برگزیده های پرشین تولز

فروش ویژه آنتی ویروس بسیار قوی و متفاوت "شید"

behzad00

Registered User
لایک‌ها
1,110
قیمت واسه بچه های انجمن پرشین تولز :

تک کاربره یکساله 17000 هفده هزار تومان

آنتی ویروس قوی و ایرانی" شید "با تلفیق دو موتور به همراه استفاده از تکنولوژی های جدید بهترین گزینه برای کاربران خانگی در ایران است.
آنتی ویروس قوی و ایرانی "شید"، ضد ویروس شید با تلفیق دو موتور، استفاده از تکنولوژی های جدید سرعت بخش، محیطی ساده و بروزرسانی بدون در دسترس بهترین گزینه برای کاربران خانگی در ایران است.

قدرت ضد ویروس شید به علت استفاده همزمان از دو موتور خارجی بسیار بالا است. در واقع با تلفیق دو موتور نقاط ضعف موتور ها پوشیده شده و نقاط قوت آنها به هم اضافه می‌شوند.

همینطور از آنجایی که هر موتور از روش های خاصی برای یافتن ویروس های ناشناخته استفاده می‌کند، استفاده همزمان آنها باعث شناسایی بالاتر ویروس های ناشناخته نیز می‌شود. مدت زمان بین تولید ویروس و زمانی که ویروس شناسایی می شود نیز کوتاه تر می‌شود.

sheed_power_1.jpg

در آخر ضد ویروس شید شامل سیستم محافظت از یواس‌بی است که از آلودگی از طریق درایوهای فلش جلوگیری می‌کند.

محیط ضد ویروس:

محیط ضد ویروس شید با ترکیب سادگی، زیبایی و فارسی بودن، بهترین محیط در بین آنتی‌ویروس‌ها برای کاربران ایرانی است. نه تنها تنظیمات ضد‌ویروس شید ساده و قابل دسترسی و استفاده است بلکه پس از نصب تمام تنظیمات و امکانات مهم مرحله به مرحله توضیح داده شده و توسط کاربر تنظیم می‌گردد.

914577_173.jpg

همچنین محیط ضد‌ویروس با استفاده از گرافیک بالا و اسکین برای پنجره ها محیطی زیبا را فراهم آورده است، که در عین حال آشنا و قابل استفاده است. همچنین مسلما فارسی بودن محیط به استفاده کاملتر و بهینه کاربران از ضدویروس کمک می‌کند. ضد ویروس شید همچنین شامل راهنمای کامل فارسی است که تمام پنجره‌ها، اخطارها و تنظیمات ضدویروس با جزییات در آن توضیح داده شده است. راهنمای هر پنجره از گوشه‌ی همان پنجره قابل دسترسی و مطالعه است.

تک کاربره یکساله 17000 هفده هزار تومان

Last edited:

behzad00

Registered User
لایک‌ها
1,110
دوستان توجه کنند که قیمت پشت جلد 14800 و قیمت آنلاین سایت سازنده 13900 بوده که فقط یوزر و پسورد رو واسه شما میده.
بنده پک کامل خود آنتی ویروس شامل سی دی نصب نسخه جدید و کارت یوزر و پسورد یکساله را با قیمت بسیار استثنایی 10000 تومان فقط برای کاربران انجمن تقدیم میکنم.

Eyeless

Registered User
لایک‌ها
509
واقعا آنتی ویروس قوی هست.
من نمیدونم چرا دوستان دنبال NOD32 و کسپرسکی این چیزا هستن تا وقتی این آنتی ویروس هست حدودا 4 ساله دارم ازش استفاده میکنم میانگین آپدیتش روزی 1 بار هست و آپدیتهاش سبک و سریع هستن و اصلا وقت نمیگیره.
و تو کار باهاش اصلا گیچ نمیشید برعکس آنتی ویروسهایی پر ادعا
اینو گفتم واسه دوستانی که شک دارن به خریدش.
قیمتتم عالیه خوب بفروشی عزیز

behzad00

Registered User
لایک‌ها
1,110
دوستان توجه کنند که قیمت پشت جلد 14800 و قیمت فروش آنلاین سایت سازنده 13900 بوده که فقط یوزر و پسورد رو واسه شما میده.
بنده پک کامل خود آنتی ویروس شامل سی دی نصب نسخه جدید و کارت یوزر و پسورد یکساله را با قیمت بسیار استثنایی 10000 تومان فقط برای کاربران انجمن تقدیم میکنم.

poyyesh

Registered User
لایک‌ها
649
salam

maghae dari sanandaj chia dari ?
film o bazie android ham dari

p.kh kon

kariz

Registered User
لایک‌ها
21
داداش موجود هست هنوز؟؟؟

kariz

Registered User
لایک‌ها
21
اگه موجود دارین پ خ بکنید. ممنون

behzad00

Registered User
لایک‌ها
1,110
بهتون توصیه میکنم یکبار هم که شده این آنتی ویروس بسیار قوی و بسیار سبک رو تجربه کنید.

ehsanrf

کاربر حرفه ای نرم افزار
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
809
دوست عزیز در صورت خرید عمده، مثلا 50 تا چند حساب میشه؟

behzad00

Registered User
لایک‌ها
1,110
تک کاربره یکساله 10000 ده هزار تومان

mohamad alii

Registered User
لایک‌ها
211
پایین ترین قیمتی رو که میتونید رو تعداد بدید رو پ.خ کنید

بالا