برگزیده های پرشین تولز

فروش پرینتر سه کاره ی HP Photosmart C4280 + تانکر چهار رنگ

ARTAS

Registered User
لایک‌ها
382
سلام
پرینتر مورد نظر پرینتر HP Photosmart C4280 هست این پرینتر سه کاره هست (کپی. اسکن. پرینت)که کیفیت اسکن و چاپ بالایی داره.هم چنین دارای مموریخان هم هست.
ویژگی ها
  • Robust and affordable all-in-one printer, scanner, and copier for home office and photo printing
  • Preview and print photos without a PC by using 1.5-inch display; print photos in a snap without a PC by using memory card
  • Print and copy snapshots with or without borders
  • Print photos and laser-quality text with speeds up to 30 pages per minute

نقدو برسی
لینک نقد و برسی پرینتر

امتیاز دریافتی پرینتر در نقد و برسی
Scores In Detail
Value
9/10
Print Quality
8/10
Print Speed
8/10
Features
9/10
Our Score
9/10​

معمولا باهاش سیاه سفید پرینت میکردم و چند تایی هم رنگی زدم باهاش دستگاه کاملا سالم و تمیز هست و مشکلی نداره. فقط یکی از کارتریج هاش خشک شده و یکیش هم از تموم شده. به طور کل نیاز به کارتریج داره.

هم چنین یک عدد تانکر 4 رنگ هم همراه با رنگ موجوده بنده اول این تانکر رو برای این پرینتر خریدم که قسمت نشد رو این ازش استفاده کنم بعدا خواستم روی یک پرینتر دیگه نصبش کنم که اونم متعصفانه درست نشد (جایی برای رد کردن لوله هاش نبود) به طور کل فقط کمی از جوهرش در طی این فرایند از دست رفت اما مشکل دیگه ای وجود نداره.
یک دیسک آموزشی هم کنار تانکر تقدیمتون میشه.

قیمت پرینتر با توجه به قیمت آمازون ($228.00) و تموم شدن کارتریج هاش 00هزار تومان تعویض شد.

قیمت تانکر با جوهر هم 00 هزار تومان فروخته شد.

هزینه ی پست پرینتر نصف نصف
هزینه ی پست تانکر بر عهده ی خریدار می باشد.

201008141849.jpg 201008141850.jpg 201008141853.jpg

فایل های ضمیمه

• 201008141859.jpg
    201008141859.jpg
    464 KB · نمایش ها: 88
Last edited:

manadownload

Registered User
لایک‌ها
29
سلام
اگر روش تانکی کردن رو یادت بدم کارت با پرینتر راه میفته یا کلا میخوای بفروشی؟
پخ بده رفیق
یا علی

ARTAS

Registered User
لایک‌ها
382
سلام
پخ بده رفیق
یا علی
نه به طور کل به خاطر بالا رفتن نیاز چاپم میخوام یه پرینتر دیگه بخرم.متشکر

ARTAS

Registered User
لایک‌ها
382
قیمت به 140 هزار تومان کاهش یافت.

moty

Registered User
لایک‌ها
217
سلام
پخ بده رفیق
یا علی
با اجزه استارتر
روششو به من بگو من یکیشو دارم میگن نمیشه جا نداره لوله بفرسی

ARTAS

Registered User
لایک‌ها
382
مشکل لوله رو یه جوری میشه حل کرد اما تضمینی برای کارکردش نیست چون من خودم میخواستم این تانک رو روی یک پرینتری با شرایط مشابه وصل کنم کلی اعصاب خوردکنی ایجاد کرد در نهایت هم نشد یعنی اصلا پیرنتر داخلش فضای کافی برای رفت امد لوله ها با کارتریج نداشت البته یه روش دیدم که در پرینتر رو سوراخ میکنن اما فکر نکنم اونم دردی رو دوا کنه. پس به طور کل بهتره بیخیال زدن تانکر روی این جور پیرنتر ها بشی .

moty

Registered User
لایک‌ها
217
مشکل لوله رو یه جوری میشه حل کرد اما تضمینی برای کارکردش نیست چون من خودم میخواستم این تانک رو روی یک پرینتری با شرایط مشابه وصل کنم کلی اعصاب خوردکنی ایجاد کرد در نهایت هم نشد یعنی اصلا پیرنتر داخلش فضای کافی برای رفت امد لوله ها با کارتریج نداشت البته یه روش دیدم که در پرینتر رو سوراخ میکنن اما فکر نکنم اونم دردی رو دوا کنه. پس به طور کل بهتره بیخیال زدن تانکر روی این جور پیرنتر ها بشی .
ای ول راستم گفتی ها چرا به فکر خودم نرسید:)الان با پیکور بادی می اوفتم به جونش:D

ARTAS

Registered User
لایک‌ها
382
ای ول راستم گفتی ها چرا به فکر خودم نرسید:)الان با پیکور بادی می اوفتم به جونش:D
اقا فقط یه چیزی اگه موفق شدی اینو حتما در نظر داشته باش که که کارتریج هات با تانک در یک ارتفاع باشن هم چنین قلبل از هر کاری دقیقا محاصبه کن که میخوای چیکار کنی یه وقت دیدی سوراخو جای اشتباهی زدی همینجوری پیش میره تا در پرینتر ابکش میشه.و البته هنوز هم پیشنهاد میکنم تو یو توب سرچ کنی تا مراحل کار دستت بیاد.

ARTAS

Registered User
لایک‌ها
382
قیمت ها کاهش یافت

قیمت پرینتر 150 هزار تومان 135هزار تومان
قیمت تانکر با جوهر هم 60 هزار تومان 50 هزار تومان

ARTAS

Registered User
لایک‌ها
382
قیمت ها کاهش یافت

moty

Registered User
لایک‌ها
217
اقا فقط یه چیزی اگه موفق شدی اینو حتما در نظر داشته باش که که کارتریج هات با تانک در یک ارتفاع باشن هم چنین قلبل از هر کاری دقیقا محاصبه کن که میخوای چیکار کنی یه وقت دیدی سوراخو جای اشتباهی زدی همینجوری پیش میره تا در پرینتر ابکش میشه.و البته هنوز هم پیشنهاد میکنم تو یو توب سرچ کنی تا مراحل کار دستت بیاد.
درود
عذر میخامم بابت اسپم آب محسوب کنید سرچ کردم کارتریجای تانک به پرینتر نمیخورن-نمیشه به یه روش ابتکاری لوله های تانکو به کارتریج های اصلی پرینتر وصل کرد؟

ARTAS

Registered User
لایک‌ها
382
درود
عذر میخامم بابت اسپم آب محسوب کنید سرچ کردم کارتریجای تانک به پرینتر نمیخورن-نمیشه به یه روش ابتکاری لوله های تانکو به کارتریج های اصلی پرینتر وصل کرد؟
توصیهم اینه که بگردی کارتریج های مناسب با پرینتر خودتو پیدا کنی تو بازار کارتریج های مخصوص تانکر هستش.اگه نشد با اینکه مدل دقیق پرینتر و کارتریجتو نمیدونم اما میتونی از جای مناسب بدنه ی کارتریج رو به اندازه ی وصل شدن لوله سوراخ کنی.

ARTAS

Registered User
لایک‌ها
382
UP............

ARTAS

Registered User
لایک‌ها
382
بالا.......................

ARTAS

Registered User