برگزیده های پرشین تولز

فروش ویژه انواع آنتی ویروس اورجینال با گارانتی اصلی

dsi

Registered User
لایک‌ها
125
سلام
آیا لایسنس eset smart به همراه هدیه آن در سایت eset.com ریجستر می شوند؟

Jacky

مدیر بازنشسته - فروشنده معتبر
کاربر فعال
لایک‌ها
34
پاسخ سوالات متداول

دوست عزیز در لینک بالا توضیح مفصلش هست

ولی این قسمتش رو اینجا کپی می کنم :

برای نسخه های تحت گارانتی شرکتهای بنیان و رسیس به این سایت مراجعه نمایید : www.eset.com.ru/register ( برای این سری کشور را روی امارات متحده عربی قرار دهید )

برای نسخه های تحت گارانتی شرکت فرآیند شبکه خاورمیانه به این سایت مراجعه نمایید :www.eset.im/register و در صورتیکه این سایت باز نشد از این آدرس یعنوان جایگزین استفاده نمایید : Register & Activate ESET Antivirus ( برای این سری کشور را روی ایران قرار دهید )

یک تعداد محدودی قبلا شرکت پرشیاسیس اورده بود که داخل eset.com رجیتسر می شدن ، که شاید خیلی کم هنوز تو بازار باشه ، ولی گارانتی های فوق ، جنس های معمول و رایج بازار هستند

پس از فعال سازی یک ایمیل از eset به آدرس ایمیلی که دادین ،براتون میاد و لینک های دانلود و user , pass هم داخلش هست

a.majid

Registered User
لایک‌ها
47
doste aziz mikhastam bedonam ke pake 2 karbare begirim 3 ta karbar behemon midin,chon zadin 1 karbar hedye midin,agar intore ke man hamon 45 berizam age na baraye 3 user 56 berzam,behem khabar bedin ke polo berizam be hesab,mamnoon

Jacky

کاربر فعال
لایک‌ها
34
doste aziz mikhastam bedonam ke pake 2 karbare begirim 3 ta karbar behemon midin,chon zadin 1 karbar hedye midin,agar intore ke man hamon 45 berizam age na baraye 3 user 56 berzam,behem khabar bedin ke polo berizam be hesab,mamnoon

من فکر کنم منظورم رو بد رسوندم ، چون قیمت های 2 کاربره رو خیلی پایین زدم ، در واقع منظورم فروش دو کابره با قیمت یک کاربره بوده ، که ظاهرا این مطلب رو باید بهتر توضیح می دادم .
برای 3 کاربره همون 56 می شه دوست من

dsi

Registered User
لایک‌ها
125
پاسخ سوالات متداول

دوست عزیز در لینک بالا توضیح مفصلش هست

ولی این قسمتش رو اینجا کپی می کنم :

برای نسخه های تحت گارانتی شرکتهای بنیان و رسیس به این سایت مراجعه نمایید : www.eset.com.ru/register ( برای این سری کشور را روی امارات متحده عربی قرار دهید )

برای نسخه های تحت گارانتی شرکت فرآیند شبکه خاورمیانه به این سایت مراجعه نمایید :www.eset.im/register و در صورتیکه این سایت باز نشد از این آدرس یعنوان جایگزین استفاده نمایید : Register & Activate ESET Antivirus ( برای این سری کشور را روی ایران قرار دهید )

یک تعداد محدودی قبلا شرکت پرشیاسیس اورده بود که داخل eset.com رجیتسر می شدن ، که شاید خیلی کم هنوز تو بازار باشه ، ولی گارانتی های فوق ، جنس های معمول و رایج بازار هستند

پس از فعال سازی یک ایمیل از eset به آدرس ایمیلی که دادین ،براتون میاد و لینک های دانلود و user , pass هم داخلش هست
سلامی مجدد
لایسنس های Eset smart security 6 شما تحت گارانتی کدام شرکت هست؟
اگه لایسنس تو سایتی به غیر از eset.com فعال بشه،مشکلی که پیش نمیاد؟

Jacky

کاربر فعال
لایک‌ها
34
دوست عزیز من با گارانتی فرآیند شبکه و رسیس نسخه های eset رو کار می کنم
و یک سال گارانتی کامل دارند ( حتی اگر شرکتها هم پاسخگو شما نبودند ، من در خدمتتون هستم )
نه دوست من همونطور که گفتم لایسنس ها موجود در بازار هیچکدوم در eset.com بطور مستقیم رجیستر نمی شن و مشکلی پیش نمیاد (در سایت eset کشور ایران به خاطر تحریم ها وجود نداره ) ، و بطور کامل 365 روزه روی سیستم فعال شده و آپدیت می شن .
در هر موردی هم مشکل یا سوالی بود ، من در خدتتون هستم .

a.majid

Registered User
لایک‌ها
47
پک 3یوزر خریداری و 1 ساعت پس از واریز به دستم رسید. با تشکر

Last edited:

Jacky

کاربر فعال
لایک‌ها
34
دوستانی که تمایل به خرید لایسنس های ESET که مستقیما در سایت eset.com رجییستر می شوند ، دارند ، این سری پک ها نیز با گارانتی پرشیاسیس و تضمین کیفیت بیمه ایران قابل ارایه هستن ، فقط قیمتشون فرق می کنه

dsi

Registered User
لایک‌ها
125
دوستانی که تمایل به خرید لایسنس های ESET که مستقیما در سایت eset.com رجییستر می شوند ، دارند ، این سری پک ها نیز با گارانتی پرشیاسیس و تضمین کیفیت بیمه ایران قابل ارایه هستن ، فقط قیمتشون فرق می کنه
سلام.قیمت smart security 6 که تو خود سایت eset.com فعال بشه چقدر است؟

tanha925

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
ببخشید آنتی ویروس یکساله بیت دیفندر برای اندروید ( تبلت ) چقدر میشه؟

