برگزیده های پرشین تولز

فروش و نصب دستگاه های خودپرداز

engineer805

Registered User
لایک‌ها
370
روزی 15 میلیون پول رو باید خودمون تهیه کنیم ؟ این که شدنی نیست , پول از ما , دستگاه هم که ما بخریم , مکان نصب دستگاه هم که ما بدیم ... این وسط نقش بانک فقط تعویض رول دستگاهه.. با عرض پوزش ولی یه مقدار غیر منطقی نیست ؟ 15 میلیون تو دستگاه بذاری تقریبا میشه گفته برای مدت ها باید با اون پول بازی بشه و هر روز در صورتی که موجودی دستگاه تموم بشه باید جایگزین بشه و اونقدر باید در گردش بشه تا سودش بشه اصل پول و برگرده , پس علاوه بر 28 میلیونی که برای دستگاه میدیم تقریبا بین 10-15 میلیون هم برای چند ماه اول باید کنار گذاشته بشه , تازه ما که نمی تونیم از همون خودپرداز خودمون برداشت کنیم و پرش کنیم , چون پولی تو دستگاه نیست , در ضمن این مبلغ هم هر بار باید بری بانک تا از حسابت خارج بشه و تو دستگاه بذاری چون در هر صورت هیچ خودپردازی این مبالغ رو نمیده
نقش بانک فقط رول گذاری نیست ،اتفاقا رول گذاری کاری نداره و خودتون هم میتونید انجام بدید.بانک وظیفه سوییچ کردن دستگاه شما به شبکه شتاب رو داره که نکته اصلیه،دستگاه شما بدون سوییچ شدن هیچ فایده ای نداره.15تومن پول هم ماهانه توی بانک بذاری 150هزار تومن سود بهت میدن و شما با استفاده از این 28میلیون تومان هزینه خرید دستگاه شروع به یه تجارتی کردید که لازمه اش اینه که یه سرمایه ای بین 10تا15میلیون تومان در گردش و تحت نظر خودتون باشه و هر زمانی بازم داشتید دستتونه.شما 15میلیون رو بعد از دویا 3ماه با سود کارمزدایی که بانک میده پر و چبران میکنی و میری سراغ پر کردن هزینه خرید خودپرداز یعنی حدودا بعد از 8ماه دیگه شما کل هزینه اولیه شامل 28+15میلیون تومان رو با سود کارمزد ها پر کردی و سرمایه ات برگشته.
در مورد 28میلیون هزینه دستگاه هم که هر وقت نیاز نداشتید میتونید بفروشید.
فکر کنم اگر دقت کنید متوجه عرایضم میشید و پی به اقتصادی بودن این طرح میبرید.
اگر سوالی داشتید خوشحال میشم کمکتون کنم
موفق باشید

Last edited:

abdolrahim1

Registered User
لایک‌ها
326
بله با برداشت روزانه 2 میلیون تومان طبق فرمول بالا که شبکه شتاب ارائه میده شما اون روز13200تومان بابت این گرفتن پول ها سود کارمزد از شتاب میگیرید.
البته این 2میلیون که گفتید خیلی احتمالش پایینه مردم بیشتر از اینا در روز برداشت میکنن.البته طبق تجربه میگم.
خوشحال میشم کمکتون کنم.
هر روز 15 میلیون تومان پول نقد بخوای تهیه کنی سخته بانک فکر نکنم بده !

Last edited:

engineer805

Registered User
لایک‌ها
370
هر روز 15 میلیون تومان پول نقل بخوای تهیه کنی سخته بانک فکر نکنم بده !
بعید میدونم این 15میلیون رو یه روزه برداشت کنن،مگر اینکه توی منطقه با تراکم خیلی بالا باشید.ضمنا نیازی نیست شما تمام این مبلغ رو از بانک بگیری،بالاخره در طول روز اگر مغازه دارید خودتون پول نقد دستتون میرسه،اگر پمپ بنزین دارید پول نقد دستتون میرسه و امثال اینها.شما با همین پول ها هم میتونی دستگاه رو شارژ کنی.

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,542
آقا این ATM های شما، بابت دریافت وجه از حساب مشتری کارمزد کم میکنه ؟ مثلا اگر کسی کارتش رو بذاره در دستگاه و 200 تومن بگیره، چیزی اضافه بر 200 تومن از حسابش کم میشه ؟

engineer805

Registered User
لایک‌ها
370
آقا این ATM های شما، بابت دریافت وجه از حساب مشتری کارمزد کم میکنه ؟ مثلا اگر کسی کارتش رو بذاره در دستگاه و 200 تومن بگیره، چیزی اضافه بر 200 تومن از حسابش کم میشه ؟
این ATM ها درسته دستگاهش رو ما میفروشیم اما پس از خرید توسط شما و راه اندازی تابع قوانین بانک مرکزی و شبکه شتاب هستش و هیچ خودپردازی بابت برداشت وجه از مشتری کارمزدی کم نمیکنه،این کارمزدی که شبکه شتاب به بانک عامل و شما به عنوان دارنده دستگاه میده از جیب خود بانک مرکزی هستش و برای گسترش شبکه و تشویق کسبه برای نصب دستگاه و سرویس دهی بانک ها هستش.

forsoh

Registered User
لایک‌ها
3,203

فکر می کنم جدیدا می کنن.

