برگزیده های پرشین تولز

فروش پرینتر 4 کاره ( پرینتر - اسکنر - کپی - فکس )

gunman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
دوست عزیز
زمانی که شماره حساب برای من ارسال مکنن چه معنی میده؟
یعنی با رقم من موافقت کرده. بعد 1 روز شما اومدید رقم بالاتر دادید.
طبق گفته استارتر پریشب پایان مزایده بوده شما دیشب رقم بالاتر اعلام کردید.

اینم پیغام خصوصی ایشون.

نوشته اصلی توسط kiavash661
نوشته اصلی توسط gunman
سلام دوست من
آقا اگه مزایده تمومه شماره حساب رو بده من مبلغ رو واریز کنم.
ممنون
سلام دوست عزیز . . .
بله ، از نظر من مزایده تمام هست.
از چه روشی میخواید براتون ارسال کنم ؟
با توجه به وزن و حجم دستگاه بهترین راه ارسال از طریق باربری شرکت تعاونی های مسافربری هست . ( از تهران تا خرم آباد برای من 8 هزارتومان هزینه داشت ) 7 ساعته هم تهران هستش.

نمیدونم داداش

شاید شما بعدا پول رو واریز کردین بدون هماهنگی با ایشون در غیر این صورت

بهتره استارتر مهترم بیاد و توضیح بده

Last edited:

enyac

Registered User
لایک‌ها
5
نمیذونم چی بگم بهتره منتظر توضیخ استارتر محترم بشیم

کاش شما هم مثل من موقع خرید حتم تایپیک می کردید

با استارتر محترم هماهنگ شد.

خودشان توضیح می دهند

Last edited:

kiavash661

Registered User
لایک‌ها
534
عرض سلام و ادب خدمت دوستان عزیز . . .

موضوع مورد اشاره تایید میشه . من سر کار بودم که یکی از دوستان با من تماس گرفتن و گفتن که همچین مشکلی پیش اومده . من هم الان رسیدم خونه و بعد از چک کردن حسابم متوجه شدم که بله ، هر دو دوست عزیز به حساب من پرداخت داشتن. صحبت های دوستان رو هم که توی تاپیک مطرح کردن هم خوندم و لازم میدونم برای شفاف سازی هرچه بیشتر توضیحاتی رو خدمتتون عرض کنم .

1- اگه پست های قبل رو مطالعه کرده باشید در پست شماره 24 کاربر gunman قیمت 65 رو اعلام کردن و من هم توی تاپیک خدمتشون اعلام کردم که "تا اینجا برای شما". لازم به توضیحه دوستانی که من رو میشناسن میدونن زیاد علاقه ای به طولانی کردن خرید و فروش ها ندارم و سعی میکنم زودتر خرید و فروش رو پایان بدم. بنده هم این رو خدمت دوستان اعلام کردم.
2- کاربر gunman پیام دادن که من 65 خریدارم و من هم خدمتشون شماره کارت + شماره تماس خودم رو دادم که هر وقت پرداخت کردن به من اطلاع بدن . ایشون هم فرمودن که تا شب پرداخت میکنن و به من اطلاع میدن.
3- با توجه به قراری که با کاربر gunman گذاشته بودم و گمانم این بود که این دوست عزیز خریدار قطعی و نهایی هستن توی پست شماره 34 اعلام کردم که "به پایان فروش نزدیک میشیم . . ." و قصدم این بود به محض اینکه ایشون به من اعلام کنن که پرداخت کردن پایان فروش رو اعلام کنم. ولی متاسفانه این دوست عزیز هیچگونه خبری به من ندادن و حتی زمانی که من پیشنهاد بالاتر رو توی تاپیک دیدم با ایشون پیام دادم که اگه پرداخت کردن من پایان فروش رو اعلام کنم ولی متاسفانه این باکس ایشون پر بود با این وجود چون احساس وظیفه کردم که برای ادامه فروش ایشون رو در جریان بذارم توی تاپیک و در پست شماره 36 اعلام کردم که اینباکس و وضعیت تاپیک رو بررسی کنن ( که اگه پرداخت کردن زودتر به من اعلام کنن ) . ولی متاسفانه ایشون هیچ گونه پیامی مبنی بر پرداخت وجه به من ندادن و حتی تماس تلفنی هم نگرفتن ( شماره همراهم رو تقدیمشون کرده بودم ). در صورتی که ایشون قرار بود تا شب به من اطلاع بدن خریدشون رو که ندادن.

