برگزیده های پرشین تولز

فروش ویژه پلاگین وردپرس نویسنده برای سایتهای موزیک

hpsarvari

Registered User
لایک‌ها
143
درود،
این پلاگین بعد از نصب پستهای موزیک را با سئو (شامل پر کردن فیلدهای yoast - all in one seo ) در سایت ارسال کرده و میتوانید محتوی ارسالی را در یک ساختار تعریف نمایید.
استفاده وبمستران بزرگ سایتهای موزیک دال بر کیفیت بالای این پلاگین می باشد.
با استفاده از این پلاگین افزایش چشمگیری در آیپی خواهید داشت و دیگر نیاز نیست از صفر یک سایت موزیک داشته باشید یا هزینه برای آرشیو پرداخت نمایید.
با نصب این پلاگین روی وردپرس سایت شما همواره پستهای جدید را از معتبر ترین و به روز ترین سایتها دریافت کرده و بدون دخالت شما به صورت صد در صد اتومات پستها را ارسال کرده که هم عکس را آپلود میکند و هم آهنگ را در دو کیفیت 128 و 320 با تغییر تگ بر روی هاست دانلود یا هاست وب یا وی پی اس شما می کشد. یعنی اگر شما مسافرت هم بروید خیال شما راحت است که سایت شما هر دقیقه به روز می باشد.
*نکته : دوستان این پلاگین فقط از سایتهایی که در وب سرویس تعریف شده اند پست بر میدارد و از هر سایتی نمیتوان اینکار رو انجام داد چون نیاز به تخصص بالا برای نوشتن خزنده خواهد بود و اینکه با این سیستم شما نگرانی خرابی پست را نخواهید داشت چون تمامی پستها از سمت وب سرویس مانیتور می گردد.
در مورد سئو خیلی از دوستان سوال پرسیدن که آیا ضرر دارد یا خیر باید بگویم الان برخی از مشتریان شاید سه ماه به سایتشون سر نزدن و رتبه 2هزار الکسا و کمتر را دارند!!! چون این پلاگین تمام استانداردها را رعایت میکند حتی بهتر از نویسنده!!!

از امکانات این نویسنده :
اتومات بودن پلاگین
قرار دادن موزیک در دو کیفیت 128 - 320 همراه با تگ
قابلیت آپلود آهنگ در هاست وب و هاست دانلود و vps
تگ کردن مطالب در پست
امکان قرار دادن بالای 500 پست در یک روز
قابلیت تعریف زمینه دلخواه و هماهنگی با تمامی قالبهای وردپرس
نصب و کانفیگ رایگان برای خریدارن محترم
نصب روی چند ده سایت موزیک مطرح ایران دال بر قدرت این پلاگین حرفه ای می باشد.
فروش به اتمام رسیده و خدمات فقط به مشریان قبلی اراءه میگردد...
آیدی یاهو فروش : iranhps
سایت معرفی کامل پلاگین : bychat.ir

Last edited:

ATILA1355

Registered User
لایک‌ها
1,118
سلام
وقت بخیر
نمونه موفق دارید؟

hpsarvari

Registered User
لایک‌ها
143
سلام
وقت بخیر
نمونه موفق دارید؟
در پیام خصوصی برخی از مشتریان زیر 1000 الکسا برای شما ارسال شد. با قابلیت جدید سئو که افزوده شده سایت شما به خوبی میتواند بازدید کننده جذب کرده و رتبه بدست آورد. بالای 10 سایت موفق در حال حاضر از این افزونه قدرتمند استفاده میکنند.

hpsarvari

Registered User
لایک‌ها
143
سلام
نمونه کار هم برای من بفرستید
سلام، برخی از نمونه کارها برای شما ارسال شد.
لازم به توضیح می باشد این پلاگین توسط بنده نوشته شده و بالای دو ماه می باشد که به تعداد قابل توجهی از دوستان سرویس دهی میکند پس تمامی مواردی که باید برای یک سایت موزیک وردپرسی رعایت شود در سیستم قرار گرفته است.
پیروز باشید.

hpsarvari

Registered User
لایک‌ها
143
به دلیل اضافه شدن سئوی مطالب در پلاگین تخفیف فقط تا روز جمعه خواهد بود و قیمت 200 هزار تومان ثابت می ماند.
دوستانی که توان خرید یکجا ندارند میتوانند 100 هزار تومان را اول پرداخت نمایند و الباقی وجه را بعد از 30 روز پرداخت کنند.
امیدوارم با کدنویسی و فروش این پلاگین کمک اندکی به مدیران فعال سایتهای موزیک کرده باشم که مجبور هستن دائما پای سایت باشند و یا هزینه بالای نویسنده پرداخت کنند.

mohammadreza791

Registered User
لایک‌ها
23
با سلام خدمت دوست عزیز
اگه میشه نمونه کار های خوبتون رو بفرستید.

mahdi.b20

Registered User
لایک‌ها
1,406
سلام
خسته نباشید
نمونه سایت لطفا؟

soheil-pc

Registered User
لایک‌ها
240
اگه البوم به صورت زیپ باشه اونو هم میزنه؟
یا فقط mp3 ها رو برمیداره

hpsarvari

Registered User
لایک‌ها
143
این پلاگین فعلا فقط موزیک رو در دو کیفیت 128 و 320 قرار میده. برای آلبوم و موزیک ویدیو هم فرصتی داشته باشم به صورت ماژول ارائه خواهم کرد.
یادآوری که به مشتریان دارم اینه که به پلاگین به چشم یه ابزاری که دو روزه سایتشونو معروف کنه نگاه نکنن و این سیستم بیشتر برای مدیرانی هست که نه هزینه نویسنده دارند و نه وقت کافی برای به روز کردن سایت. قیمت پلاگین به 150 هزار تومان کاهش یافت به صورت دائمی.
به زودی منبع سایت برای مشتریان قدیمی بیشتر خواهد شد و سعی میکنم بخشی برای موزیک ها خارجی نیز اضافه گردد.

soheil-pc

Registered User
لایک‌ها
240
کارشون درسته من خرید کردم ازشون.

Last edited:

hpsarvari

Registered User
لایک‌ها
143
ویرایش شد.

Last edited:

baxiha

Registered User
لایک‌ها
173
نمونه کار ها رو برای بنده هم ارسال بفرمایید ...

TvUp

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
59
نمونه سایت موفق و اینکه باید داخل هاست دانلود چیزی اپلود بشه ؟ به سرور دانلود فشار نمیاره ؟

kiyan7fc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
118
نمونه کارهای موفق رو لطفا ارسال کنید

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
درود،
این پلاگین بعد از نصب پستهای موزیک را با سئو (شامل پر کردن فیلدهای yoast - all in one seo ) در سایت ارسال کرده و میتوانید محتوی ارسالی را در یک ساختار تعریف نمایید.
استفاده وبمستران بزرگ سایتهای موزیک دال بر کیفیت بالای این پلاگین می باشد.
با استفاده از این پلاگین افزایش چشمگیری در ایپی خواهید داشت و دیگر نیاز نیست از صفر یک سایت موزیک داشته باشید یا هزینه برای آرشیو پرداخت نمایید.
از امکانات این نویسنده :
اتومات بودن پلاگین
قرار دادن موزیک در دو کیفیت 128 - 320 همراه با تگ
قابلیت آپلود آهنگ در هاست وب و هاست دانلود و vps
تگ کردن مطالب در پست
امکان قرار دادن بالای 500 پست در یک روز
قابلیت تعریف زمینه دلخواه و هماهنگی با تمامی قالبهای وردپرس
نصب و کانفیگ رایگان برای خریدارن محترم

با این پلاگین دیگر نیازی به نویسنده نخواهد بود و با نصب این پلاگین سایت شما همواره به روز خواهد شد با رعایت سئو و اصول پست زدن
قیمت پلاگین فول آپشن 150 هزار تومان
سایت معرفی کامل پلاگین : bychat.ir
سلام
چندتا سوال:
این پلاگین یعنی اگه آدرس چندتا سایت موزیک رو بدی خودش روزانه مطالب جدیدشون روارسال میکنه؟
من چون هاست دانلود ندارم میشه فقط عکسو توی هاست من آپلود کنه و لینک دانلود برای همون سایت منبع باشه؟
و همینطور اگه میشه نمونه سایت هم بدید.

hpsarvari

Registered User
لایک‌ها
143
این پلاگین از مخزنی که نوشته شده آهنگها رو بر میداره و شما نمیتونید ادرسی بهش بدید.
چون شما هاست دانلود ندارید من میتونم پلاگینو براتون ویرایش کنم که دیگه کار آپلود رو انجام نده و فقط لینک رو قرار بده.
نمونه سایت هم تو پیام خصوصی ارسال شد.

kateb

Registered User
لایک‌ها
199
درود
لطفا لیست سایتهایی که از انها اهنگ برمیدارد + نمونه کارها را ارسال فرمایید
تغییرات در پلاگین درصورت لزوم انجام میدهید؟
ایا مطالب را واقعا بدون مشکل ارسال میکند؟ یعنی چیزی جابه جا یا از قلم افتاده نمیگذارد؟

بالا