برگزیده های پرشین تولز

فروش چای ممتاز بهاره کوهپایه شمال 100% طبیعی ارگانیک ...(چای بهاره ۱۴۰۰ موجود شد)

par_ham

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
322
درود،

اطلاعات مربوط به انواع چای موجودتون را برای بنده ارسال بفرمایید. با سپاس

srx190d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
5,894
ممنون از دوست مون
بسته رسيد خيلي هم عالي بود

ولي متاسفانه چاي هم مثل برنج ايراني كلا از زير زبان ما رفته با اينكه هم چاي و هم برنج كيفيت قابل قبولي و قيمت بيشتري داره ولي از اقبال عمومي خوبي بر خوردار نيست
به شخصه مزه چاي ايراني رو زياد دوست نداشتم مخصوصا با اينكه رنگ زيادي هم نداره
بنده بهترين چاي هندوستان رو باقيمتي كمتر هر سال خريد ميكردم ولي امسال نتونستم و نرفتم سمت جنوب
گفتم ي مرتبه هم كه شده چاي ايراني رو امتحان كنيم ولي متاسفانه با اينكه حدود سه دفعه چاي با زمانهاي مختلف از يك ربع تا يك ساعت گذاشتم دم بكش ولي رنگ و طمع مورد نظر خانواده رو نداشت
در منزل كلا زير كتري روشن و چاي هميشه آماده
به طور متوسط روزي يكبار چاي هندوستان دم ميكنيم كه دقيقا تا ٢٤ ساعت رنگ و عطر خوب خودش رو حفظ ميكنه و خيلي هم خوش عطر و رنگ ولي چاي وطني متاسفانه نه به رنگ اون رسيد ونه به طعم اون با اينكه در ٢٤ ساعت مجبور شدم هر وعده تازه دم كنم
ولي با اين حال يك كيلو از دوست خوبم خريد كرديم انشاءالله كم كم مصرف ميكنيم
دوستان فقط اين نكته رو مد نظر داشته باشن اگر طعم و مزه چاي خارجي رو واقعا حس كردن و دوست دارن نميتونن با چاي ايراني رابطه بر قرار كنن مخصوصا دوستاني كه واقعا چاي خور هستن مثل خودم
با سپاس

Sent from my iPhone 7 using Tapatalk by JAVAD

abbas_mt

Registered User
لایک‌ها
586
ممنون از دوست مون
بسته رسيد خيلي هم عالي بود

ولي متاسفانه چاي هم مثل برنج ايراني كلا از زير زبان ما رفته با اينكه هم چاي و هم برنج كيفيت قابل قبولي و قيمت بيشتري داره ولي از اقبال عمومي خوبي بر خوردار نيست
به شخصه مزه چاي ايراني رو زياد دوست نداشتم مخصوصا با اينكه رنگ زيادي هم نداره
بنده بهترين چاي هندوستان رو باقيمتي كمتر هر سال خريد ميكردم ولي امسال نتونستم و نرفتم سمت جنوب
گفتم ي مرتبه هم كه شده چاي ايراني رو امتحان كنيم ولي متاسفانه با اينكه حدود سه دفعه چاي با زمانهاي مختلف از يك ربع تا يك ساعت گذاشتم دم بكش ولي رنگ و طمع مورد نظر خانواده رو نداشت
در منزل كلا زير كتري روشن و چاي هميشه آماده
به طور متوسط روزي يكبار چاي هندوستان دم ميكنيم كه دقيقا تا ٢٤ ساعت رنگ و عطر خوب خودش رو حفظ ميكنه و خيلي هم خوش عطر و رنگ ولي چاي وطني متاسفانه نه به رنگ اون رسيد ونه به طعم اون با اينكه در ٢٤ ساعت مجبور شدم هر وعده تازه دم كنم
ولي با اين حال يك كيلو از دوست خوبم خريد كرديم انشاءالله كم كم مصرف ميكنيم
دوستان فقط اين نكته رو مد نظر داشته باشن اگر طعم و مزه چاي خارجي رو واقعا حس كردن و دوست دارن نميتونن با چاي ايراني رابطه بر قرار كنن مخصوصا دوستاني كه واقعا چاي خور هستن مثل خودم
با سپاس

Sent from my iPhone 7 using Tapatalk by JAVAD
سلام دوست عزیز.
خواهش میکنم.نوش جان.
چایی که شما مصرف کردید چای اسانس دار هستش دوست من....مواد شیمیایی و افزودنی و رنگ بهش اضافه شده که مثلا خوش طعمش میکنه.
این چای ارگانیک و طبیعی هستش بدون افزودنی.....مسلما کسی که چای اسانس دار یا احمد مصرف کرده نمیتونه به این راحتی و در مدت کم با این چای ارتباط برقرار کنه.بستگی به مزاج و عادت ادم داره..بنده فوق العاده چای خور هستم و اصلا نمیتونم چای خارجی مصرف کنم..بهم سازگار نیست.
ضمنا من خیلیا رو میشناسم (حتی تویه همین فروم) که از چای خارجی به چای ایرانی رو اوردن و به اینصورت نیستش که مطلقا کسی که چای خارجی مصرف میکنه نتونه اصلا این چای رو مصرف کنه.
عزیزم همه دنبال برنج شمال و آستانه اشرفیه و هاشمی یا برنج مناطق دیگر ایران میگردن و میخرن ، والا بنده تا حالا نشنیدم برنج خارجی بهتر از داخلی باشه.
من که میرم کلا تویه بازار برنج و چای پر از مسافر هستش برای خرید برنج و چای ایرانی و تولید داخلی.

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
سلام لطفا قیمت برای 1 کیلو رو بفرمایید

mohandes23

Registered User
لایک‌ها
263
این نوع های مختلف چایی تون رو پخ کنید .اگه چایی سبز هم دارید همینطور.در ضمن من خودم از کودکی چای ایرانی و مواد طبیعی خوردم می تونم بگم وقتی چایی خوارجی می خورم حالت تحوع بهم دست می ده.برنج ایرانی هم همینطور.میوه هم همینطور.ولی نمی دونم اروپا مثلا ایتالیایی جایی چایی خوب یا برنج خوب مثل مال ما داشته باشن .یا امریکا و امریکای جنوبی.ولی اینایی که تو بازار ایران هست اشغاله.و تولید ملی هم باید حمایت بشه.همین چای نمونه حمایت نشد با کیفیت عالی ورشکست شد متاسفانه

abbas_mt

Registered User
لایک‌ها
586
این نوع های مختلف چایی تون رو پخ کنید .اگه چایی سبز هم دارید همینطور.در ضمن من خودم از کودکی چای ایرانی و مواد طبیعی خوردم می تونم بگم وقتی چایی خوارجی می خورم حالت تحوع بهم دست می ده.برنج ایرانی هم همینطور.میوه هم همینطور.ولی نمی دونم اروپا مثلا ایتالیایی جایی چایی خوب یا برنج خوب مثل مال ما داشته باشن .یا امریکا و امریکای جنوبی.ولی اینایی که تو بازار ایران هست اشغاله.و تولید ملی هم باید حمایت بشه.همین چای نمونه حمایت نشد با کیفیت عالی ورشکست شد متاسفانه
درود عزیز.
موافقم باهاتون.
پ.خ شد.

Masood Ashoori

Registered User
لایک‌ها
90
سلام ، لطفا برای من هم موارد موجود و قیمتشون رو ارسال کنید ، متشکرم

Gladiator19

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها