برگزیده های پرشین تولز

فروش پک trx همراه با ویدئو آموزشی با نازلترین قیمت (تی آر اکس TRX تمرینات استقامتی کل بدن)

ahmadrezab23

Registered User
لایک‌ها
69
هرکی نخره ضرر کرده چند وقته دارم استفاده میکنم عالیه

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

ahmadrezab23

Registered User
لایک‌ها
69
این محصول ایرانیه؟
بله دوست عزیز این محصول توسط یه ورزشکار و یه صنعتکار به صورت عالی کپی شده و من خودم گارانتیش میکنم از لحاظ کیفیت و مقاوم بودن هر مشکلی پیش بیاد من گارانتیش میکنم .
و با اطمینان میگم که واقعا با ارزشه من خودم چند روزه شروع کردم باهاش تمرین میکنم چون خودم چند وقته باشگاه وقت ندارم برم و نمیرم چون این هم به صرفه تره هم دم دست تر

ahmadrezab23

Registered User
لایک‌ها
69
جنس زیر قیمت اینجوری کجا پیدا میکنین آخه

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

ahmadrezab23

Registered User
لایک‌ها
69
تخفیف سال جدید تماس بگیرید . 09127155520

brucestark

Registered User
لایک‌ها
81
داداش به کجا ها میشه وصل کرد
من یک بارفیکس دارم که قطرش خیلی بزرگه ،میخواستم ببینم میخوره یا نه
قیمت؟
به چه صورت باید سفارش بدیم
با توجه به اینکه اصل همین را دارن 520 میفروشن از نظر جنس چقدر با هم متفاوت هست

ahmadrezab23

Registered User
لایک‌ها
69
داداش به کجا ها میشه وصل کرد
من یک بارفیکس دارم که قطرش خیلی بزرگه ،میخواستم ببینم میخوره یا نه
قیمت؟
به چه صورت باید سفارش بدیم
با توجه به اینکه اصل همین را دارن 520 میفروشن از نظر جنس چقدر با هم متفاوت هست
سلام عزيز به اون قسمت بارفيكس كه شبيه پيچ هست ميشه وصل كرد من به نرده پله ها هم وصل كردم كلا يه جا كه وزن شمارو بتونه تحمل كنه. قيمت هم ١٦٠ هست اگر دونه اي بخواي هست تعداد هم هست ولي چون يه مقدار فروش زياد بوده ممكنه طول بكشه. براي هماهنگي بيشتر هم اين شمارمه ٠٩١٢٧١٥٥٥٢٠
بار اوليه كه يه محصول اينجا ميزارم انقد كم استقبال ميشه جاهاي ديگه بيشتر استقبال شد،
اصلش كه نزديك يه ميليون فكر ميكنم چون اون ٥٢٠ تومني رو من ديدم مشكل خورده بود تو يكي از باشگاها،
اين جنسش بسيار مقاومه شما ميتوني باهاش ماشينم بكسل كني خيالت راحت پسر دايي من سنگين وزنه به اين آويزونم ميشه، با يه سري باشگاه هم صحبت كردم انشالاه اگه اكي شد ميتونم آدرس اونارم بدم به دوستان كاراييشو از نزديك ببينن

Sent from my iPhone using Tapatalk

ahmadrezab23

Registered User
لایک‌ها
69
سلام عزيز به اون قسمت بارفيكس كه شبيه پيچ هست ميشه وصل كرد من به نرده پله ها هم وصل كردم كلا يه جا كه وزن شمارو بتونه تحمل كنه. قيمت هم ١٦٠ هست اگر دونه اي بخواي هست تعداد هم هست ولي چون يه مقدار فروش زياد بوده ممكنه طول بكشه. براي هماهنگي بيشتر هم اين شمارمه ٠٩١٢٧١٥٥٥٢٠
بار اوليه كه يه محصول اينجا ميزارم انقد كم استقبال ميشه جاهاي ديگه بيشتر استقبال شد،
اصلش كه نزديك يه ميليون فكر ميكنم چون اون ٥٢٠ تومني رو من ديدم مشكل خورده بود تو يكي از باشگاها،
اين جنسش بسيار مقاومه شما ميتوني باهاش ماشينم بكسل كني خيالت راحت پسر دايي من سنگين وزنه به اين آويزونم ميشه، با يه سري باشگاه هم صحبت كردم انشالاه اگه اكي شد ميتونم آدرس اونارم بدم به دوستان كاراييشو از نزديك ببينن

بستتون ارسال شد

helianikan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام در مورد تی آر ایکس قیمت اش را می خواستم بدانم و اینکه دارای چه اجزایی است؟ در ضمن تصاویر را من نتوانستم ببینم.

ahmadrezab23

Registered User
لایک‌ها
69
با سلام در مورد تی آر ایکس قیمت اش را می خواستم بدانم و اینکه دارای چه اجزایی است؟ در ضمن تصاویر را من نتوانستم ببینم.
سلام عزيز قيمت ١٦٠٠٠٠ تومان هست براي تصاوير هم اگر وايبر داريد يه مسيج بديد عكس بفرستم يا اينجا ميلتونو بدين
٠٩١٢٧١٥٥٥٢٠

ahmadrezab23

Registered User
لایک‌ها
69
قیمت به 200000 دویست هزار تومان افزایش یافت

ahmadrezab23

Registered User
لایک‌ها
69
قیمت به 200000 دویست هزار تومان افزایش یافت

ahmadrezab23

Registered User
لایک‌ها
69
4 عدد باقیمانده به قیمت قدیمی 200000 تومان به فروش میرسد. قیمت 250 تومان شده بود که برای 4 عدد آخر همون 200 تومن قدیم فروخته میشه با ارسال رایگان

mehryar78

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام موجود هست؟

بالا