برگزیده های پرشین تولز

فروش ویژه گوشی پر قدرت و شیک هشت (8) هسته ای خوش قیمت در پرشین »»» Lenovo A850 PLUS OctaCore

sadiq

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
من هم امروز مبلغ 490000 تومان رو واسه خريد يك گوشي به حساب ايشون واريز كردم و مشخصات رو هم براشون با smsو پيام خصوصي ارسال كردم...

mehrran

Registered User
لایک‌ها
41
salam be hame
dostan roye sharzher va hedphone goshi aslan hesab nakonid vali khode goshi khali aliye

mha_mha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
چندتا نکته و سوال
1-گوشیا که احیانا ریفربیشد یا رفرش نیستن که؟

2- آل دیجیتال نوشته اصلا گوشی لاک نبوده که آنلاک بشه! آیا ممکنه؟ چون شنیدم HTC فقط واسه وریزون زده اینو. بعد نوشته هدفون بیتس و شارژرش هم اصله.

یه جا دو روش برای تشخیص گوشی نوشته بود که یکیش اینکه کد های ##786# یا *#*#786#*#* روی گوشی بزنیم، منوی مخفی باز میشه. بعد گزینه ی view رو بزنید و اگه در اونجا قسمت Reconditioned Status روی no بود یعنی نو هست و اگه yes باشه ریفربیشد هست. اگه این روش جواب نداد از روش دوم که تو لینک هست استفاده کنید.
روش اول: http://www.groovypost.com/howto/howto/check-android-reconditioned-or-oem-status
روش دوم: http://www.groovypost.com/howto/howto/access-hidden-menu-android-phone

mehrran

Registered User
لایک‌ها
41
سلام
چندتا نکته و سوال

2- آل دیجیتال نوشته اصلا گوشی لاک نبوده که آنلاک بشه! آیا ممکنه؟ چون شنیدم HTC فقط واسه وریزون زده اینو. بعد نوشته هدفون بیتس و شارژرش هم اصله.

یه جا دو روش برای تشخیص گوشی نوشته بود که یکیش اینکه کد های ##786# یا *#*#786#*#* روی گوشی بزنیم، منوی مخفی باز میشه. بعد گزینه ی view رو بزنید و اگه در اونجا قسمت Reconditioned Status روی no بود یعنی نو هست و اگه yes باشه ریفربیشد هست. اگه این روش جواب نداد از روش دوم که تو لینک هست استفاده کنید.
روش اول: http://www.groovypost.com/howto/howto/check-android-reconditioned-or-oem-status
doste golam hichkodom j nemidan

m.j.abtahi

Registered User
لایک‌ها
32
آخرش چند؟

mha_mha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
انگار کدی که نوشته بودم بر عکس افتاده!! شما کدهایی که تو عکس ضمیمه زیرش خط کشیدم رو از چپ به راست وارد کن امیدوارم جواب بده.
اول کد اولی رو وارد کن اگه جواب نداد دومی رو وارد کن.

فایل های ضمیمه

• ss.jpg
    ss.jpg
    35.5 KB · نمایش ها: 35

mehrran

Registered User
لایک‌ها
41
bazam nashod dada
انگار کدی که نوشته بودم بر عکس افتاده!! شما کدهایی که تو عکس ضمیمه زیرش خط کشیدم رو از چپ به راست وارد کن امیدوارم جواب بده.
اول کد اولی رو وارد کن اگه جواب نداد دومی رو وارد کن.

