منتخب بازارچه

فروش يك دستگاه كالسكه بچه (كاركرده)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

pari22

کاربر تازه وارد
امتیاز - 100%
17   0   1
سلام دوستان يك عدد كالسكه ي بچه كه مال برادرزادمه به فروش ميرسه از كالسكه زياد استفاده نشده فقط به تعداد انگشت شماري ازش استفاده كردن مابقيو تو انباري بوده ديديم داره خاك ميخوره تصميم گرفتيم بفروشيميش البته رورواكم داره اگه خواستين از اونم عكس ميندازم اينا ست بودن كه هر تيكشو يكي واسه بچش برده فقط رورواك و كالسكش مونده :D كالسكه سالمه سالمه هيچ شكستگي يا تركي نداره سالمه سالمه
كالسكه فروخته شد به دوست عزيزمون Mehdi4400 ايشاا.. مباركشون باشه امروزم براشون ارسال شد

دوستان يه روروئكم هست كه به فروش ميرسه تميزو سالمه
قيمت پايه: 35 تومن

DSC05692.JPGDSC05693.JPGDSC05694.JPG

فایل های ضمیمه

Last edited:

pari22

کاربر تازه وارد
امتیاز - 100%
17   0   1
تاشو و جمع شونده هستش ؛
کج شدگی یا پارگی نداره که ؟
در کل راحته ؟
مسلما كه جمع ميشه اصلا پارگي يا خراب شدگي نداره سالمه سالمه فقط يه چند بار ازش استفاده شده مابقيو تو انبار بوده راحتيش كه اونو بايد بچه بگه من كه توش ننشستم كه بدونم راحته يا نه:lol:
50
هستم
کرج تحویل بدی
زير پايه امكان نداره اين كالسكه 150 تومنه خريداري شده به خاطر چند بار استفاده شدنش 70 گذاشتيم
دختر روش خوابیده یا پسر !؟
:blink: عايااااااااا فرقي داره مال پسر بوده:happy:

Last edited:

Dr.Cnet

Registered User
امتیاز - 100%
210   0   0
مسلما كه جمع ميشه اصلا پارگي يا خراب شدگي نداره سالمه سالمه فقط يه چند بار ازش استفاده شده مابقيو تو انبار بوده راحتيش كه اونو بايد بچه بگه من كه توش ننشستم كه بدونم راحته يا نه:lol:

زير پايه امكان نداره اين كالسكه 150 تومنه خريداري شده به خاطر چند بار استفاده شدنش 70 گذاشتيم

:blink: عايااااااااا فرقي داره مال پسر بوده:happy:
آیا پرسش این سوال کار خوبیست ؟!
بله خواستم بدونم چون معمولن پیرا شرن و مث آدم که نمیرن توش بشینن! همش بالا پایین میرن و تو کالسکه نمیمونه و هی دوست داره در بیاد و این باعث میشه کفیش گود بشه :) البته بچه های طرفای ما اینطورن شاید واسه شما اینطوری نباشه که خوش بحالتون××

pari22

کاربر تازه وارد
امتیاز - 100%
17   0   1
سلام کالسکه خوشگلی هستش خوب بفروشی دوست من.:D
ممنون چي شد كه بن شدي؟؟:eek:
آیا پرسش این سوال کار خوبیست ؟!
بله خواستم بدونم چون معمولن پیرا شرن و مث آدم که نمیرن توش بشینن! همش بالا پایین میرن و تو کالسکه نمیمونه و هی دوست داره در بیاد و این باعث میشه کفیش گود بشه :) البته بچه های طرفای ما اینطورن شاید واسه شما اینطوری نباشه که خوش بحالتون××
پسر ما كه شلوغ نبود ميذاشتي تو كالسكه تكون نميخورد فقط چون زياد با ماشين اينور و اونور ميرفتيم زياد به دردمون نخورد مگر اينكه بخوايم بريم پارك نزديك محلمون

pari22

کاربر تازه وارد
امتیاز - 100%
17   0   1
از کجا هزینش چقدر میشه؟

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk HD
از اروميه با اتوبوس براتون ارسال ميشه نميدونم چند ميگيرن ميارن ولي خب ارزون تر از پست پيشتاز يا سفارشي درمياد شما ميريد از ترمينال تحويلش ميگيرين

Last edited:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا