برگزیده های پرشین تولز

بسته شد فروش چند عدد هارد اکسترنال/ مهلت تست برای هارد در تاپیک پیش بینی شود.

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mohammad211

Registered User
لایک‌ها
27
لیست هارد ها:

1. هارد 3 ترابایت مای بوک + 3 ترابایت دیتا به انتخاب خودتون از لیستم. (بدون گارانتی)

هارد بسیار کم کارکرد هست و برای آرشیو استفاده شده همونطور که توی تصویر مشاهده میکنید حتی پلاستیک روی خودش و روی جعبه هم کنده نشده گارانتیش تموم شده.

تست هم گرفتم و عکسش رو گزاشتم.

شروع قیمت از 380.000 تومان گام افزایش 10 هزار تومان

قیمت خرید فوری 440.000

2. هارد 3 ترابایت مای بوک + 3 ترابایت دیتا به انتخاب خودتون از لیستم. (بدون گارانتی)

هارد بسیار کم کارکرد هست و برای آرشیو استفاده شده همونطور که توی تصویر مشاهده میکنید حتی پلاستیک روی خودش هم کنده نشده گارانتیش تموم شده.

شروع قیمت از 380.000 تومان گام افزایش 10 هزار تومان

قیمت خرید فوری 440.000

3. هارد 2 ترابایت مای پس + 2 ترابایت دیتا به انتخاب خودتون از لیستم. (بدون گارانتی)

هارد بسیار کم کارکرد هست و برای آرشیو استفاده شده.

شروع قیمت از 320.000 تومان گام افزایش 10 هزار تومان

قیمت خرید فوری 350.000

4. هارد 1 ترابایت مای پس + 1 ترابایت دیتا به انتخاب خودتون از لیستم. (دارای گارانتی)

هارد نو هستش چند روز پیش از مغازه خریدم فقط چند باری تو مغازه برای تست برای مشتری به سیستم وصل شده مدتی از گارانتیش گزشته بود به همین خاطر ارزون تر خریدمش تا تاریخ 2018/03/14 هم گارانتی داره.

شروع قیمت از 240.000 تومان گام افزایش 10 هزار تومان

قیمت خرید فوری 280.000

بدون دیتا نمیفروشم چون اصلا برام به صرفه نیست البته اگه بخواید با همین قیمت ها بدون دیتا میفروشم.

برای گرفتن لیست دیتا ها به تلگرامم پیام بدید یا پیام خصوصی بدید.

زمان پایان مزایده برای هر هارد 24 ساعت بعد از آخرین پیشنهاد.

من ساکن همدان هستم ارسال با تیباکس به صورت پس کرایه انجام میشه بخواید با پست هم انجام بشه باید هزینه رو پرداخت کنید.

اول واریز پول بعد ارسال.
درصورت درخواست امکان استفاده از سایت واسطه معتبر هم هست (هر هزینه ای بخوان بر عهده خریداره)

چیزی هم برای تعویض داشتید پخ کنید.

نکته:
1. قیمت پایین تر از قیمت پایه نمی دم لطفا پیام ندید (ترجیه میدم هارد ها رو نگه دارم تا اینکه ارزون تر بفروشم)
2. بحث کارشتاسی ممنوع.

تلگرام من: https://telegram.me/Mammad211

Last edited:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا