برگزیده های پرشین تولز

فروش پراید کره ای مدل 1993

fafaly

Registered User
لایک‌ها
159
من 83 هاچبک بدون رنگ 90 تا راه رفته رو 7400 دادم رفت اگر 7 میخرن 1 ثانیه درنگ کنی باختی

یک سرم به روزنامه ها بزن

حسن021

Registered User
لایک‌ها
45
مزخرف کمتر بگو عزیزم ! اون گرمای انجین و گیربکس و دیفرانسیله که باعث خشک شدن کاسه نمدها میشه ! نه گرما و سرمای محیط وقتی ماشین خوابیده
جوجه بااین حرکتت سابقه 10 ساله مکانیکیمو زیره سوال میبره توکه تاحالا ماشینتم نبردی تعمیرگاه با من بحث مکانیکی نکن سسقاری
توکه نمیدونی اینا دیفرانسیل وگیربکسش یجاست اومدی تزم میدی؟

حسن021

Registered User
لایک‌ها
45
عزیزم ما پراید ۷۸ داشتیم
بعدشم یه دونه صفر سال ۸۴ خریدیم
یدونه هم تا همین ۵ شنبه داشتیم مدل ۹۰
جالبه که ۷۸ هی جلوبندیش مشکل پیدا میکرد
۸۴ واقعا عالی بود،۶۰ هزار تا داشتیمش آخ نگفت بیچاره،انقدم ازش کار کشیدیم
شما یه جور حرف میزنی انگار داری در مورد بنز صحبت میکنی ! پرایده دیگه بابا !
حالا مدل ۸۸ خیلی آآآشغال،مال شما متوسط ! بازم پرایده
ماشین شما شک نکن یه حاهاییش تا الان دچار پوسیدگی شده،یعنی شک نکن
۲۰۰ هزار تا برا پراید کارکرد خیلی خیلی بالاییه،یعنی ماشین دیگه خودش رو ول داده تقریبا،تو بگو خودت از تو کیا کره با هواپیما بارش زدی آوردی ! بازم پراااایده
ماشین خودم الان دارمش،فول کره اییه،تازه از نظر کیفیتی اصلا با پراید قابل مقایسه نیست،۸۵ تا کارکرده از اولم دست خودم بوده،کم کم دارم فکر میکنم بفروشمش،حالا شما داری انقد رو ماشین ۲۰۰ هزارتا کارکرده مانور میدی کسی ندونه انگار داری در مورد کادیلاک الدورادو حرف میزنی ! ۲۰۰ تا برا پراید یعنی کم کم برو تو فکر طرح جایگزینی خودروهای فرسوده

Sent from my SHW-M380W using Tapatalk 2
برای تکمیله اطلاعاتتون میگم 78 کره ای نیست البته لوازماش اکثرش کره ایه اما ایران دست برده توش تا 77 تمام لوازماش کرست ودسته ایرانی توش نرفته
بعدش اینا رو کارتش خورده1993 یعنی ماشین حتی تو ایران هم منتاژ نشده . تمامه لوازماش کرست و خراب کردنش کاره حضرت فیله

hosein_leo2012

Registered User
لایک‌ها
18
سلام با همه تفاصیلی که دوستانگفتند 5.5 خریدارم اس مونم جواب نمیدی

miladIII

Registered User
لایک‌ها
129
برای تکمیله اطلاعاتتون میگم 78 کره ای نیست البته لوازماش اکثرش کره ایه اما ایران دست برده توش تا 77 تمام لوازماش کرست ودسته ایرانی توش نرفته
بعدش اینا رو کارتش خورده1993 یعنی ماشین حتی تو ایران هم منتاژ نشده . تمامه لوازماش کرست و خراب کردنش کاره حضرت فیله

البته سری اولش اونطوری که شنیدم موتورش امریکاییه بدنش کره ایه ...

حسن021

Registered User
لایک‌ها
45
با اجازه استارتر

این عکسم میذارم واسه اون فنچولیکه تابحال از جلو در تعمیرگاه رد نشده میاد اینجا بامن بحث مکانیکی میکنه

1993 هاچ بک تمام لوازم فابریک 100هزارتا کارکرده بدون رنگ وفرورفتگی 20 سال تخفیف بیمه

چراغ جلو و عقیشو باز کردم موجود هست برای فروش کسی خواست بگه دو جفت هست

D00555SC00585.jpg

حسن021

Registered User
لایک‌ها
45
البته سری اولش اونطوری که شنیدم موتورش امریکاییه بدنش کره ایه ...
درسته سری های اول پراید که اصلا وارد ایران نشد در واقه پراید حکم دوچرخه رو براشون داشت طرحشو زدنکه خانومها باهاش برن سبزی بخرن:D:D:lol::lol: ماشین داخل شهربود نه بیرون از شهر

mahdiplayer

Registered User
لایک‌ها
110
با اجازه استارتر

این عکسم میذارم واسه اون فنچولیکه تابحال از جلو در تعمیرگاه رد نشده میاد اینجا بامن بحث مکانیکی میکنه

1993 هاچ بک تمام لوازم فابریک 100هزارتا کارکرده بدون رنگ وفرورفتگی 20 سال تخفیف بیمه

چراغ جلو و عقیشو باز کردم موجود هست برای فروش کسی خواست بگه دو جفت هست

مشاهده پیوست 492527

قیمتو پخ کن ;)

pooria-ir

Registered User
لایک‌ها
2,424

منم نگفتم پراید ۸۷ کامل کره اییه،اما اکثریت قطعاتش کره ای بود،یه جورایی مونتاژ بودن
عزیزم ماشین ۱۹۹۳ به نظرت مثلا جلوبندیش فابریکه ؟ حالا پلوس شاید،اما سیبک و گردگیر و موجگیر که نیست دیگه ! خوب باید جنس بازارو بندازن روش،جنس بازارم که خودت میدونی چیه...
قبول دار،اینا موتوری عالین اگه درست باهاشون رفتار بشه،اما باقی چیزا عمر خودشو کرده
این ماشین ۵ سال قبل باید اسقاط میشد ،اگه اینجا مملکت بود...
بیخیال،بگذریم

حسن021

Registered User
لایک‌ها
45
منم نگفتم پراید ۸۷ کامل کره اییه،اما اکثریت قطعاتش کره ای بود،یه جورایی مونتاژ بودن
عزیزم ماشین ۱۹۹۳ به نظرت مثلا جلوبندیش فابریکه ؟ حالا پلوس شاید،اما سیبک و گردگیر و موجگیر که نیست دیگه ! خوب باید جنس بازارو بندازن روش،جنس بازارم که خودت میدونی چیه...
قبول دار،اینا موتوری عالین اگه درست باهاشون رفتار بشه،اما باقی چیزا عمر خودشو کرده
این ماشین ۵ سال قبل باید اسقاط میشد ،اگه اینجا مملکت بود...
بیخیال،بگذریم

اشتباه نوشتاری دارید 87 نه 78:)کاملا درسته دیگه اسقاطی محسوب میشن اما ماشینه من دست به هیچیش نخورده بجز لاستیکاو کاچویی طبق+لاستیکای موجگیر روکش هاشم کره ای حتی فیلرهم نخورده
چراغهای جلو و عقبش رو 250 میدم میدونیدکه چراغهای کره ریز تر از ایرانی هست
شاید باورت نشه اما با این ارتفاع دست اندازارو پرواز میکنم تو اتوبان همکه میوفتم بیاد ندارم زیره 140 تا باهاش رفته باشم
سرشم شرط میبندمکه آدم ناشی هم پشتش بشینه بدونه اینکه معکوس بده 180تا براحتی پر میکنه

Last edited:

حسن021

Registered User
لایک‌ها
45

حسن021

Registered User
لایک‌ها
45
امروز یکی مثه ماله شما دیدم تو پاسداران فوق العاده سالم 5500 میداد ترسیدم بگیرم داره ارزون میشه ریسکه

miladIII

Registered User
لایک‌ها
129
امروز یکی مثه ماله شما دیدم تو پاسداران فوق العاده سالم 5500 میداد ترسیدم بگیرم داره ارزون میشه ریسکه

اتفاقا منم دیدمش داغون بود تو سایتای دیگه اگهی کرده..

حسن021

Registered User
لایک‌ها
45
اتفاقا منم دیدمش داغون بود تو سایتای دیگه اگهی کرده..
اشتباه دیدیش اصلا آگهیش نکرده فوق العاده بود واسه یکی از مشتریامونه پیره مرده بقول خودش بعد از اینکه از کره اومد از پاسداران بیرون نرفته:D

بالا