• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

فروش پوست گاو<گوساله>و گوسفندی

Jack_81

Registered User
لایک‌ها
11
پوسته گاو زیرش طباخی شده برا نشستن روش حیفه من ک جفتشم زدم ب دیوار اطاقم

برررررررررررررررررررررررررررو بالا

uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuup

اولا پوست ( نه پوسته ). پوست با پوسته فرق داره.
ثانیا دباغی ( نه طباخی ). دباغی با طباخی فرق داره.

avesta64

Registered User
لایک‌ها
23
يعني پوست گوسفند انقدر ارزش داره؟
اينجا هركسي گوسفندو ميكشه پوستشو ميبره

hadihacher

Registered User
لایک‌ها
8

mm1368

Registered User
لایک‌ها
279
سلام داداش.
به شرط اول ارسال بعد واریز من پوست گوسفند یا گاو رو میخوام(باید به یکی نشون بدم).قیمت آخر رو برام پ.خ کن
و اینکه پوست گوسفند خوب دباغی شده که بشه لوله اش کرد؟(منظورم نرم بودنش هست)و موهاش نمیریزه؟

hadihacher

Registered User
لایک‌ها
8
سلام داداش.
به شرط اول ارسال بعد واریز من پوست گوسفند یا گاو رو میخوام(باید به یکی نشون بدم).قیمت آخر رو برام پ.خ کن
و اینکه پوست گوسفند خوب دباغی شده که بشه لوله اش کرد؟(منظورم نرم بودنش هست)و موهاش نمیریزه؟
سلام
داداشم اول واریز بعد ارسال بعدشم بهتره حظوری معامله بشه ک بعدا حرفو حدیثی توش در نیاد

tiktaks

Registered User
لایک‌ها
76
با اجازه استارتر من هم یکی دارم اگه کسی خواست پ خ بده تا تایپیک دوستمون هم خراب نشه. دوستا پوست گاو که واقعا جالبه من خیلی دوست دارم. پوست گوسفند هم زیر پاتون بذارید موقعی که پشت کامپیوتر هستید خیلی کیف میده. علل خصوص تو زمستون

mm1368

Registered User
لایک‌ها
279
اونو دیگه نمیدونم ولی زیره 50 ت نمیفروشه

اینو هم بگم که قیمت پوست گوسفند اصلا ارزشی نداره نهایتا میشه با 10000تومان اونو خرید تازه خیلی کلاه سرمون بزارن این قیمت میشه
درمورد این پوست قیمت دباغی شده اش خیلی مهمه که اونم آنچنان زیاد(در حد 100000تومان)نیست

hadihacher

Registered User
لایک‌ها
8
با اجازه استارتر من هم یکی دارم اگه کسی خواست پ خ بده تا تایپیک دوستمون هم خراب نشه. دوستا پوست گاو که واقعا جالبه من خیلی دوست دارم. پوست گوسفند هم زیر پاتون بذارید موقعی که پشت کامپیوتر هستید خیلی کیف میده. علل خصوص تو زمستون

درود
کاملا درسته

بالا