برگزیده های پرشین تولز

فروش پاکت پی سی هیوندای آ200( Hyundai A200-Anextek3360)

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
بعد از تجربه Windows Mobile, چه طوری میتونین گوشیهای SE و نوکیا رو تحمل کنین...:wacko:
من که اونروز مال یه نفر رو گرفتم دستم نفسم بند میاد دیگه نمیتونم مگر اینکه یکی بخرم فقط برا حرف زدن و اس ام اس

Fantasio

Registered User
لایک‌ها
76
بعد از تجربه Windows Mobile, چه طوری میتونین گوشیهای SE و نوکیا رو تحمل کنین...:wacko:

سلام
علی‌رضا خان! خدمت شما عرض کنم که؛ ویندوز موبایل خیلی خوبه، خیلی قویه و امکانات فوق‌العاده و بی‌نظیری به آدم می‌ده. اما ایراداتی هم داره؛ قبول کنیم که پاکت پی‌سی های فون ادیشن بیشتر پاکت‌پی‌سی اند تا تلفن همراه. سرعت و راحتی که برای فرستادن SMS یا تلفن زدن در یک موبایل وجود دارد هرگز در پاکت‌پی‌سی نیست. هر امکاناتی دردسر خودش رو داره...
در حال حاضر از هیچ یک از امکانات ویندوز موبایل استفاده نمی‌کنم، تاچ‌اسکرین هم دلمو زده، حوصله هرچندوقت یکبار هارد ریست و بک‌آپ و نصب نرم‌افزار و اینجور چیزا رو هم ندارم و...
یه مدتی تو کف پاکت‌پی‌سی بودم و دیگه نیستم، در حال حاضر یه نوکیای جاوا بیس دارم (حتی سیمبین هم نیست) و وقتی توی جیبم می‌ذارمش کلی حال می‌کنم!

علی‌رضا جان بهتر از من آگاهی که پاکت‌پی‌سی مشتری‌های محدود و خاص خودش رو داره و به درد عده زیادی از مردم نمی‌خوره. برادرم مدت زیادیه که می‌گه این گوشی رو می‌خواد و چون می‌دونم اصلا به دردش نمی‌خوره (20 بار از من بوغ‌تره:D) بهش ندادم...

اینم از گوشی مجبوب من:
Sony Ericsson T100
snt100_00.jpg

خیلی دوسش دارم، فقط حیف که خراب شده و شارژ نمی‌شه...

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
سلام
علی‌رضا خان! خدمت شما عرض کنم که؛ ویندوز موبایل خیلی خوبه، خیلی قویه و امکانات فوق‌العاده و بی‌نظیری به آدم می‌ده. اما ایراداتی هم داره؛ قبول کنیم که پاکت پی‌سی های فون ادیشن بیشتر پاکت‌پی‌سی اند تا تلفن همراه. سرعت و راحتی که برای فرستادن SMS یا تلفن زدن در یک موبایل وجود دارد هرگز در پاکت‌پی‌سی نیست. هر امکاناتی دردسر خودش رو داره...
در حال حاضر از هیچ یک از امکانات ویندوز موبایل استفاده نمی‌کنم، تاچ‌اسکرین هم دلمو زده، حوصله هرچندوقت یکبار هارد ریست و بک‌آپ و نصب نرم‌افزار و اینجور چیزا رو هم ندارم و...
یه مدتی تو کف پاکت‌پی‌سی بودم و دیگه نیستم، در حال حاضر یه نوکیای جاوا بیس دارم (حتی سیمبین هم نیست) و وقتی توی جیبم می‌ذارمش کلی حال می‌کنم!

علی‌رضا جان بهتر از من آگاهی که پاکت‌پی‌سی مشتری‌های محدود و خاص خودش رو داره و به درد عده زیادی از مردم نمی‌خوره. برادرم مدت زیادیه که می‌گه این گوشی رو می‌خواد و چون می‌دونم اصلا به دردش نمی‌خوره (20 بار از من بوغ‌تره:D) بهش ندادم...

اینم از گوشی مجبوب من:
Sony Ericsson T100
snt100_00.jpg

خیلی دوسش دارم، فقط حیف که خراب شده و شارژ نمی‌شه...

درسته.
منم همیشه میگم ppc هارو نباید با موبایل مقایسه کرد, بلکه بخش phone پی پی سی ها یک امکان اضافه هست بر روی اونها.
اگر استفاده از ppc فقط محدود به موبایل میشه, منم فکر میکنم SE یا نوکیا انتخابهای بهتری باشن.

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876

سلام :

من الان تاپيكتو ديدم ... فقط خوشحالم كه بعد از يك سال موفق شدي :lol:

حس بديه وقتي آدم بخواد از يه چيزي كه خسته شده بفروشتش اما نتونه ;) در هر صورت مباركه ... شيرنيش يادت

نره :cool:

بالا