برگزیده های پرشین تولز

فروش پکیج اموزشی 0 تا 100 باینری آپشن همراه با اپدیت

mohammad_walker

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
52

ممنونم از دوستانی که اطمینان کردند و پکیج رو خریداری کردند
توجه: آپدیت جدید پکیج اماده شده دوستانی که خریداری کردن پیغام بدن تا براشون ارسال شه
دوستان جدید که فایل رو میخرند هم با اخرین اپدیت هستش

دوستان عزیز میخوام براتون چند نمونه نام پکیج رو بگم که کلاه برداری هستش و در امد اصلی این افراد از فروش فایل هستش
1-پکیج امپراطور( قیمت نزدیک 2 میلیون تومن )
2-پکیج ابر شاه

برای اطلاع بیشتر میتونید در تلگرام و یا همین جا برام در pv پیام بفرستید که کامل توظیح بدم

دوستان عزیز توجه کنید پکیجی که من دارم میفروشم خودم نساختم و فقط دارم با قیمت فوق العاده پایین بفروش میزارم
دوستانی که واقعا قصد خرید دارند پیام بدن که اطلاعات کامل رو براشون بگم

نکته: دوستان عزیزم توجه کنید که در این تاپیک نظرات فعال هستش و همه گی میتونید نظرات منفی و مثبت خودتونو به اشتراک بزارید من میتونستم قسمت نظرات رو غیر فعال کنم وفقط فایل رو به فروش بزارم . ولی دلیلی برای این کار ندیدم فایلی که من برای فروش گزاشتم ازش بعنوان کسی که داره تو این بازار فعالیت میکنه رو مطمعن هستم بهش لذا هر کامنتی و نظری که خواستید رو میتونید در اینجا ارسال کنید و هیچ دلیل وجود نداره که 100 درصد به این فایل هم اطمینان کنید وخریداری کنیدش ومن هم اصراری ندارم فقط امیدوارم دوستانی که تازه کار هستند و دوست دارند خیلی سریع به در امد برسند (دوستان اشتباه نکنید منظورم یک شبه پولدار شدن نیست ) با این پکیج اشنا بشن و ضرر مالی زیادی ندن بابت خریداری پکیج ها دیگه
موفق باشید

سلام دوستان تقریبا یک ماهی هست وارد بازار باینری اپشن شدم و اموزش های زیادی رو خریداری کردم و جواب ندادن ضرر های زیادی کردم (هم ضرر در سرمایه گزاری در این بازار ها و هم ضرر در خرید آموزش های ناکار آمد )
اموزشی که بنده قصد دارم معرفی کنم خودم به قیمت 300 هزار تومن خریداری کردم و تا الان (نزدیک 1 هفته ) که اموزشو خریداری کردم
در حساب دمو از 10 تا ترید 8 تا صحیح در اومده !!و راضی کننده هستش قصد بنده اینه که این پکیج رو با قیمت پایین تر با اپدیت هایی که براش عرضه میشه بفروش بزارم به قیمت پایین تر !!

من این پکیج رو برا فروش گزاشتم که مقداری از ضرر هام برگرده و فعلا وارد بازار نشدم تا بیشتر تمرین کنم و اطلاعات بیشتری کسب کنم !(دوستان در امد من از این پکیج نیست وفقط برای برگشت مقداری از ضرر هایی که قبلا دادم برا فروش گزاشتم! خواهشا فکر نکنید که چون این استراتژی رو برا فروش گزاشتم احتمالا جواب نداده اصلا این طوری نیست دوستان !!)

دوستان مطمعن باشبد این پکیج تا الان از پکیج هایی که من خریداری کردم خیلی خوب عمل کرده

بنده پکیج های 20 تومن 80 تومنی 200 تومنی و خیلی پکیج دیگه خریداری کردم و هر کدام مشکل خاص خودشونو داشتن و باعث ضرر شدن منهتی این پکیج تا الان خیلی راضی کننده بوده!!

قبل خرید این پکیج فکر میکردم این پکیج هم ماننده پکیج های دیگه ناکارآمده ولی خدارو شکر واقعا راضی هستم ازش !!

نمیگم این (استراتژِی) بدون مشکله ولی تا الان بنده در حساب دمو تست میکردم خیلی خوب جواب داده !! ولی خوب از10 ترید موفق 8 تا صحیح نشان دهنده استراتژی خیلی کارآمدیه

این اموزش در تمام بروکر ها کار میکنه !!

پکیج به زبان فارسی میباشد

در این پکیج

نحوه افتتاح حساب در بروکر (بنده olymptrade فعالیت دارم )

اموزش خرید وب مانی و فروش وبمانی و نحوه انتقال اون به برورکر مورد نظر

آموزش کار و اشنایی با سایت معروف tradingview.com سایت پر طرف داریه که برای
تحلیل ازش زیاد استفاده میشه

استراتژیکامل 1 ساعته که در صد موفقیت بالای 80 در صد داره

استراتژی 5 دقیقه کامل که اینم همین طور در صد موفقیت بالای 80 در صد داره

عکسی که قرار دادم تعداد ترید هایی که باهاش انجام دادم و موفقیت این استراتژی رو نشون میده !!

این اموزش میتونه جلوی ضرر های خیلی از دوستان مبتدی مثل خود من که قبل این اموزش
آموزش های دیگرو خریداری کردم ضرر کردم بگیره همچنین سود هی عالی داره

منتهی باید خیلی تمرین کرد (دوستان تمرین یادتون نره )
که این استراتژی دستتون بیاد ولی مطمعن باشید جواب میده

با 10 تا تمرین که درست در اومد هیجانی نشید و سریع پول وارد این بازار نکنید !!

دوستان هر موقع آپدیتی برای این پکیج داده شد براتون ارسال خواهم کرد!!

نزدیک 240 دقیقه اموزش ویدیو ای در این پکیج تدارک دیده شده

دوستان قیمت رو بنابر درخواست متعدد که بالا هست پایین اوردم
کم تر از این ممکن نیست !!!
شما با این اموزش بیش از این قیمت پرداختی کسب در آمد خواهید کرد
(توظیحات بالا رو حتما بخونید )ولی به فکر یک شبه پولدار شدن نباشید
قیمت پکیج اموزشی 150000 تومان شد همراه با اپدیت های که منتشر خواهد شد

آیدی تلگرام برای پشتیبانی :

https://t.me/Premiumone1

بعد از واریز لینک ها به صورت خودکار برایتان نمایش داده میشود

بعد از واریز لینک ها به صورت خودکار برایتان نمایش داده میشود

Capture.PNG

Last edited:

pm1

Registered User
لایک‌ها
116
این روش ها همش الکیه گول نخورید ... اگه جواب میداد هیچ کس حاضر به فروشش نمیشد ، حتی شما دوست عزیز !
یه ترید 10 دلاری کن 150 تومنت درمیاد سه سوت :)

mohammad_walker

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
52
این روش ها همش الکیه گول نخورید ... اگه جواب میداد هیچ کس حاضر به فروشش نمیشد ، حتی شما دوست عزیز !
یه ترید 10 دلاری کن 150 تومنت درمیاد سه سوت :)
سلام دوست عزیز !
خوشحال شدم که این نوع کامت رو برای بار اول از جانب شما در پستم دیدم که جواب بدم

حرف شما کاملا صحیح و منطقی هستش !! عزیز من عرض کردم که دارم این پکیج رو میفروشم که ضرر هام برگرده من پکیج های زیادی خریداری کردم که به هیچ عنوان کار امد نبودند! اگر میتونستم اون ها رو هم میتونستم به قیمت 50 تومن بفروشم بگم یکی بخر 3 تا ببر .قبول دارم اینجا دنیای مجازیه نه شما به من اعتمادی داری نه من توقع دارم شما به من اعتمدا کنی !!!
در خصوص اخرین تریدم بگم براتون با همین استراتژی که در این پکیج هست
1 دلار وارد کردم به برورکر که تست کنم با همین استراتژی رسوندم به 15 دلار و با طمع 15 دلار رو بدون فکر وارد بازار کردم از دست دادم بدون اینکه فکر کنم این استراتژی هم مشکلات خاص خودشو داره و دیگه دست نگه داشتم تا الان که بیشتر مطالعه داشته باشم

انتخابش با خودتونه که چی کار کنید من اصراری ندارم برای خرید

کاملا با این حرف شما که گفتید اگه جواب میداد هیچ کس حاضر به فروشش نمیشد مخالفم کمی جستجو کنید در اینترنت در خصوص پکیج هایی اموزشی تریدر های موفق متوجه میشید

تا الان چند نفر از بنده خرید کردند و متاسفانه هیچ پیامی برام ارسال نکردند که ثابت کنم ولی پیگیر هستم

قیمت اصلی این پکیج (منظورم پکیج کامل ) در سایت اصلی تا یک ماه پیش 300تومن بود

بعد ازاخرین اپدیت پکیج که اراعه شده تا الان ، کل پکیج شده 500 تومن، ایا اگر این قیمت رو میزاشتم باورتون میشد که واقعا جواب میده ؟یا چون قیمت پایینه باورش سخته ؟

الان دقیقا دارن اخرین اپدیت رو میفروشند 300 تومن که واقعا ارزشش همینقدر هستش
منتهی خریدش شاید برا کسای زیاد معقولانه نباشه چون هزینش زیاده
من دارم کل پکیج رو میدم 150 تومن با تمام اپدیت ها

عزیز اگر میخواید میتونم تعدادی سایت براتون pv کنم که پکیج خریداری کردم و فقط در امدشون ازفروش فایل بوده
اما متاسفانه بنابر دلایلی قادر نیستم در اینجا قرار بدم

موفق باشیبد!!

Last edited:

pm1

Registered User
لایک‌ها
116
بدون اینکه فکر کنم این استراتژی هم مشکلات خاص خودشو داره و دیگه دست نگه داشتم تا الان که بیشتر مطالعه داشته باشم
خدا حفظت کنه منم منظورم همینه ! تمام استراتژی ها همینطوره . هیچ کدوم همیشه جواب نمیده . اینکه در یک دوره زمانی شما یک رو به ۱۵ رساندی دلیل نمیشه که همیشه جواب گو باشه ...بسا افرادی که اول سود بعد به ضررهای سنگین میرسن که قابل جبران نیست متاسفانه ماهیت این بازار همینه

mohammad_walker

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
52
خدا حفظت کنه منم منظورم همینه ! تمام استراتژی ها همینطوره . هیچ کدوم همیشه جواب نمیده . اینکه در یک دوره زمانی شما یک رو به ۱۵ رساندی دلیل نمیشه که همیشه جواب گو باشه ...بسا افرادی که اول سود بعد به ضررهای سنگین میرسن که قابل جبران نیست متاسفانه ماهیت این بازار همینه
منم در اول تاپیک عرض کردم که دوستان بدونن حتی این استراتژی 100 درصدد نیست
اینو هم عرض کنم که برداشتی که من از حرف شما کردم اینه که شما این بازار رو به نوعی شرط بندی دارید بهش نگاه میکنید یه نوع قمار
اگر با تحلیل کسی بره جلو موفقه

قبل خرید این پکیج نظرات زیادی رو خوندم وویس داده بودن تکست داده بودن که یکی میگفت جواب نمیده یکی میگفت جواب میده
حتی کسانی بودن که دومین برداشت 100 دلاریشونو انجام داده بودن و خیلی خوشحال بودن و بعضی ها هم مثل بقیه پکیج ها میگفتن پول هدر رفتنه و ضرر دادن
بنده وقتی خودم تست کردم و به این نتیجه رسیدم که این استراتژی پتانسیل اینو داره که اگر شخصی اشنایی متوسط داشته باشه با این نوع بازار موفق میشه
چون پکیج ارزش داره دارم برا فروش میزارم وگرنه به هیچ عنوان برا فروش نمیزاشتم
هم دوستان راضی باشن هم من ضرر هام کمی برگرده !!
روراست حرف هام رو در اول تاپیک گفتم و باز اینجا تاکید میکنم
هیچ استراتژی 100 درصد نیست
بزودی وارد این بازر میشم 100 درصد نتایج رو در همین پیج اپدیت میکنم و خدمت کسانی که باور ندارن قرار میدم

بالا