برگزیده های پرشین تولز

فروش يك دستگاه SAMSUNG DVD RECORDER 160GB HDD

old_console

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام خوب از اسم تاپيك معلوم فروش يك عدد دي وي دي ركوردر كه دليل فروشم اين كه 2 تا داشتم از 2 نوع مختلف ميخوام يك دستگاه پي اس پيpsp بخرم دستگاه از لنزش استفاده نميشده چون فيلمها رو داويكس فيلمها ي داويكس ميريختم رو هارد ميديدم و خلاصه در حد اكبند هست از اين مدل چيني نيستش دستگاه سفارش كشور چوكوسلاواكي هستش و مال كشور اروپاستش براي كسايي كه نميدونن كار اين دستگاه چيه بايد عرض كنم هم دي ويدي پلير هست هم بدرد كسايي ميخوره كه كارشون ضبط برنامه از ماهواره هستش ميتونين رسيور رو وصل كنين بهش با فرمت mpage 2 ضبط كنين حتي ميتونين با چه كيفيتي بزنين ميتوني مستقيم بزنين روي دي ويدي يعني ديوي دي بذارين داخل دستگاه دكمه ضبط بزنين خودش مستقيم رايت ميكنه رو دي وي دي يا مستقيم بزنين رو هارد 160 گيگ و از اونجا انتقال بدين رو دي وي دي حتي قابليت كات كردن و قيچي كردن فايل ضبط شده رو داره حتي ميتونين فيلم ويديو داشته باشن ويديو رو وصل كنين بهش فيلم رو بذنين رو دي وي دي يا هاردش كلي كار انجام ميده
عكس از روي اينترنت
http://www.samsung.com/he/products/dvdplayer/dvdrecorder/images/dvd-hr735_f_l.jpg
مشخصات
160GB HDD Capacity
DVD-R / -RW Recording
HDMI™ Digital Video Output
55mm Slim Design
Recording Speed: Max 16x 2 Way Copy
1.5x Playback with Audio
DV (IEEE 1394) Input
Coaxial & Optical Audio Out

مشخصات سايت سازنده

http://www.samsung.com/he/products/dvdplayer/dvdrecorder/dvd_hr735.asp?page=Specifications

قيمتش كه بالاي 250 تا 300 دلار هستش تو كشورهاي خارجي قيمت رو 150 ميذارم

Last edited:

old_console

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
زیر قیمت پایه هم میفروشید

سلام والا برا خودم 200 در اومده زياد استفاده نشده كاملا با اكبند فرق نميكنه چون 2 تا ارم ميخوام اين رو بفروشم همينجاش 50 زير قيمت دارم ميدم 2 تا مشتري پاش هست شما قيمتتون رو اعلام كنين اگه كسي نخواست من بهتون اوكي رو ميدم چون به پولش احتياج دارم

cocain

Registered User
لایک‌ها
129
حاجی انلاین شدی pm بده کارت دارم

IT Engineer

Registered User
لایک‌ها
17
با سلام،
اگه لطف کنی و تکلیف اون کنسول رو مشخص کنی ممنون میشم.
از قبل عید تابحال ما رو سر کار گذاشتی.

old_console

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام،
اگه لطف کنی و تکلیف اون کنسول رو مشخص کنی ممنون میشم.
از قبل عید تابحال ما رو سر کار گذاشتی.

سلام دوست عزيز قبل عيد كه مشكل پيش اومد نتونستم بخرم دستگاه رو به محض اينكه اين دستگاه رو فروختم او كنسول نينتندو رو ازت ميخرم الان مشتري دارم براي اين به اميد خدا اين چند روزي ميفروشم اين رو

بالا