برگزیده های پرشین تولز

فروش پنل با درامد 2.5 میلیون تومان ماهانه

senatoor

Registered User
لایک‌ها
484
سلام دوستان

نه نیاز به اپدیت دارید و نه نیاز به تبلیغات یا کار خاصی و نه حتی نیاز به نظارت دارید حتی لازم نیست بهش سر بزنید سر ماه خود پول میاد

نه هاست می خواید نه دامنه و نه هیچ چیز دیگه

پنل تحت اجاره یک شرکت خیلی معتبره که از 1 سال پیش تحت اجارش بوده و تازه ماه پیش برای 6 ماه اینده تمدید کرد

هر 6 ماه حتما تمدید می کنند

درامد هر روز در حال افزایشه از 600 هزار تومان شروع شده تا به امروز که از 2.5 میلیون در ماه گذشته

------------------------------------------

بدون هیچ مشکل قانونی و بدون هیچ درگیری فکری

--------------------------------------

حالا داستان چیه :

پنلی که در موردش صحبت می کنیم یک پنله که توش 278 اپلیکیشن ثبته و هر چی این اپلیکیشن ها نصب بگیرن به درامدتون افزوده میشه همه این اپلیکیشن ها توی کافه بازار ثبت شدن و از کافه بازار هر روز دارن نصب می گیرن

نکته : هیچ اپی داده نمیشه اما خود پنل اصلی پوشه واگذار میشه

-------------------------------------------------------------

دلیل فروشم چیه :

می خوام خونه بخرم و پول کم دارم

--------------------

قیمت : 40 میلیون تومان بدون تخفیف و چک و چونه

مدارک اثبات فقط به خریدار وقتی به مرحله خرید رسیدیم قبلش برای کنجکاوی تشریف نیارید مدرک می خوام که 40 میلیون دارید بعد از اینکه ثابت شد دارید مدارک خدمتتون اعلام میشه

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
یعنی به تعداد کسایی که اپ ها رو نصب کردن سیستم خودش پوش میفرسته و سود کاربر رو هم از ارسال ها براش پرداخت میکنه ؟

senatoor

Registered User
لایک‌ها
484
یعنی به تعداد کسایی که اپ ها رو نصب کردن سیستم خودش پوش میفرسته و سود کاربر رو هم از ارسال ها براش پرداخت میکنه ؟

این شرکت پوش رو ازت اجاره می کنه 6 ماه 6 ماه بعد به تعداد کاربران در دسترسی که داری روزانه مبلغی اضافه می کنه و اخر ماه می ده مثلا الان در دسترس ها 85 هزار نفر هستند که بابتش 2.5 میلیون می ده دیروز 2.4 می داد همینطور روزانه می ره بالاتر

abdolrahim1

Registered User
لایک‌ها
326
اگر این شرکت قراردادش لغو کنه چی ؟

senatoor

Registered User
لایک‌ها
484
اولا نمی کنه چون بهشون به شدت نیاز داره حتی هر دوره یه هدیه 1 میلیونی می ده تا تمدید کنن - در ثانی تو بازار هم خیلی خوب میشه ازش در اورد من یه پنل دیگه هم دارم باهاش روزی 100 تا 200 دارم در میارم اجاره ندادمش

شما اول راه بهتره با همین شرکت باشید تا کمی به روزش کار اشنا بشید بعدا بدون شرکت هم می تونید خیلی خوب در بیارید

senatoor

Registered User
لایک‌ها
484
درود
نوت چن کا کلیک میخوره ؟ پاپ هم داره ؟ چن کا پاپ میده ؟
نوت و پاپ داره فقط ؟
نصب فعال چقدره ؟

نوت همیشه تحت اجاره پوشه بوده و تازه نفس حساب میشه فقط یک بار یه تستی زدم حدود 8 کا کلیک داد

بله پاپ - دیالوگ - ویو داره

تا حالا باهاش پاپ نزدم ویشو ببینم چون تحت اجاره که باشه نمی تونی برای خودت بزنی اجاره اوناس

نصب فعال 150 هزار نفر

senatoor

Registered User
لایک‌ها
484
سلام
278 اپلیکیشن مال کی هستن؟ امکان داره کم بشن یا راهی هست بتونیم این تعداد رو بالا ببریم؟

مال خودم هستند و نیاز به اپدیت ندارن
نه کم نمیشن

بله می تونید اپلیکیشن های جدید بسازید و هر روز بیشترش کنید

Mostafa313

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
638
سلام. میشه جزپیات بیشتری رو برام بفرستید؟
و اینکه آیا مالکیت اپ ها هم منتقل میشن یا خیر؟ آیا ما دسترسی به اپ ها داریم یا نه صرفا ارسال پوش رو دسترسی داریم؟
شما دقیقا چی می دین در ازای این مبلغ؟
و قیمت نهایی؟

senatoor

Registered User
لایک‌ها
484
سلام. میشه جزپیات بیشتری رو برام بفرستید؟
و اینکه آیا مالکیت اپ ها هم منتقل میشن یا خیر؟ آیا ما دسترسی به اپ ها داریم یا نه صرفا ارسال پوش رو دسترسی داریم؟
شما دقیقا چی می دین در ازای این مبلغ؟
و قیمت نهایی؟

ببینید اپ ها طوری هستند که نیاز به اپدیت ندارند و نیاز به انتقالشون نیست تعداد بالاست و نمی تونم انتقالشون بدم

پنل اصله کاریه که درامد داره و اون تقدیمتون میشه و الان هم اجاره پوشس تا 6 ماه اینده نمی تونید خودتون ارسال کنید فقط ماهایانه مبلغ اجاره رو می دن بهتون

قیمت قبلا دادم نسبت به اینکه هیچ کاری نمی خواد انجام بدید و اینکه روزانه بیشتر داره میشه درامد مبلغ خوبیه بدون ریسک و حاشیه

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
خب اگه خریدار اینو بخره و اپ ها در مالکیتش نباشن به چه دردی میخوره؟
چون اینطور که من متوجه شدم کل قدرت این پنل از طریق اون 270 تا اپی هست که داخلش ثبت شده

senatoor

Registered User
لایک‌ها
484
خب اگه خریدار اینو بخره و اپ ها در مالکیتش نباشن به چه دردی میخوره؟
چون اینطور که من متوجه شدم کل قدرت این پنل از طریق اون 270 تا اپی هست که داخلش ثبت شده

اشتباه شما همینجاست سیستمش رو درست نمی شناسید

این اپ ها ثبت شده و انتقال داده بشه یا نه فرقی نمی کنه مهم ترین بخشش پوششه که وقتی در مالکیت یکی دیگه باشه عملا مال اونن

Mostafa313

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
638
اجاره پوش تا شش ماه آینده چقدر تنظیم شده؟ یعنی ماهانه مبلغ ثابته یا داینامیک و بر چه اساسیه که می گین اضافه میشه؟
و سرویس پوش آیا اختصاصی اپلیکیشن های شماست یا از سرویس دهنده ها استفاده کردین؟اگه اختصاصی نیست بفرمایید چه سرویسی استفاده می کنید؟

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
اشتباه شما همینجاست سیستمش رو درست نمی شناسید

این اپ ها ثبت شده و انتقال داده بشه یا نه فرقی نمی کنه مهم ترین بخشش پوششه که وقتی در مالکیت یکی دیگه باشه عملا مال اونن
به نظر من بهتر بود شما در ابتدای تاپیک یه توضیح تقریبا کاملی از نحوه عملکرد این سیستم و پنل به کاربرها میدادید
چون این کار به نظر تخصصی میاد و کسی که توی این حوزه فعالیت نکرده باشه خیلی سردر نمیاره

senatoor

Registered User
لایک‌ها
484
به نظر من بهتر بود شما در ابتدای تاپیک یه توضیح تقریبا کاملی از نحوه عملکرد این سیستم و پنل به کاربرها میدادید
چون این کار به نظر تخصصی میاد و کسی که توی این حوزه فعالیت نکرده باشه خیلی سردر نمیاره

مبلغ اجاره بستگی به تعداد کاربران در دسترس روزانتون داره هر چی بیشتر باشه بیشتر می دن و چون هر روز نصب ها داره بیشتر می شه درامد هم بیشتر میشه مثلا تا دیروز میانگین 2500 بود امروز شده 2550 تومن

senatoor

Registered User
لایک‌ها
484
آقا نیاز به تخصص برنامه نویسی هست؟
آیا میشه برای نصب بیشتر اپ ها بازاریابی کرد و درآمد رو افزایش داد؟

اصلا نیازی به برنامه نویسی نداره قبلا کاراش شده و شما ماهیانه وجه رو فقط دریافت می کنید نیاز به هیچ کاری نداره

بازاریابی نمیشه کرد اما توی کافه بازارن همشون و خودشون نصب می گیرن همیشه

بخواید بعد از خرید من توی 2 هفته بهتون یاد می دم چطور باز هم اپلیکیشن بزارید تا درامدتون بیشترو بیشتر بشه

بالا