برگزیده های پرشین تولز

فروش محصولات آنتی ویروس اوریجینال کسپرسکی 2023 نسخه گلوبال *بدون نیاز به فیلتر شکن و قابل فعال سازی در تمام کشورها* Kaspersky 2023

mehdicvl

Registered User
لایک‌ها
141
سلام
من قبلا لایسنس 4 کاربره کسپرسکی اینترنت سکیوریتی 2019 رو از جایی تهیه کرده بودم، الان 6 روز به پایانش مونده! با توجه به اینکه در حال حاضر امکان خرید گروهی (4 نفره) مقدور نیست، اگه بخوام برای خودم خرید از پلن B داشته باشم مشکلی پیش میاد؟ آیا نیاز هست که کلا کسپر رو پاک کنم دوباره فعالسازی کنم یا trial reset استفاده کنم یا همینطوری میشه؟
متشکرم

Onspeed

Registered User
لایک‌ها
212
سلام
من قبلا لایسنس 4 کاربره کسپرسکی اینترنت سکیوریتی 2019 رو از جایی تهیه کرده بودم، الان 6 روز به پایانش مونده! با توجه به اینکه در حال حاضر امکان خرید گروهی (4 نفره) مقدور نیست، اگه بخوام برای خودم خرید از پلن B داشته باشم مشکلی پیش میاد؟ آیا نیاز هست که کلا کسپر رو پاک کنم دوباره فعالسازی کنم یا trial reset استفاده کنم یا همینطوری میشه؟
متشکرم
سلام
جهت فعال سازی لایسنس آنتی ویروس نیاز به کار خاصی نیست. دوست عزیز بعد از دریافت محصول، فقط لایسنس مربوطه را وارد نرم افزار آنتی ویروس کنید.

M654

Registered User
لایک‌ها
3
سلام روز بخیر آقای اسکندری
می خواستم بدونم این* محصول از ستون بی، پشتیبانی از طریق تارنمای کاسپر هم دارد ؟ اگر سیستمم ویروسی شده باشه، همکاری شخصی برای رفعش می کند؟
_____
Kaspersky Internet Security 2019 *

Onspeed

Registered User
لایک‌ها
212
سلام روز بخیر آقای اسکندری
می خواستم بدونم این* محصول از ستون بی، پشتیبانی از طریق تارنمای کاسپر هم دارد ؟ اگر سیستمم ویروسی شده باشه، همکاری شخصی برای رفعش می کند؟
_____
Kaspersky Internet Security 2019 *
سلام
بله، می توانید با لابراتوار کسپرسکی مکاتبه فرمایید تا شما را راهنمایی کنند.

M654

Registered User
لایک‌ها
3
سلام مجدد به فعال صنعت نرم افزار خدوم و قناعت پیشه، اسکندری

یک سوال آخِر، محصول ضدویروس ا.ای.ام شما، مانند ویندوز ا.ای.ام با تغییر سخت افزار غیر رم( از جمله با تغییر هارد ساتا به یو.اس.بی)، از کار می افتد؟

Last edited by a moderator:

Onspeed

Registered User
لایک‌ها
212
سلام مجدد به فعال صنعت نرم افزار خدوم و قناعت پیشه، اسکندری

یک سوال آخِر، محصول ضدویروس ا.ای.ام شما، مانند ویندوز ا.ای.ام با تغییر سخت افزار غیر رم( از جمله با تغییر هارد ساتا به یو.اس.بی)، از کار می افتد؟
سلام
ما محصولات ویندوز را ارائه نمی کنیم و فقط محصولات ضد ویروس را عرضه می کنیم.
برای مثال اگر محصول کسپرسکی اینترنت سکیوریتی 3 کاربره از پلان B را خریداری کرده باشید بعد از فعال سازی لایسنس روی هر سه دستگاه اگر زمانی برای یکی از دستگاه ها مشکل سخت افزاری مانند مشکل هارد یا مادربرد پیش آمد در صورت لزوم می توانید بعد از تعویض قطعات سخت افزاری کامپیوتر مجددا لایسنس محصول را در سیستم جدید مورد استفاده قرار دهید. اما توجه داشته باشید این موضوع فقط برای یکی از سه کاربر لایسنس قابل انجام است و محدودیت وجود دارد.

M654

Registered User
لایک‌ها
3
لطفا شماره حساب را برای واریز این محصول بفرستید(کل مبلغ با ارزش افزوده همین مقدار ۴۲ه.تومان هست، نه؟*):
Kaspersky Internet Security 2019
_________
* برخی شرکت ها طوری این مبلغ را جدا می زنند و مرحله آخر افشا می کنند،که گویی زورگیری دولت است و بسیاری دول سوسیال دموکرات چنین مالیات نمی گیرند(از جمله دانمارک و سوئد).

Last edited by a moderator:

Onspeed

Registered User
لایک‌ها
212
لطفا شماره حساب را برای واریز این محصول بفرستید(کل مبلغ با ارزش افزوده همین مقدار ۴۲ه.تومان هست، نه؟*):
Kaspersky Internet Security 2019
_________
* برخی شرکت ها طوری این مبلغ را جدا می زنند و مرحله آخر افشا می کنند،که گویی زورگیری دولت است و بسیاری دول سوسیال دموکرات چنین مالیات نمی گیرند(از جمله دانمارک و سوئد).
سلام
خیر، قیمت محصولات قرار گرفته شده در پست اول تاپیک بروز نمیباشند. بدلیل نوسانات شدید ارز تا اطلاع ثانوی قیمت ها بصورت دستی (استعلامی) به مشتری اعلام می شود.
شرایط برای شما ارسال شد.

saeedmorida

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
121
سلام ببخشید مزاحم شدم اویرا اسپید اپ هم موجود دارین؟

vasack

Registered User
لایک‌ها
168
سلام.
قیمت انتی ویروس بیت دفندر و کسپر پلان a
رو لطف کنید؟

YARAY

Registered User
لایک‌ها
164
سلام قیمت و شرایط خرید اسمارت سکیوریتی یک ساله یک کاربره لطف کنید

Sent from my ALP-L29 using Tapatalk

haj-amir

Registered User
لایک‌ها
144
Kaspersky Internet Security for Android موجود هست؟

aliartshow

Registered User
لایک‌ها
61
سلام

Kaspersky Total Security – Multi-Device 2020 قیمت رو اصلی و او ای ام لطف کنید

بالا