با توجه به موضوعات فوق الذکر ، هر عقل سلیمی به من حق میده که خریدار بودن کاربرgunman رو منتفی تلقی کنم و فروشم رو ادامه بدم . من هم همین کار رو کردم و با اولین خریداری که بعد از ایشون اعلام قیمت کرده بودن یعنی کاربر عزیز enyac هماهنگی شد و معامله انجام شد. از نظر من کاربر enyac خریدار نهایی پرینتر هستن ( بر اساس مقررات و قوانین نه به دلیل پیشنهاد بالاتر )

چند نکته هم خدمت کاربر gunman :
دوست عزیز ، کاش شما به جای مطرح کردن این بحث به این شکل بررسی میکردید که ببینیدکجای کار ایراد داشته . . .
مگه قرار ما نبود که شما خریدتون رو به من اعلام کنید ؟ چرا نکردید ؟
شما لابد انتظار دارید اگه تا هفته ها هم اعلام نکنید به من پرداختتون رو من منتظر جواب شما بمونم که آیا شما خریدار هستید یا نه ؟!
من به تمام تعهداتی که فروشنده باید نسبت به خریدارانش و همینطور رعایت قوانین جاری پرشین تولز داشته باشه عمل کردم ولی متاسفانه شما خودتون کوتاهی کردید و قصور از جانب شخص شما بوده و نه هیچ کس دیگه ای . . .
ضمنا دوست عزیز شما هم از نظر اخلاقی و هم از نظر قانون پرشین تولز حق ندارید پیام های خصوصی رد و بدل شده رو اعلام کنید چه برسه به اینکه اونها رو علنی کنید.

البته با توجه به اینکه شما ظاهرا در انجمن ها و بازارچه فعالیت نکردید طبیعیه که با روش خرید و فروش در پی تی و نحوه کار و روال تاپیک ها آشنایی نداشته باشید. به منظور آشنایی بیشتر شما بخشی از قوانین رو که به بحث ما مربوط میشه و شما رعایت نکردید رو خدمتتون عرض می کنم :

هیچ کاربری اجازه تهمت زدن و برخورد نابه جا با فروشنده را ( حال به جهت قیمت یا هر چیزی ) ندارد .

دوستان توجه کنند چه فروشنده و چه خریدار به هیچ وجه pm دادن یا گرفتن خود را در تاپیک اعلام نکنید / در غیراینصورت پست مربوطه پاک شده و با شخص خاطی برخورد خواهد شد.

و در آخر اینکه شماره کارتتون رو برام پخ کنید تا مبلغ پرداختی رو به شما عودت بدم. انشاالله که در فعالیت های آینده خودتون بیشتر دقت کنید که خرید و فوش های خوب و بدون دردسری داشته باشید.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

با تشکر از enyac عزیز که منو در جریان مورد پیش اومده قرار داد.

همگی موفق باشید

Last edited:

gunman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
دوست عزیز ممنون بابت توضیحاتتون
چند مورد رو توضیح میدم
1- شما پایان مزایده رو به من اعلام کردید و من از این جهت خیالم راحت بود که کار فروش تموم شده.
2- حساب بانکیتون رو چک کنید میبیندی که مبلغ 75000 تومن به حساب شما واریز شده. دیروز ظهر.
3- متاسفانه پ خ من به دست شما نرسیده به علت پر بودن صندوق پستی من.

شما 12 ساعت هم منتظر نشدید که من اعلام کنم واریز رو بعد حرف از هفته ها میزنید این کم لطفی شما رو نشون میده.
شما به تعهدی که نسبت به حرفتون که به من در پیغام خصوصی زدید عمل نکردید پس دم از تعهد نزنید لطفا.

در هر صورت منم علاقه ای ندارم که این تاپیک ادامه پیدا بکنه.
لطفا نسبت به برگشت مبلغ پرداختی اقدام کنید ممنون.
همه چیز واضح و روشن توضیح داده شده

kiavash661

Registered User
لایک‌ها
534
دوست عزیز ممنون بابت توضیحاتتون
چند مورد رو توضیح میدم
1- شما پایان مزایده رو به من اعلام کردید و من از این جهت خیالم راحت بود که کار فروش تموم شده.
2- حساب بانکیتون رو چک کنید میبیندی که مبلغ 75000 تومن به حساب شما واریز شده. دیروز ظهر.
3- متاسفانه پ خ من به دست شما نرسیده به علت پر بودن صندوق پستی من.

در هر صورت منم علاقه ای ندارم که این تاپیک ادامه پیدا بکنه.
همه چیز واضح و روشن توضیح داده شده

سلام . . .
1- بله دوست عزیز من خدمتتون عرض کردم از نظر " از نظر من تمومه " چون شما گفتید خریدار هستید و قرار شد پراخ کردید به من اطلاع بدید ک متاسفانه اینکار رو نکردید و بنده هم برای ارتباط با شما تلاش کردم ولی امکان پذیر نبود.
2- بله ، بعد از اطلاع دوستمون مبنی بر ایجاد این مشکل حسابم رو چک کردم و متوجه شدم که 2 نفر به حسابم پول واریز کردن . ولی فقط کاربر enyac به محض پرداخت به من اطلاع دادن و من پرینتر رو به ایشون فروختم. مطمئنا در صورتی که پرداختتون رو به من اعلام میکردید پرینتر رو طبق حرفی که با هم زدیم تقدیم شما می کردم.

