منتخب بازارچه

فروش ویژه | مودم + روتر | Cisco Linksys X1000 N300 Wireless Router + ADSL2 |

وضعیت
موضوع بسته شده است.

S.A.M.U.R.A.I

فروشنده معتبر [؟]
امتیاز - 100%
281   0   0
وقت بخیر

مودم + روتر Cisco Linksys X1000 N300 Wireless Router + ADSL2 موجوده به قیمت 270 تومن به فروش میرسد
اکبند , پلم

پ.ن : از همین مودم خودم هم دارم استفاده میکنم در یک کلام میتونم بگم فوق العادست

هزینه و مسعولیت ارسال به شهرستان به عهده خریدار عزیز میباشد , تحویل بندرعباس حضوری

فایل های ضمیمه

Last edited:

S.A.M.U.R.A.I

فروشنده معتبر [؟]
امتیاز - 100%
281   0   0
روتر + مودم
یکی از بهترین مودم های تولید شده کمپانی سیسکو

Last edited:

mohy6281

Registered User
امتیاز - 100%
63   0   0
من یه سیسکو دارم واقعا داره اذیتم می کنه ، تو اینترنتم سرچ کردم دیدم خیلی ها باهاش مشکل دارن . گارانتیش هم قبول نمی کنه
علت فروش شما چیه؟

S.A.M.U.R.A.I

فروشنده معتبر [؟]
امتیاز - 100%
281   0   0
من یه سیسکو دارم واقعا داره اذیتم می کنه ، تو اینترنتم سرچ کردم دیدم خیلی ها باهاش مشکل دارن . گارانتیش هم قبول نمی کنه
علت فروش شما چیه؟

شاید از طرف سرویس دهنده مشکل باشه که زیر بار نمیرن وگرنه سیسکو که همه میدونن بی نظیره ! این دستگاه اکبنده دوست عزیز ! 2 عدد هم موجوده

منم گفتم خودم دارم استفاده میکنم چون تعدادی اوردم برای فروش که یکی واسه خودم ورداشتم

mohy6281

Registered User
امتیاز - 100%
63   0   0
سیسکو توی تجهیزات شبکه حرف نداره ولی مودم های جالبی نداره . البته قیمت خیلی گرون مودم هاش هم مزید بر علت شده
به هر حال موفق باشی دوست عزیز و خوب بفروشی

S.A.M.U.R.A.I

فروشنده معتبر [؟]
امتیاز - 100%
281   0   0
سیسکو توی تجهیزات شبکه حرف نداره ولی مودم های جالبی نداره . البته قیمت خیلی گرون مودم هاش هم مزید بر علت شده
به هر حال موفق باشی دوست عزیز و خوب بفروشی
من میتونم بگم تقریبا تمام مودم های سیسکو استفاده کردم 100% خلاف گفته شما ثابت شده , حالا شما با یک مدل خاصی مشکلی دارید دلیل بر زیر سوال برند کیفیت سیسکو نیست چون این برند خیلی وقته جوابشو پس داده

reza_ab

Registered User
امتیاز - 100%
8   0   0
سلام

دوست عزیز این مودم Cisco Linksys X1000 N300 Wireless تا فاصله چند متری آنتن وایرلسش جواب میده؟ ساخت چین هستش یا آمریکا؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا