 الی 45 سی دی به انتخاب شما به ازای هر سي دی 800 تومان
  - سفارش و خريد 46 الی 57 سی دی به انتخاب شما به ازای هر سي دی 700 تومان

  در صورتی که کل مجموعه را سفارش دهید شامل کل جوایز مذکور می باشد.اما در صورت سفارشی انتخابی فقط 1 سی دی به عنوان جایزه حاوی17- فایل با فرمت MP3-موسیقی متن قسمت های مختلف سریال و.. شامل و ارسال می شود.  برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی چگونگی خرید و سفارش این مجموعه ها(شماره حساب +بانک میزبان و...) با ایمیل زیر تماس حاصل فرماييد تا اطلاعات تکملی در اين زمينه در اسرع وقت برای شما ارسال شود.
  (Yahoo ID=TakMedia( [email protected]


  فكر كنم به اندازه مناسب توضيحات كافي باشه و نيازي به توضيحات بيشتري در اين زمينه نيست.
  نكته جالب :
  در صورت كه شما جنس يا كالايي ناب و منحصر به فرد داشته باشيد ميتوانيد انرا با اين مجموعه در صورت تاييد و موافقت من مواضه كرد.

  براي كسب اطلاع بيشتر به آدرس زير برويد.

  http://www.Javaheri2Ghasr.MyBlog.ir
   
avanak همکاری در فروش عسل طبیعی و گرده گل ایرانیتبلیغات در گوگل