تو انگلستان که صد در صد کم می کنن و اصلا در اونجا تجارتی راه افتاده که فروشگاه ها مردم رو تشویق می کنن که از فروشگاهشون تا فلان سقف خرید کنن و بتونن تا فلان سقف هم از کارتشون پول برداشت کنن بدون کارمزد :D

من جدیدا هم خواستم چند باری پول رو از طریق خودپرداز به کارت دیگه ای انتقال بدم نتونستم. قبلا انگار اینجوری نبود. انگار یه سری بانک ها به بقیه خدمات نمیدن.

engineer805

Registered User
لایک‌ها
370
فکر می کنم جدیدا می کنن.

تو انگلستان که صد در صد کم می کنن و اصلا در اونجا تجارتی راه افتاده که فروشگاه ها مردم رو تشویق می کنن که از فروشگاهشون تا فلان سقف خرید کنن و بتونن تا فلان سقف هم از کارتشون پول برداشت کنن بدون کارمزد :D

من جدیدا هم خواستم چند باری پول رو از طریق خودپرداز به کارت دیگه ای انتقال بدم نتونستم. قبلا انگار اینجوری نبود. انگار یه سری بانک ها به بقیه خدمات نمیدن.
درحال حاضر که همچین طرحی رو مصوب نکردن.
خوشحال میشم کمکتون کنم

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,542
این ATM ها درسته دستگاهش رو ما میفروشیم اما پس از خرید توسط شما و راه اندازی تابع قوانین بانک مرکزی و شبکه شتاب هستش و هیچ خودپردازی بابت برداشت وجه از مشتری کارمزدی کم نمیکنه،این کارمزدی که شبکه شتاب به بانک عامل و شما به عنوان دارنده دستگاه میده از جیب خود بانک مرکزی هستش و برای گسترش شبکه و تشویق کسبه برای نصب دستگاه و سرویس دهی بانک ها هستش.
1.1 درصد مقدار کمی نیست. جالبه که بانک مرکزی خودش این پول رو میده :general602: ... پس چرا کسبه از این دستگاه ها استقبال نمیکنن ؟ صرافی ها و طلا فروشی ها و ... خیلی راحت میتونن درآمد بالا از این دستگاه ها داشته باشن
فکر می کنم جدیدا می کنن.

برعکس. قدیما میکردن:D. تاریخش یادم نیست، اما تا چند سال پیش، اگر با کارت یه بانک از عابربانک بانک دیگری پول دریافت می کردیم، 500 تومن کارمزد می گرفت.

انگلیس که سر گردنه است:D. حدود 3 درصد بابت گرفتن وجه نقد از عابربانک کارمزد میگیرن، 5-6 درصد هم بابت تبدیل یورو به پوند... برای بیشتر از 10 هزار یورو کاملا می صرفه که بیای ایران، یورو رو به پوند تبدیل کنی و برگردی انگلیس خرج کنی:D

engineer805

Registered User
لایک‌ها
370
دوستان برای این ماه تعداد محدودی باقی مونده،عزیزانی که تمایل دارند اطلاع بدن.

engineer805

Registered User
لایک‌ها
370
دوستان سلام امیدوارم حالتون خوب باشه،اگر اطرافتون در شهر تهران جایی مناسب نصب دستگاه ATM میبینید و اینکه احتمالا صاحب ملک موافقت کنه با نصب،اینجا به ما معرفی کنید تا ضمن نصب دستگاه شما و هم محلیه های شما نیز بهره مند بشوند.

engineer805

Registered User
لایک‌ها
370
عزیزانی که توان بازاریابی دستگاه رو دارن مشخصات شامل اسم،سن،تجصیلات،شهر و سابقه بازاریابی رو به شماره09218078124 تلگرام کنند.
بابت فروش هر دستگاه مبلغ1000000تومان پورسانت دریافت کنید.
موفق باشید

satsat

Registered User
لایک‌ها
32
برادر شما یه لطفی کن بگو قیمت تمام شده این دستگاه با نصب و همه چیز در رشت چقدر میشه
چاه ارت ups و...
دقیق بگو چقدر می شه

engineer805

Registered User
لایک‌ها
370
برادر شما یه لطفی کن بگو قیمت تمام شده این دستگاه با نصب و همه چیز در رشت چقدر میشه
چاه ارت ups و...
دقیق بگو چقدر می شه
28میلیون بابت خرید دستگاه
500هزار تومان بابت نصب در شهرستان
500هزار تومان بابت تجهیزات و چاه ارت
...تومان حمل و نقل که برعهده خودتونه که چطور ببرید.
جمعا مبلغ29میلیوت تومان میشه،که البته تخفیف هم براتون در نظر میگیریم.

بالا