برگزیده های پرشین تولز

فروش محصولات آنتی ویروس اوریجینال کسپرسکی 2023 نسخه گلوبال *بدون نیاز به فیلتر شکن و قابل فعال سازی در تمام کشورها* Kaspersky 2023

Daniel4u

Registered User
لایک‌ها
21
با تشکر
من اینو میخوام Kaspersky Internet Security – Multi-Device 2015 (A10 بصورت اوریجینال برای 4 دستگاه (همان 3 کاربر + 1 کاربر اضافه) بمدت 1 سال
لطفا نحوه ی پرداخت را بفرمایید.
اگر تخفیف عیدانه هم داره ممنون میشم لحاظ کنید.

Onspeed

Registered User
لایک‌ها
212
با تشکر
من اینو میخوام Kaspersky Internet Security – Multi-Device 2015 (A10 بصورت اوریجینال برای 4 دستگاه (همان 3 کاربر + 1 کاربر اضافه) بمدت 1 سال
لطفا نحوه ی پرداخت را بفرمایید.
اگر تخفیف عیدانه هم داره ممنون میشم لحاظ کنید.

خواهش می کنم.

شرایط ارسال شد.

مؤفق باشید

Daniel4u

Registered User
لایک‌ها
21
با سلام
یک لایسنس کسپرسی مالتی دوایس 5 سیستم ( 1 سال ) خریداری و با موفقیت برای 365 روز فعال سازی شد.
با تشکر

Benygh

Registered User
لایک‌ها
9
سلام
ممنون میشم شماره کارتتون رو بفرستید.

برای خرید محصول زیر

KASPERSKY INTERNET SECURITY 2015 (A5 بصورت اوریجینال برای 5 کامپیوتر بمدت 1 سال 120000 تومان

با تشکر

Onspeed

Registered User
لایک‌ها
212
سلام
ممنون میشم شماره کارتتون رو بفرستید.

برای خرید محصول زیر

KASPERSKY INTERNET SECURITY 2015 (A5 بصورت اوریجینال برای 5 کامپیوتر بمدت 1 سال 120000 تومان

با تشکر

سلام

ارسال شد.

مؤفق باشید

Behzaf

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
لطفا شرایط پرداخت برای محصول زیر را برام بفرستید:
Kaspersky Internet Security 2015 (A2 بصورت اوریجینال برای 2 کامپیوتر (همان 1 کاربر + 1 کاربر اضافه) بمدت 1 سال 65000 تومان

Onspeed

Registered User
لایک‌ها
212
سلام
لطفا شرایط پرداخت برای محصول زیر را برام بفرستید:
Kaspersky Internet Security 2015 (A2 بصورت اوریجینال برای 2 کامپیوتر (همان 1 کاربر + 1 کاربر اضافه) بمدت 1 سال 65000 تومان

با سلام

شرایط ارسال شد.

مؤفق باشید

aloochy

Registered User
لایک‌ها
214
با سلام
یک لایسنس کسپرسی اینترنت سکوریتی 5 سیستم ( 1 سال ) خریداری و با موفقیت برای 365 روز فعال سازی شد.
با تشکر

Nelson

Registered User
لایک‌ها
14
سلام محصول زیر رو میخواستم شرایط نحوه پرداخت رو بی زحمت برام پ.خ کنید
و اینکه چه مدت پس از واریز طول میکشه برام ارسال کنید؟
Kaspersky Internet Security 2015 (A1 بصورت اوریجینال برای 1 کامپیوتر بمدت 1 سال 47000 تومان

Onspeed

Registered User
لایک‌ها
212
سلام محصول زیر رو میخواستم شرایط نحوه پرداخت رو بی زحمت برام پ.خ کنید
و اینکه چه مدت پس از واریز طول میکشه برام ارسال کنید؟
Kaspersky Internet Security 2015 (A1 بصورت اوریجینال برای 1 کامپیوتر بمدت 1 سال 47000 تومان

سلام

شرایط ارسال شد.

پس از واریز وجه محصول مورد نظر، لایسنس مربوطه برای خریدار ارسال خواهد شد.

مؤفق باشید

ramintab

Registered User
لایک‌ها
12
حدود 4ماه پیش از ایشون Kaspersky Pure سه کاربره خریداری کرده بودم که لایسنس یکیشون از کار افتاده بود و از نصب خارج میشد با راهنمایی خوبشون مشکل حل شد
ممنونم از ایشون

oggyoggy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام و تبریک سال نو.لایسنس کاسپر توتال خریداری و فعال شد.با تشکر از قیمتها و پشتیبانی عالی شما.موفق و سربلند باشید و این خدمت رو ادامه بدید انشالله خیر ببینید.

amir_flight

Registered User
لایک‌ها
6
سلام
من لایسنس انتی ویروس کاسپر اسکای رو دارم چند روزه تمام شده میخوام تمدید کنم همون سریال رو امکان داره ؟؟؟ ایا واسیه تمدید تخفیف هم شامل میشه؟ ممنون

Onspeed

Registered User
لایک‌ها
212
سلام
من لایسنس انتی ویروس کاسپر اسکای رو دارم چند روزه تمام شده میخوام تمدید کنم همون سریال رو امکان داره ؟؟؟ ایا واسیه تمدید تخفیف هم شامل میشه؟ ممنون

سلام

خیر، امکان تمدید لایسنس آنتی ویروس پیشین شما وجود ندارد و در صورت خرید فقط لایسنس جدید ارسال خواهد شد.

