برگزیده های پرشین تولز

فروش يك عدد دوربين ديجيتال و وب كم Mercury 3.1MP

ehsan_soad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با عرض سلا خدمت رفقا !
بنده يه دوربين ديجيتال مركوري 3.1 مگاپيكسل دارم كه 3 ماه هم از گارانتيش مونده !
مشخصات :
اين دوربين 3.1 MP هست و دارای LCD 1.5 اينچي هست و داراي 8 مگ رم و قابليت ارتقاي حافظه هست !
قابليت عكاسي ماكرو و فيلتر هاي رنگ براي عكاسي شفاف تر هست و علاه و بر اين فيلم برداري هم ميكنه و به عنوان وب كم هم در اينترنت قابل استفاده هست !
داراي 4× زوم ديجيتال براي عكاسي و همچنين 4× زوم براي پلي بك عكسها هست !
همچنين داراي قابليت هايي مانند گرفتن 5 عكس پي در پي و ضبط صدا با كيفيت بالا و سلف تايمر و.... هم هست !

قيمتي كه خودم گذاشتم 70000 تومنه ! خدا وكيلي شما اگه هر دوربيني با اين قابليت ها بخوايد بخريد حتي دست دوم بايد بالاي 150 تومن پول بديد ! البته من نميگم كه يه دوربين 100% حرفه اي در حد كانن و نيكون هست ولي نسبت به قيمتش براي يه كاربر نيمه حرفه اي چيز مناسبيه ! من ه خودم عكاسي نيمه حرفه ايم رو با همين شروع كردم و تا به حال هم ازش راضي بودم !

خريداراش بيان جلو !

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
الان اين نوش توي بازار چند هست؟

ehsan_soad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
والا عرض شود كه الان اين دوربين تو بازار تقريباَ كميابه ! و به همين دليل جديداَ شانسي از يه نفر كه داشت سوال كردم گفت 120000 تومن ! كه خب مسلماَ به دليل نبودش تو بازار اين قيمت بعيد هم نيست !
اما در اصل كمتر ميارزه !

phoyo_live

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
13
سلام منم يه مركوري دارم تعجب ميكنم چرا ميفروشي چيزاي خيلي خوبين حيف كه من دوربينم رو يه 6 ماهه كه خريدم والا مال تو رو ميخريدم حالا مدلش چيه اينطور كه بر مياد از صحبتات بايد مدل زير باشه deluxe classic cam 3.1 باشه درسته؟ من برات یه مشتری پیدا میکنم برو بچ دانشکده دوربین میخوان منم قول دادم اگه را بیای من هستم در خدمتت من اهوازم شما کجایی؟ منتظرتم.

بالا