برگزیده های پرشین تولز

فروش پاور Green GP750B-OC Gold

Bluesky2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
یک عدد پاور Green GP750B-OC Gold برای فروش موجوده. این پاور ماه پیش توسط شرکت گرین تعویض شده (تحت گارانتی)، بنابراین پاور نو هستش. میتونید تاریخ گارانتیش که مجدداً خورده رو تو عکس ببینید. تا تاریخ 97.1.19 هم گارانتی داره.

قوطی نداره. یکی از کابلهای Sata و یکی از کابلهای Molex رو نداره. به خاطر همین 15 تومن از قیمتش کم میکنم. البته میتونم کابل یه پاور دیگه رو بدم خدمتتون اما نیاز به تغییر سوکت داره. باقی کابلهاش کامله.
مشخصات کاملش رو میتونید در لینک زیر ببینید:

http://www.green-case.com/products/power/power.php?model=GP750B-OC

قیمت 280

یک هفته مهلت تست
هزینه ارسال به عهده خریدار محترم

فروخته شد

Last edited:

mohsen244

Registered User
لایک‌ها
107
مگه گارانتی بفرستی تعویض هم میکنن؟
بعد گارانتیشم ریست میکنن !!
دلیل فروشتون چی هست حالا ؟
عاصی شدین از دست پاورهای گرین؟

Bluesky2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
مگه گارانتی بفرستی تعویض هم میکنن؟
بعد گارانتیشم ریست میکنن !!
دلیل فروشتون چی هست حالا ؟
عاصی شدین از دست پاورهای گرین؟
دوست عزیز چند وقت پیش یه سیستم جدید جمع کرده بودم. اما پاور جدید نگرفته بودم. پاور رو از همین جا کار کرده خریده بودم. روی سیستم قبلیم هیچ مشکلی نداشت. اما روی سیستم جدیدم که کارت گرافیکش مصرف بالاتری داشت دچار مشکل شدم. بعد از تست همه قطعات فهمیدم که مشکل باید از پاور باشه. چون میدونستم گارانتی حدود یه ماه طول میکشه یه پاور نو گریین پلاتینیوم گرفتم بعد پاور خودم رو فرستادم گارانتی. با این تصور که مشکل سیستم حل شده. اما بعد که تست کردم، با پاور جدید هم مشکل پا برجا بود! رفتم سایت ایسوس و دیدم آپدیت بایوس داره. بعد آپدیت بایوس مشکل سیستم حل شد! تمام این مدت سر کار بودم! (نمیدونید چه کارها که نکردم برای پیدا کردن مشکل) حالا پاور که برای گارانتی فرستاده بودم سالم بوده ولی تعویضش کردن و تاریخ گارانتیشم تغییر دادن! :general107:

حالا شما چند میخواین؟

mohsen244

Registered User
لایک‌ها
107
قوطی نداره اما کارت گارانتی داره !!!
بعد فرستادی گارانتی بی دلیل بی جهت عوضش کردن و گارانتی هم نو کردن فرستادن اما کارتون باز بهت ندادن!!!
کابل هاش هم کنه !!!

Bluesky2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
قوطی نداره اما کارت گارانتی داره !!!
بعد فرستادی گارانتی بی دلیل بی جهت عوضش کردن و گارانتی هم نو کردن فرستادن اما کارتون باز بهت ندادن!!!
کابل هاش هم کنه !!!

تاریخ گارانتیشو از اول نزدن بلکه تغییر دادن. گارانتیشم لیبل روی خود پاوره (توی عکس هستش). گارانتی چه ربطی به قوطی داره!؟ وقتی که پاور رو برای گارانتی بردم بدون قوطی و متعلقاتش تحویل گرفتن. نو بودن پاور از روی عکس مشخصه. این مدل پاور دیگه تولید نمیشه. احتمالا یکی توی انبار داشتن برداشتن دادن به من. حالا چرا اینطوری شده منم نمیدونم. نمایندگیش توی شهر ما میگفت که داشتن نقل مکان میکردن. شاید یه اتفاقی برای پاور من افتاده که مجبور شدن یکی دیگه بدن. به هر حال پاور سالمه و نو هستش. توی این قیمت بگردید ببینید میتونید با این مشخصات پاور پیدا کنید یا نه.
اون کابلهایی هم که نداره رو به احتمال 99% به کارتون هم نمیومد.

بالا