Jacky

کاربر فعال
لایک‌ها
34
سلام.قیمت smart security 6 که تو خود سایت eset.com فعال بشه چقدر است؟

دوست من قیمت نسخه nod32 می شه 40 هزارتومان و برای نسخه smart می شه 53 هزار تومان
در ضمن در کاربرد فرق خاصی نمی کنه ، فقط چون قیمت خرید این لایسنها بالاتره درصد تخفیف کمتری داره ، وگرنه باقی لایسنسها هم که در سایت های جانبی eset رجیستر می شن ، بطور یک سال آیدیت شده و بدون هیچ نوع تنظیمات خاصی و محدودیت در تعداد نصب ( بر خلاف کسپرسکی ) قابل استفادن . بعضی بسیار تاکید دارن که لایسنس حتما داخل eset.com فعال بشه ، برای همین تعداد محدودی از این لایسنس ها هم موجوده .
بهر حال توضیح بیشتری نیازی بود بفرمایدد در خدمتم

ببخشید آنتی ویروس یکساله بیت دیفندر برای اندروید ( تبلت ) چقدر میشه؟

برای بیت دیفندر و کسپرسکی 30 هزار تومان هست دوست من

Last edited:

arfnpm

Registered User
لایک‌ها
49
درود

کد فعالسازی محصول شما در سایت ESET.COM ثبت میشه و سپس یور و پس به ایمیل ارسال میشه؟
چون هرچیزی غیر از این باشه تقلبیه!
در واقع هر کس میتونه یه سرور مجازی درست کنه و این لایسنس ها تولید کنه! نمونش Iransetup.ir

Jacky

کاربر فعال
لایک‌ها
34
درود

کد فعالسازی محصول شما در سایت ESET.COM ثبت میشه و سپس یور و پس به ایمیل ارسال میشه؟
چون هرچیزی غیر از این باشه تقلبیه!
در واقع هر کس میتونه یه سرور مجازی درست کنه و این لایسنس ها تولید کنه! نمونش Iransetup.ir

با سلام دوست عزیز
فقط نسخه هایی که مال شرکت پرشیا سیس هست ،مستقیما در سایت eset.com فعال سازی می شه ، که قیمتش هم متفاوته و روی پکش هم درج شده
باقی همگی در سایتهای دیگه ای فعال می شن ، که به قول خود شرکتها از سایتهای زیر مجموعه ای eset می شن ، مثل ese.com.ru , eset.im ,...
من حرف شما رو قبول دارم ،وضعیت بازار ما مثل باقی چیزاش خیلی آشفته است و هر کسی می تونه یه سرور بذاره و برای خودش اکانت بده
پکهایی که مال شرکت بنیان و رسیس هست ، scratch card دارن ، که همگی وارداتی هستن و برای فعال سازی باید روی کشور امارات گذاشته بشن . از این لحاظ می گم که بدونید فقط یه کد خالی به دستتون داده نمی شه .
بهرحال هر نوع محصول ، با هر قیمتی که خواستین در خدمتم .

سوالی بود بفرمایین.

powvex

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
283
کسپر برای سرور هم دارید؟ small office چطور؟

alimoghareb

Registered User
لایک‌ها
0
نود 32 سرور 100 کاربره چند ؟ واسه یه مرکزی میخوام قیمت رو با تخفیف پخ کن

Jacky

کاربر فعال
لایک‌ها
34
نود 32 سرور 100 کاربره چند ؟ واسه یه مرکزی میخوام قیمت رو با تخفیف پخ کن

دوست عزیز تعداد سرور و کلاینت رو بگید لطفا
قیمتهای شبکه ای نود چندان جالب نیست و درصد تخفیف خوبی هم نداره ، ترجیحا روی کسپر کار کنید بهتره
ولی شما تعداد رو بفرمایید من قیمت رو برای پ خ می کنم

کسپر برای سرور هم دارید؟ small office چطور؟

بله دوست عزیز من نسخه های شبکه ای رو هم کار می کنم
اگر برای یک سرور می خواین قیمت eset از همه بهتره ، بعد از اون بیت دیفندر ، کسپر نسخه تک برای یک سروش خیلی گرون در میاد ، برای همین می گم نداره
نسخه small office هم خواستین ، تعدادش رو بگین ، من قیمت رو خدمتون عرض می کنم فقط تعداد سرور و کلاینت هر دو رو لطفا بگین

Rainboys

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
ناد سمارت 2 کاربره + شرایط واریز
با ورژن 6 هم سازگاره ؟

عزیز این قضیه هدیه چیه ؟:دی

Last edited:

Jacky

کاربر فعال
لایک‌ها
34
سلام
ناد سمارت 2 کاربره + شرایط واریز
با ورژن 6 هم سازگاره ؟

عزیز این قضیه هدیه چیه ؟:دی
سلام دوست عزیز
بله ، با نسخه 6 سازگاره و می تونید لایسنس رو با نسخه 6 استفاده بفرمایین
منظور از هدیه ، یک لایسنس اضافه است ، یعنی قیمت دو لایسنس رو ، با حداقل قیمت ممکن تقدیمتون می کنم

بالا