برگزیده های پرشین تولز

فروش ویژه عطر های برند و پر فروش روز دنیا و کیفیت بالا

وضعیت
موضوع بسته شده است.

shisholi

Registered User
لایک‌ها
164
والا اگه رایحهشو خوشم بیاد قیمت مشکلی نداره ولی خوب کمتر باشه بهتر خیلی سخت پسندم میرم مغازه چند تا نمونه کوچیک میخرم چند تا رو هم تست میکنم اخرشم هیچکدوم رو دوست ندارم

30 سال پیش برووت میزدم تند بود:f34r:
بعد یه مدت جووان میزدم بعدش یه مدت گلامور میزدم که خیلی دوسش داشتم خیلی وقته تولید نمیشه:wacko:
یه مدتی هم نینا ریچی میزدم موندگاریش باورنکردنی بود:eek:
الانم ارامیس دارم گه گاهی میزنم بوی سقز میده
راستی یه مدتم سلطان میزدم که هدیه بود اصلشم فوقالعاده گرون بود
خلاصه یه چیزی میخوام همه رو کنار بزنه البته حالا 2 تا هم شد مشکلی نداره :cool:
یکی از دوستام 1 میلیون رو تاکید کرده یکی هم Bleu de Chanel by Chanel آلور اسپرت هم شنیدم خوبه!

بله اتفاقا می خواستم همین دوتا رو بهتون معرفی کنم که بوهاشون خیلی شیک و خنک هستن و مناسب فصل

باز شما که سخت پسند هستین حتما اول بو کنید بعد خرید کنید (به یه عطر فروشی معتبر برید اسانس این عطر هارو بو نکنید و درجه 2-3 هارو هم انتخاب نکنید چون بوی اونا با درجه 1 خیلی تفاوت داره )

Bleu de Chanel by Chanel = number 1

latari

Registered User
لایک‌ها
86
ببخشید دوستان میتونن بگن عطر اصل رو از کجا میشه شناخت مخصوصا مدل ALLURE HOME چون یکی خریدم ولی نمیدونم اصل هست یا نه واسه همین میپرسم

shisholi

Registered User
لایک‌ها
164
ببخشید دوستان میتونن بگن عطر اصل رو از کجا میشه شناخت مخصوصا مدل ALLURE HOME چون یکی خریدم ولی نمیدونم اصل هست یا نه واسه همین میپرسم

درود

تشخیصش یه مقدار سخته چون چندین مشخصه داره که توی بعضی یه جورش هست و بعضی های دیگه یه سری دیگه

اما از بوش میشه تقریبا فهمید ( آسونترینش اینه در اولین بو . بوی الکل به مشامتون نخوره ) برای موندگاری هم باید شما

eau de perfume و یا perfume انتخاب کنید که درصد اسانسشون بیشتره و الکل کم تری دارن بنابراین موندگارتر هستن

و قیمت بالایی دارن ...

latari

Registered User
لایک‌ها
86
من همین عطری رو که گفتم از شما خریدم ولی احساس میکنم بوش بیش از اندازه ملایم هست واسه همین میپرسم به نظرتون الان یکی از این دو تا رو بخرم واقعا بوی خفنی داره منظور از خفن این باشه که بوش تو محیط خوب پخش بشه

shisholi

Registered User
لایک‌ها
164
من همین عطری رو که گفتم از شما خریدم ولی احساس میکنم بوش بیش از اندازه ملایم هست واسه همین میپرسم به نظرتون الان یکی از این دو تا رو بخرم واقعا بوی خفنی داره منظور از خفن این باشه که بوش تو محیط خوب پخش بشه

بله باید ملایم باشه چون eau de toilette هست و این نوع عطر ها بوی بسیار ملایمی دارن و هر چند ساعت یک بار باید تجدید بشن

سلیقه ای هست هر دو خنک هستن

Paco Rabanne 1 MILLION : یک عطر با بوی طبیعت وکاملا"مردانه برای مردان پر تحرک.
انرژی زا و پرحرارت و بوی اولیه آن شامل عصاره پرتقال و گریپ فروت و نعناع و رایحه میانی آن عصاره گل رز خالص و دارچین و فلفل و ته بوی آن شامل نعناع هندی و چوب سفید

Bleu de Chanel by Chanel : خنک و ملایم با بوی جنگلی و از رایحه چوب صندل و زنجبیل و لادن و گل یاس و شکوفه مرکبات و نعنا و ته بوی فلفلی و بخور داره این هم مناسب آقایون پر انرژی هست

شما باز باید این نوع عطر هارو (eau de toilette ) هر چند ساعت تجدید کنید که بوی اون پخش بشه مخصوصا الان که فصل گرمیه بو به راحتی پخش میشه و موندپارش هم بیشتر میشه

p30persian

Registered User
لایک‌ها
1
سلام

هزینه برای davidoff cool waret men
پرداخت شد
پیغام خصوصی دادم
ممنون

latari

Registered User
لایک‌ها
86
بله باید ملایم باشه چون eau de toilette هست و این نوع عطر ها بوی بسیار ملایمی دارن و هر چند ساعت یک بار باید تجدید بشن

سلیقه ای هست هر دو خنک هستن

Paco Rabanne 1 MILLION : یک عطر با بوی طبیعت وکاملا"مردانه برای مردان پر تحرک.
انرژی زا و پرحرارت و بوی اولیه آن شامل عصاره پرتقال و گریپ فروت و نعناع و رایحه میانی آن عصاره گل رز خالص و دارچین و فلفل و ته بوی آن شامل نعناع هندی و چوب سفید

Bleu de Chanel by Chanel : خنک و ملایم با بوی جنگلی و از رایحه چوب صندل و زنجبیل و لادن و گل یاس و شکوفه مرکبات و نعنا و ته بوی فلفلی و بخور داره این هم مناسب آقایون پر انرژی هست

شما باز باید این نوع عطر هارو (eau de toilette ) هر چند ساعت تجدید کنید که بوی اون پخش بشه مخصوصا الان که فصل گرمیه بو به راحتی پخش میشه و موندپارش هم بیشتر میشه

خوب الان یعنی عطر خیلی تند این دو تا رو پیشنهاد میدید چون من الان از این عطر که خریدم خودم از بوش خوشم اومده ولی دوستام میگن خیلی ملایم هست الان یه عطر میخوام که تند باشه یعنی هر جا میرم معلوم باشه که یه عطر تند زدم اونو چی پیشنهاد میدید در ضمن قیمت هم برام زیاد مهم نیست عطر باحال باشه حالا هر قیمتی باشه

shisholi

Registered User
لایک‌ها
164
خوب الان یعنی عطر خیلی تند این دو تا رو پیشنهاد میدید چون من الان از این عطر که خریدم خودم از بوش خوشم اومده ولی دوستام میگن خیلی ملایم هست الان یه عطر میخوام که تند باشه یعنی هر جا میرم معلوم باشه که یه عطر تند زدم اونو چی پیشنهاد میدید در ضمن قیمت هم برام زیاد مهم نیست عطر باحال باشه حالا هر قیمتی باشه

اونی که شما خریدین بوش حرف نداره و خیلی بوی شیک و جذابی داره

شما این دو رو برید بو کنید و خودتون تصمیم بگیرید بهتره که دوباره پشیمون نشید تست کنید ببینید بوش می مونه با اونی

که مد نظرتونه هست یا نه بعد بنده در خدمتم باز می گم خودتون امتحان و انتخاب کنید

p30persian

Registered User
لایک‌ها
1
سلام
بسته امروز رسید
طرف خودش آورد
شماره موبایل 1 رقم کم نوشته بودی

عطر خوش بویه
ممنون

shisholi

Registered User
لایک‌ها
164

take

Registered User
لایک‌ها
100
خرید دوم من ادکلن Bleu de Chanel by Chanel
همانند خرید اول سرساعت و بسته بندی عالی و از همه مهمتر بسیار خوشبو بدستم رسید ممنون

shisholi

Registered User
لایک‌ها
164
خرید دوم من ادکلن Bleu de Chanel by Chanel
همانند خرید اول سرساعت و بسته بندی عالی و از همه مهمتر بسیار خوشبو بدستم رسید ممنون

مبارکتون باشه انجام وظیفه بود دوست گرام...

ahram

Registered User
لایک‌ها
29
سفارش من هم رسید (BOVLGARI MARINE)

عالی بود , خیلی ممنون بابت مشاوره ای که دادین

shayan_island

Registered User
لایک‌ها
218
سلام دوست گرامی..با آرزوی موفقیت جهت خرید ادکلن چند تا سوال داشتم که پ.خ کردم..ممنون میشم جواب بدین..با تشکر

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا