برگزیده های پرشین تولز

فروش پکیج اموزشی 0 تا 100 باینری آپشن همراه با اپدیت

mohammad_walker

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
52
ممنونم از دوستانی که اطمینان کردند و پکیج رو خریداری کردند
توجه: آپدیت جدید پکیج اماده شده دوستانی که خریداری کردن پیغام بدن تا براشون ارسال شه
دوستان جدید که فایل رو میخرند هم با اخرین اپدیت هستش

دوستان عزیز میخوام براتون چند نمونه نام پکیج رو بگم که کلاه برداری هستش و در امد اصلی این افراد از فروش فایل هستش

1-پکیج امپراطور( قیمت نزدیک 2 میلیون تومن )
2-پکیج ابر شاه

برای اطلاع بیشتر میتونید در تلگرام و یا همین جا برام در pv پیام بفرستید که کامل توظیح بدم

دوستان عزیز توجه کنید پکیجی که من دارم میفروشم خودم نساختم و فقط دارم با قیمت فوق العاده پایین بفروش میزارم

دوستانی که واقعا قصد خرید دارند پیام بدن که اطلاعات کامل رو براشون بگم

نکته: دوستان عزیزم توجه کنید که در این تاپیک نظرات فعال هستش و همه گی میتونید نظرات منفی و مثبت خودتونو به اشتراک بزارید من میتونستم قسمت نظرات رو غیر فعال کنم وفقط فایل رو به فروش بزارم . ولی دلیلی برای این کار ندیدم فایلی که من برای فروش گزاشتم ازش بعنوان کسی که داره تو این بازار فعالیت میکنه رو مطمعن هستم بهش لذا هر کامنتی و نظری که خواستید رو میتونید در اینجا ارسال کنید و هیچ دلیل وجود نداره که 100 درصد به این فایل هم اطمینان کنید وخریداری کنیدش ومن هم اصراری ندارم فقط امیدوارم دوستانی که تازه کار هستند و دوست دارند خیلی سریع به در امد برسند (دوستان اشتباه نکنید منظورم یک شبه پولدار شدن نیست ) با این پکیج اشنا بشن و ضرر مالی زیادی ندن بابت خریداری پکیج ها دیگه
موفق باشید

سلام دوستان تقریبا یک ماهی هست وارد بازار باینری اپشن شدم و اموزش های زیادی رو خریداری کردم و جواب ندادن ضرر های زیادی کردم (هم ضرر در سرمایه گزاری در این بازار و هم ضرر در خرید آموزش های ناکار آمد )
اموزشی که بنده قصد دارم معرفی کنم خودم به قیمت 300 هزار تومن خریداری کردم و تا الان (نزدیک 1 هفته ) که اموزشو خریداری کردم
در حساب دمو از 10 تا ترید 8 تا صحیح در اومده !!و راضی کننده هستش قصد بنده اینه که این پکیج رو با قیمت پایین تر با اپدیت هایی که براش عرضه میشه بفروش بزارم به قیمت پایین تر !!

من این پکیج رو برا فروش گزاشتم که مقداری از ضرر هام برگرده و فعلا وارد بازار نشدم تا بیشتر تمرین کنم و اطلاعات بیشتری کسب کنم !(دوستان در امد من از این پکیج نیست وفقط برای برگشت مقداری از ضرر هایی که قبلا دادم برا فروش گزاشتم! خواهشا فکر نکنید که چون این استراتژی رو برا فروش گزاشتم احتمالا جواب نداده اصلا این طوری نیست دوستان !!)

دوستان مطمعن باشبد این پکیج تا الان از پکیج هایی که من خریداری کردم خیلی خوب عمل کرده

بنده پکیج های 20 تومن 80 تومنی 200 تومنی و خیلی پکیج دیگه خریداری کردم و هر کدام مشکل خاص خودشونو داشتن و باعث ضرر شدن منهتی این پکیج تا الان خیلی راضی کننده بوده!!

قبل خرید این پکیج فکر میکردم این پکیج هم ماننده پکیج های دیگه ناکارآمده ولی خدارو شکر واقعا راضی هستم ازش !!

نمیگم این (استراتژِی) بدون مشکله ولی تا الان بنده در حساب دمو تست میکردم خیلی خوب جواب داده !! ولی خوب از10 ترید موفق 8 تا صحیح نشان دهنده استراتژی خیلی کارآمدیه

این اموزش در تمام بروکر ها کار میکنه !!

پکیج به زبان فارسی میباشد

در این پکیج

نحوه افتتاح حساب در بروکر (بنده olymptrade فعالیت دارم )

اموزش خرید وب مانی و فروش وبمانی و نحوه انتقال اون به برورکر مورد نظر

آموزش کار و اشنایی با سایت معروف tradingview.com سایت پر طرف داریه که برای
تحلیل ازش زیاد استفاده میشه

استراتژیکامل 1 ساعته که در صد موفقیت بالای 80 در صد داره

استراتژی 5 دقیقه کامل که اینم همین طور در صد موفقیت بالای 80 در صد داره

عکسی که قرار دادم تعداد ترید هایی که باهاش انجام دادم و موفقیت این استراتژی رو نشون میده !!

این اموزش میتونه جلوی ضرر های خیلی از دوستان مبتدی مثل خود من که قبل این اموزش
آموزش های دیگرو خریداری کردم ضرر کردم بگیره همچنین سود دهی عالی هم داره

منتهی باید خیلی تمرین کرد (دوستان تمرین یادتون نره )
که این استراتژی دستتون بیاد ولی مطمعن باشید جواب میده

با 10 تا تمرین که درست در اومد هیجانی نشید و سریع پول وارد این بازار نکنید !!

دوستان هر موقع آپدیتی برای این پکیج داده شد براتون ارسال خواهم کرد!!

نزدیک 240 دقیقه اموزش ویدیو ای در این پکیج تدارک دیده شده

دوستان قیمت رو بنابر درخواست متعدد که بالا هست پایین اوردم
کم تر از این ممکن نیست !!!
شما با این اموزش بیش از این قیمت پرداختی کسب در آمد خواهید کرد
(توظیحات بالا رو حتما بخونید ) ولی به فکر یک شبه پولدار شدن نباشید
قیمت پکیج اموزشی 150000 تومان شد همراه با اپدیت های که منتشر خواهد شد

آیدی تلگرام برای پشتیبانی :

https://t.me/Premiumone1

بعد از واریز لینک ها به صورت خودکار برایتان نمایش داده میشود

بعد از واریز لینک ها به صورت خودکار برایتان نمایش داده میشود

Capture.PNG

Last edited: