برگزیده های پرشین تولز

فروش محصولات آنتی ویروس اوریجینال کسپرسکی 2023 نسخه گلوبال *بدون نیاز به فیلتر شکن و قابل فعال سازی در تمام کشورها* Kaspersky 2023

mansoor_salimi

Registered User
لایک‌ها
84
سلام خدمت اقای اسکندری لایسنس Kaspersky Internet Security 2018 (B6 بصورت اوریجینال برای 10 کامپیوتر بمدت 1 سال 169000 تومان رو میخواستم لطفا شماره کارت بدید تا واریز کنم.ممنون

Onspeed

Registered User
لایک‌ها
212
سلام خدمت اقای اسکندری لایسنس Kaspersky Internet Security 2018 (B6 بصورت اوریجینال برای 10 کامپیوتر بمدت 1 سال 169000 تومان رو میخواستم لطفا شماره کارت بدید تا واریز کنم.ممنون
سلام
ارسال شد.

مؤفق باشید

4danlod

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
36
یک 3 کاربره KIS 2018 لازم است نوع B ، لطفا شماره حساب و قیمت را لطف کنید.

aryajv

Registered User
لایک‌ها
72
لایسنس ویندوز تهیه میکنید؟

trrxrezaaa

Registered User
لایک‌ها
13
سلام .
دو تا سوال داشتم
اول تفاوت توتال سکیوریتی و اینترنت سکیووریتی.
دوم اینکه من الان نسخه توتال رو دارم . چجوری باید تبدیلش کنم به اینترنت سکیوریتی ؟ باید اینو آنیستال کنم و نسخه اینترنت سکیوریتی رو نصب کنم ؟
یا اینکه اینترنت سکیوریتی رو روی همین نصب کنم ؟ یا اینکه سریال خریداری شده رو بزنم خودش نسخه اینترنت رو فعال میکنه ؟

ممنون
پشتیانی تلگرام ندارید ؟

Onspeed

Registered User
لایک‌ها
212
سلام .
دو تا سوال داشتم
اول تفاوت توتال سکیوریتی و اینترنت سکیووریتی.
دوم اینکه من الان نسخه توتال رو دارم . چجوری باید تبدیلش کنم به اینترنت سکیوریتی ؟ باید اینو آنیستال کنم و نسخه اینترنت سکیوریتی رو نصب کنم ؟
یا اینکه اینترنت سکیوریتی رو روی همین نصب کنم ؟ یا اینکه سریال خریداری شده رو بزنم خودش نسخه اینترنت رو فعال میکنه ؟

ممنون
پشتیانی تلگرام ندارید ؟
سلام
کسپرسکی توتال سکیوریتی جامعترین محصول شرکت کسپرسکی میباشد که علاوه بر داشتن کلیه قابلیت های نسخه آنتی ویروس و همچنین اینترنت سکیوریتی دارای آپشنهایی جهت حفاظت از فایلها، دیتاها و بک آپگیری از اطلاعات مهم شما و همچنین رمزنگاری اطلاعات محرمانه جهت جلوگیری از دسترسی افراد غیر مجاز به اطلاعات محرمانه میباشد. همچنین کسپرسکی توتال سکیوریتی دارای پلاگین Kaspersky Password Manager جهت مدیریت و همچنین حفاظت کامل از پسوردهای شخصی شما از جمله پسوردهای ایمیل و حسابهای بانکی شما میباشد. قابل ذکر است دیگر محصول شرکت کسپرسکی یعنی کسپرسکی اینترنت سکیوریتی بسیار قدرتمند بوده که این محصول نیز به کاربران پیشنهاد می شود زیرا هر دو محصول کسپرسکی توتال سکیوریتی و کسپرسکی اینترنت سکیوریتی از نظر دیواره آتش (Firewall) و چندین امکان مهم دیگر مشابه هم هستند.
آخرین نسخه فایل نصبی کسپرسکی اینترنت سکیوریتی را از این قسمت دریافت کرده و سپس نصب فرمایید. در هنگام نصب کسپرسکی اینترنت سکیوریتی بصورت خودکار نسخه ما قبلی آن یعنی کسپرسکی توتال سکیوریتی حذف خواهد شد.
درصورتیکه لایسنس محصول کسپرسکی توتال سکیوریتی را خریداری کرده باشید نمی توانید همان سریال محصول را برای کسپرسکی اینترنت سکیوریتی نیز استفاده فرمایید. شما میبایست لایسنس مجزای محصول کسپرسکی اینترنت سکیوریتی را تهیه کنید.
شماره تلگرام: 09351413047