mehrran

Registered User
لایک‌ها
41
salam ehsan jan
dada behet s dadam.age gard vasash dashti khabaram kon
mer30

abolfazl13633

Registered User
لایک‌ها
238
سلام
چندتا نکته و سوال

با اجازه استارتر
1-گوشی و باتری رو من دیدم اصل هست اما لوازم اصلیش توی چین یا.....برداشته شده و شارژر.کابل.هندسفری همشون فیک و غیراصل هستند.حتی بعضیاش کارتونش هم غیر اصله و ساخته شده غیر شرکت اچ تی سی هست!
2-آل راست میگه چیزی بنام لاگ وجود نداره مگه ایفونه که انتن دهیش تحت اپراتور خاصی باشه.این گوشیا(با رام رسمی جدید یا همون اخرین نسخه)همجا براحتی انتن میده.پس لاگ و انلاک یه چیز الکی هست که فروشنده ها راه انداختن(فقط وای فای کمی بازی درمیاره که باید با نرم افزار فیکسش کرد)
3-این کدها رو من تست نکردم هرکی تست کرده نتیجه رو بگه

soheil368

Registered User
لایک‌ها
67
دوستان یکی خواهشا جواب بده این که شارژر فیکه مشکلی ایجاد نمیکنه؟ یعنی باید بریم یه شارژر اصل بخریم؟ بیتسش تابلوئه غیر اصله؟ از روی قیلافه این لوازم میشه فهمید کیفیته پایینی دارن؟میشه عکس بذارین؟

www.hadi

Registered User
لایک‌ها
447
دوستان یکی خواهشا جواب بده این که شارژر فیکه مشکلی ایجاد نمیکنه؟ یعنی باید بریم یه شارژر اصل بخریم؟ بیتسش تابلوئه غیر اصله؟ از روی قیلافه این لوازم میشه فهمید کیفیته پایینی دارن؟میشه عکس بذارین؟
عرض کنم که شارزر اصلی نیست ولی بعید میدونم مشکلی ایجاد کنه بیتسش اصلی نیست ولی خیلی بد هم نیست روی درجه 3 حساب کنید لوازمش رو
ولی گوشی خوبیه باطری اصلی به نظر میاد.مال من امروز صبح بدستم رسید کیفیت صفه نمایش خوبه کیفیت ساخت خوبه لوازمش اعم از کاور و ضد خش من نتونستم پیدا کنم
یکمی هم گوشی خودش کلفت هست که نسبت به اینکه تاریخ تولیدش 2011 هست زیاد عجیب نیست ولی خوشدسته
به قیمتی که داره میارزه به اعتقاد بنده.

keyone72

Registered User
لایک‌ها
32
با اجازه استارتر
1-گوشی و باتری رو من دیدم اصل هست اما لوازم اصلیش توی چین یا.....برداشته شده و شارژر.کابل.هندسفری همشون فیک و غیراصل هستند.حتی بعضیاش کارتونش هم غیر اصله و ساخته شده غیر شرکت اچ تی سی هست!
2-آل راست میگه چیزی بنام لاگ وجود نداره مگه ایفونه که انتن دهیش تحت اپراتور خاصی باشه.این گوشیا(با رام رسمی جدید یا همون اخرین نسخه)همجا براحتی انتن میده.پس لاگ و انلاک یه چیز الکی هست که فروشنده ها راه انداختن(فقط وای فای کمی بازی درمیاره که باید با نرم افزار فیکسش کرد)
3-این کدها رو من تست نکردم هرکی تست کرده نتیجه رو بگه

یعنی کارتونسفید فیک است

keyone72

Registered User
لایک‌ها
32

abolfazl13633

Registered User
لایک‌ها
238
پس اون کارتون سیاه چی
کارتون مشکی ظاهرأ با اصلش یکیه.اما من کارتون مشکی رو از نزدیک ندیدم که اطمینان بدم اصله یا نه.اما بازم میگم گوشی و باتری کاملا اصله.

keyone72

Registered User
لایک‌ها
32
پس چطور گوشی اصل هست مگه میشه اصلا فک نکم هیچ جا گوشی بدون کارتون با این تعداد بشه گیر اورد

abolfazl13633

Registered User
لایک‌ها
238
پس چطور گوشی اصل هست مگه میشه اصلا فک نکم هیچ جا گوشی بدون کارتون با این تعداد بشه گیر اورد
جناب بهتره با استارتر صحبت کنید بیش از این درست نیست من دخالت کنم فقط قصد داشتم کمکی کرده باشم.درضمن گوشی بدون کارتون وارد کردنش دردسرش کمتره تا اینکه با کارتون باشه.

بالا