مؤفق باشید

sandmanx

Registered User
لایک‌ها
69
با سلام
میخواستم بدونم فایل نصبی اینترنت سکیوریتی برای ایفون رو چطوری باید بگیرم و اینکه اینترنت سکیوریتی تک دستگاه مالتی چطوری میتونه روی چند دستگاه جواب بده ؟

taoren

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام و خسته نباشید
میشه لطف کنید و شرایط خرید
BitDefender Total Security 2015 (A34 برام ارسال کنید

milad3344

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
خسته نباشی دوست من
آنتی ویروس ایست رو اگر بخوام ، آیا اورجینال هستند و از سایت ESET.com رجیستر میگیرم؟

Onspeed

Registered User
لایک‌ها
212
با سلام
میخواستم بدونم فایل نصبی اینترنت سکیوریتی برای ایفون رو چطوری باید بگیرم و اینکه اینترنت سکیوریتی تک دستگاه مالتی چطوری میتونه روی چند دستگاه جواب بده ؟

سلام

شما فقط امکان استفاده از نسخه مرورگر امنیتی کسپرسکی برای دستگاه های آیفون و آیپد را دارید برای دریافت فایل نصبی طبق توضیحات ارائه شده در این قسمت عمل فرمایید. در محصول مولتی دیوایس برای یک دستگاه بسته به نیاز خود فقط امکان فعال سازی لایسنس مربوطه در کسپرسکی اینترنت سکیوریتی یا کسپرسکی اینترنت سکیوریتی برای مک و یا کسپرسکی اینترنت سکیوریتی برای آندروید را خواهید داشت و نمی توانید "لایسنس محصول مولتی دیوایس تک دستگاه" را همزمان روی دو دستگاه استفاده فرمایید. لطفا توجه داشته باشید لایسنس را روی یکی از این 3 محصول که اعلام شد و فقط روی یک دستگاه می توانید استفاده کنید. برای مثال در صورتیکه "لایسنس محصول مولتی دیوایس برای 3 دستگاه" خریداری فرمایید امکان استفاده و فعال سازی لایسنس روی 3 دستگاه مجزا را خواهید داشت. یعنی همزمان می توانید در کسپرسکی اینترنت سکیوریتی برای یک کامپیوتر و کسپرسکی اینترنت سکیوریتی برای مک در یک دستگاه مکینتاش و در کسپرسکی اینترنت سکیوریتی برای آندروید برای یک تبلت فعال سازی و استفاده کنید یا به گونه دیگری که شما نیازمند هستید مورد استفاده قرار دهید.

برای مثال ، با Kaspersky Multi-Device (برای 1 دستگاه) قادر خواهید بود:
  • یک دسکتاپ خانگی تان یا یک دستگاه مکینتاش و یا یک تلفن هوشمند یا تبلت را مورد محافظت قرار دهید.
در نتیجه فقط روی یکی از دستگاه های نامبرده امکان فعال سازی لایسنس را خواهید داشت.

اما با Kaspersky Multi-Device (برای 3 دستگاه) قادر خواهید بود:
  • دسکتاپ خانگی تان، به علاوه لپ تاپ و یک تلفن هوشمند یا
  • یک تبلت، یک تلفن هوشمند و یک دستگاه مکینتاش یا
  • دو دسکتاپ خانگی و یک اسمارت فون
و یا به هر گونه ی دیگری که شما نیازمندید استفاده و محافظت کنید

مؤفق باشید

Last edited:

Onspeed

Registered User
لایک‌ها
212
خسته نباشی دوست من
آنتی ویروس ایست رو اگر بخوام ، آیا اورجینال هستند و از سایت ESET.com رجیستر میگیرم؟
سلام

بله، برای دریافت اطلاعات لایسنس محصول خریداری شده میبایست سریال محصول را در سایت ESET.com رجیستر فرمایید.

مؤفق باشید

taoren

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام
میخواستم بابت اکانت بیت دفندر تشکر کنم همین الان فعالش کردم .
خیلی خیلی ممنون

sandmanx

Registered User
لایک‌ها
69
با سلام
من تو سایت های مختلف بررسی کردم واسه کسپر توتال سکیوریتی اما همه جا همه کسپر های توتال سکیوریتی از نوع مالتی دیوایس هستن این توتال های شما هم مالتی دیوایس هستند ؟

Onspeed

Registered User
لایک‌ها
212
با سلام
من تو سایت های مختلف بررسی کردم واسه کسپر توتال سکیوریتی اما همه جا همه کسپر های توتال سکیوریتی از نوع مالتی دیوایس هستن این توتال های شما هم مالتی دیوایس هستند ؟
سلام
خیر، محصول کسپرسکی توتال سکیوریتی و همچنین کسپرسکی اینترنت سکیوریتی مولتی دیوایس موجود است اما کسپرسکی توتال سکیوریتی مولتی دیوایس موجود نمیباشد.

مؤفق باشید

بالا