امیدوارم قلبا اعتقاد باور داشته باشید که این ماجرا به علت عدم اطلاع دادن شما پیش اومده و نه بد قولی من . . .
ممنون میشم شماره کارتتون رو به منظور عودت وجه برام پخ کنید.
موفق و شادکام باشید

**** مبلغ پرداختی کاربر عزیز gunman به حساب ایشون عودت داده شد.

Last edited:

gunman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به هر حال اگه شما لطف میکردید حسابتون رو که این روزها به راحتی میشه از طریق عابر بانک اینترنت بانک موبایل بانک چک کرد اقدام میکردید.
شما فقط یک پیغام خواستید بدید به من که تاپیک ادامه داره ولی امکانش نبود چون صندوق پستی من پر بود.
چرا فکر نکردید که به همون دلیل منم نتونستم به شما پیغام بدم. و حسابتون رو چک کنید. کم لطفی کردید.
الان پول به حساب من واریز شد معلوم که اینترنت بانک دارید یا موبایل بانک و چه راحت میتونستید چک کنید.
به هر حال خیلی سریع بعد از اینکه پیشنهاد 75 هزار تومن اعلام شد که 10000 تومن بیشتر از من بود شما تاپیک رو تمام شده اعلام کردید.
چرا پریشب این کار رو نکردید که گفتید مزایده تموم.

موفق و پیروز باشید.

خوشحالم که خیلی زود این بحث تموم شد
ممنون دوست عزیز kiavash661

max_3d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,002
و اینک پیامهای بازرگانی

اگه داده بودیش به من اینجوری دل نمیشکوندی:lol:

kiavash661

Registered User
لایک‌ها
534
به هر حال اگه شما لطف میکردید حسابتون رو که این روزها به راحتی میشه از طریق عابر بانک اینترنت بانک موبایل بانک چک کرد اقدام میکردید.
شما فقط یک پیغام خواستید بدید به من که تاپیک ادامه داره ولی امکانش نبود چون صندوق پستی من پر بود.
چرا فکر نکردید که به همون دلیل منم نتونستم به شما پیغام بدم. و حسابتون رو چک کنید. کم لطفی کردید.
الان پول به حساب من واریز شد معلوم که اینترنت بانک دارید یا موبایل بانک و چه راحت میتونستید چک کنید.
به هر حال خیلی سریع بعد از اینکه پیشنهاد 75 هزار تومن اعلام شد که 10000 تومن بیشتر از من بود شما تاپیک رو تمام شده اعلام کردید.
چرا پریشب این کار رو نکردید که گفتید مزایده تموم.

موفق و پیروز باشید.

ای داد بیداد . . .
شما انتظار دارید من برم در عابر بانک و بست بشینم که ببینم شما کی لطف می کنید و پرداخت می کنید ؟!!!
والا اونقدر بیکار نیستم که بشینم پای سیستم و لحظه به لحظه چک کنم ببینم شما لطف کردید و اون مبلغ کلان رو به حسابم ریختید یا نه ! شما به جای داشتن انتظار بیجا و تهمت زدن و حرف بی منطق لطف میکردید و انگشت مبارکتون رو جابجا میکردید و یه اس ام اس ناقابل (11 تومان) ارسال میکردید که پرداخت رو انجام دادید.
حالا اگه خودتون خریده بودید از اعلام سریع پایان فروش خیلیم خوشحال میشدید . نه ؟!
به هر حال موفق باشید . . .

gunman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
من اگه اطلاع دادشم که صندوق پستیم پر هست حتما اینکار رو میکردم.
باشه من گیر 11 تومن ناقابل هستم حق با شماست.
موفق باشید.

kiavash661

Registered User
لایک‌ها
534
و اینک پیامهای بازرگانی

اگه داده بودیش به من اینجوری دل نمیشکوندی:lol:

آره واقعا . . .
باور کن خودم هم داشتم به همین فکر می کردم ( اگه داده بودم به شما لااقل ویزای اقامت چند روزه در شیراز رو نقد کرده بودم !!! ) :D

Registered User
لایک‌ها
49
آره واقعا . . .
باور کن خودم هم داشتم به همین فکر می کردم ( اگه داده بودم به شما لااقل ویزای اقامت چند روزه در شیراز رو نقد کرده بودم !!! ) :D

مراقب باشيم سوتي نديم:lol:

خب قسمت ما نبود اميدوارم فروشنده و خريدار خيرش رو ببرند

بالا