برگزیده های پرشین تولز

فروش پاور بانک های شیائومی Mi در ظرفیت های مختلف 5000 ، 10000 و 20000 با یک سال گارانتی تعویض

Reza2561

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
با سلام ،
فروشگاه شیائومی مشهد واقع در برج سلمان ط 3 واحد 51 مفتخر است تمام مجصولات اورجینال شیامی را با یک سال گارانتی تعویض در اختیار علاقه مندان قرار دهد . لیست قیمت به قرار زیر است ، تلفن تماس : 05138444410 کریم زاده
پاور بانک 5000 : 56 تومان
پاور بانک 10000 : 69 تومان
پاور بانک 20000 : 147 تومان
----------------------------------------

فایل های ضمیمه

• IMG_8489.JPG
    IMG_8489.JPG
    823.1 KB · نمایش ها: 51

Hossein_it

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
24
با سلام ،
فروشگاه شیائومی مشهد واقع در برج سلمان ط 3 واحد 51 مفتخر است تمام مجصولات اورجینال شیامی را با یک سال گارانتی تعویض در اختیار علاقه مندان قرار دهد . لیست قیمت به قرار زیر است ، تلفن تماس : 05138444410 کریم زاده
پاور بانک 5000 : 56 تومان
پاور بانک 10000 : 69 تومان
پاور بانک 20000 : 147 تومان
----------------------------------------

سلام
گوشی های شیائومی رو هم موجود دارید؟

mobomas

Registered User
لایک‌ها
1,185
ترازو شیائومی رو دارید ؟
چند ؟
لیست قیمت همه محصولاتتون رو کجا میشه دید ؟

Reza2561

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8

king_Zone

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
آقا این لپ تاپ شیائومی 13.3 اینچی اش رو موجود نمیکنید؟؟؟ اگه موجود شد اطلاع بدید خیلی خوبه، من خریدارم!

Reza2561

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
آقا این لپ تاپ شیائومی 13.3 اینچی اش رو موجود نمیکنید؟؟؟ اگه موجود شد اطلاع بدید خیلی خوبه، من خریدارم!
سلام ، تا 2 هفته دیگه موجود می شه ، حتما سایت ما رو چک کنین ، در خدمتم .

asadiweb

Registered User
لایک‌ها
135
به نظر من هر اختراعی از احساس نیاز و رفع مشکل خلق میشه و دلیلی نداره تا ابد اون نیاز باقی بمونه ، توی فرآیند تولید محصول هر کالایی یه چرخه حیات داره که بر طبق اون محصول روزی به وجود میاد به اوج خودش میرسه و سپس با از بین رفتن نیاز (توجیه) از چرخه خارج میشه در حال حاضر ضرورت و نیاز به پاور بانک وجود داره و هنوز هیچ کدام از کمپانی های تولید کننده موبایل و دیوایس های همراه موفق به حل مشکل کمبود باتری نشده اند . توی پاور بانکهای موجود در بازار ، پاوربانکهای شیائومی یه سر و گردن از بقیه پاوربانکهای بازار بالاترن و کیفیت ساخت و قیمت مقرون به صرفه اونا نسبت به سایر پاور بانکها قابل تامل هست من در این وبلاگ در خصوص پاور بانکهای شیائومی اطلاعات زیادی رو به رایگان با شما به اشتراک گذاشتم مطالعه فرمایید : http://www.powerbank.mihamrah.com

Reza2561

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
به نظر من هر اختراعی از احساس نیاز و رفع مشکل خلق میشه و دلیلی نداره تا ابد اون نیاز باقی بمونه ، توی فرآیند تولید محصول هر کالایی یه چرخه حیات داره که بر طبق اون محصول روزی به وجود میاد به اوج خودش میرسه و سپس با از بین رفتن نیاز (توجیه) از چرخه خارج میشه در حال حاضر ضرورت و نیاز به پاور بانک وجود داره و هنوز هیچ کدام از کمپانی های تولید کننده موبایل و دیوایس های همراه موفق به حل مشکل کمبود باتری نشده اند . توی پاور بانکهای موجود در بازار ، پاوربانکهای شیائومی یه سر و گردن از بقیه پاوربانکهای بازار بالاترن و کیفیت ساخت و قیمت مقرون به صرفه اونا نسبت به سایر پاور بانکها قابل تامل هست من در این وبلاگ در خصوص پاور بانکهای شیائومی اطلاعات زیادی رو به رایگان با شما به اشتراک گذاشتم مطالعه فرمایید : http://www.powerbank.mihamrah.com
سلام آقای اسدی
پاوربانک های شیائومی موجود دارین ، لیست بدین لطفا

Sent from my MI 5 using Tapatalk

بالا