مؤفق باشید

aryajv

Registered User
لایک‌ها
72
یعنی توتال
آنتی ویروس معمولی کسپراسکای + اینترنت سکوریتی و سایر قابلیت هاست؟
بعد اگه بخوایم میتونیم قابلیت های که میخوایمو غیرفعال کنیم دیگه؟
من الان 200 و خورده روز از آنتی ویروسم مونده الان اگر توتال بخرم چه اتفاقی میفته؟

Onspeed

Registered User
لایک‌ها
212
یعنی توتال
آنتی ویروس معمولی کسپراسکای + اینترنت سکوریتی و سایر قابلیت هاست؟
بعد اگه بخوایم میتونیم قابلیت های که میخوایمو غیرفعال کنیم دیگه؟
من الان 200 و خورده روز از آنتی ویروسم مونده الان اگر توتال بخرم چه اتفاقی میفته؟
سلام
بله.
می توانید از قابلیت هایی همچون کسپرسکی پسورد منیجر و بک آپ گیری در محصول کسپرسکی توتال سکیوریتی استفاده نفرمایید. اما در صورتیکه این قابلیت ها مورد استفاده شما قرار نمی گیرد بشما پیشنهاد می شود محصول کسپرسکی اینترنت سکیوریتی را تهیه فرمایید.
دوست گرامی اگر محصول کسپرسکی آنتی ویروس را تهیه کرده اید و در صورتیکه با دستگاهی که این محصول روی آن نصب شده است به گشت و گذار در اینترنت می پردازید باید خدمت شما توضیح داده شود که محصول کسپرسکی آنتی ویروس فاقد دیواره آتش یا همان Firewall میباشد که به این منظور شما میبایست یکی از دو محصول کسپرسکی توتال سکیوریتی یا کسپرسکی اینترنت سکیوریتی که دارای فایروال میباشند را تهیه فرمایید.

مؤفق باشید

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,996

Onspeed

Registered User
لایک‌ها
212
من یه دونه نورتون میخوام ولی راسته که میگن آپدیتش تحریمه؟ نمیخوام از چیزشکن استفاده کنم
سلام
بله، دوست گرامی بدلیل تحریم شرکت سیمانتک از اینرو جهت فعال سازی و بروز رسانی محصولات نورتون نیاز به تغییر آیپی (چیز پی ان) میباشد.

مؤفق باشید

mgs

Registered User
لایک‌ها
47
سلام
یدونه سریال اسمارت سکوریتی تک کاربره پلن b میخواستم
اطلاعات رو بفرمایید
متشکرم

Condemned

Registered User
لایک‌ها
98
Kaspersky Total Security 2018 (B10 بصورت اوریجینال برای 4 کامپیوتر (همان 3 کاربر + 1 کاربر مجاز) بمدت 1 سال 125000 تومان

سلام
موجوده؟

SHAM

Registered User
لایک‌ها
86
سلام
در صورت موجود بودن شماره کارت
Eset Smart Security 10 (B48 بصورت اوریجینال برای 5 کامپیوتر بمدت 1 سال 61000 تومان

ممنون

markus

Registered User
لایک‌ها
1
سلام ، آیا محصول زیر موجود هست:
Kaspersky Internet Security 2018 (A3 بصورت اوریجینال برای 3 کامپیوتر بمدت 1 سال 92000 تومان

بالا