منتخب بازارچه

فروش کارتن پستی و پاکت حبابدار قیمت مناسب + امکان خرید آنلاین کارتن پستی

Si30KhaN

Registered User
امتیاز - 100%
26   0   0
با سلام
این چند سایز خاص کارتن پستی برای فروش موجود هست:
(کلیه قیمتها به تومان هست)
عکسها هم در سایت گذاشته شده برای دیدن

کد1 (همون کارتن سایز 1/2 پستی ) - اتمام موجودی
کد 2 (همون کارتن سایز 1 پستی ) - اتمام موجودی
کد 3 - سایز به سانتی متر 12*17*24 - قیمت 700
کد 4 - سایز به سانتی متر 14*14*20 - قیمت 600 (این سایز اندازه طول و عرضش همون سایز 1 هست ولی ارتفاعش 4 سانت بیشتره)

خرید آنلاین کارتن پستی از طریق لینک زیر هم امکانپذیر است: (انلاین ها بصورت پس کرایه ارسال میشوند)
http://ariapakatpars.ir/category/karton

1-قیمت و سایز پاکت حبابدار پستی:
سی دی : 250
120 حبابدار : 255
ب5 : 325
آ 4 : 550
بین آ 3 و آ4 : 630
آ 3 : 850

فایل های ضمیمه

Last edited:

tohid63

Registered User
امتیاز - 100%
41   0   0
کدوم شهری شما ؟
یه بسته A4 , و یه بسته کارتن سایز 2 باچی میفرستی ؟ هزینه ارسال به تبریز چند میشه ؟

Si30KhaN

Registered User
امتیاز - 100%
26   0   0
کدوم شهری شما ؟
یه بسته A4 , و یه بسته کارتن سایز 2 باچی میفرستی ؟ هزینه ارسال به تبریز چند میشه ؟
با پست ارسال میشه و بصورت پست امانت
فک نکنم هزینه ارسال اینها به 10 تومن برسه پست امانت ارزونه

ahijoon

Registered User
امتیاز - 100%
218   0   0
تولیدی خودتونه ؟ امکان بازاریابی برای سایر شهرها ممکنه ؟

MasoudM

Registered User
امتیاز - 100%
7   0   0
کارتن ها بدون هیچ اسم و نشون هم هست ؟ ارسال یک نمونه چقدر هزینه داره ؟

من ماهی 500 تا میخوام اگر خوب باشه.

Si30KhaN

Registered User
امتیاز - 100%
26   0   0
دوست عزیز با توجه به اینکه طرحهای جدیدی دارند جایگزین این نمونه کارتن ها میشوند و این طرح از کارتن پستی داره از رده خارج میشه.
امکان تخفیف بیشتری وجود داره؟
طرحهای جدید هم همینا هستند فقط اونها رنگی شدن کارتن هم استفاده ش اینه که جنس رو سالم بمقصد برسونه بعدش همه شون میرن تو سطل زباله یا برای بازیافت! قیمت اون رنگی ها با اینها قابل مقایسه نیست قیمتهاشون 2 برابر اینان! تو ایسام هم لینکی که پایین گذاشتم ببینید قیمتها اونجا بالاتره و بازهم فروشش خوبه اونجا .. بهرحال سفارش دارید پی ام کنید تعداد بالا بود امکان تخفیف وجود داره
http://esam.ir/itemView.aspx/981778/فروش-کارتن-پستی-سایز-1-اختصاصی-با-ارتفاع-بلند.htm

کارتن ها بدون هیچ اسم و نشون هم هست ؟ ارسال یک نمونه چقدر هزینه داره ؟

من ماهی 500 تا میخوام اگر خوب باشه.
بدون هیچ اسم و نشون نه
عکس هر کدوم تو سایت هست ببینید دقیق همونا هستند دیگه بد بودنشون یعنی چی !
1 دونه کارتن رو بیام تو 1 دونه کارتن یا پاکت نامه بفرستم واسه شما !!! امکانش نیست اونطور
میتونید از هر نمونه 10 عدد تو پی ام بهم سفارش بدید مجموع تعداد سفارش بشه 40 عدد میشه بفرستم با پست امانت یه 10 تومنی فک کنم هزینه ارسالشون بشه

P-khakestari

همکار بازنشسته
امتیاز - 100%
23   0   0
طرحهای جدید هم همینا هستند فقط اونها رنگی شدن کارتن هم استفاده ش اینه که جنس رو سالم بمقصد برسونه بعدش همه شون میرن تو سطل زباله یا برای بازیافت! قیمت اون رنگی ها با اینها قابل مقایسه نیست قیمتهاشون 2 برابر اینان! تو ایسام هم لینکی که پایین گذاشتم ببینید قیمتها اونجا بالاتره و بازهم فروشش خوبه اونجا .. بهرحال سفارش دارید پی ام کنید تعداد بالا بود امکان تخفیف وجود داره
http://esam.ir/itemView.aspx/981778/فروش-کارتن-پستی-سایز-1-اختصاصی-با-ارتفاع-بلند.htm
متوجه هستم بعدش میره تو سطل آشغال ،‌اما اداره پست بخشنامه داده که دیگه کارتن های طرح قدیمی استفاده نباید بشن.
همین الان من کلی کارتن بدون آرم دارم بخاطر بخشنامه پست نمیتونم استفاده کنم.
به هر حال ممنون.

Si30KhaN

Registered User
امتیاز - 100%
26   0   0
متوجه هستم بعدش میره تو سطل آشغال ،‌اما اداره پست بخشنامه داده که دیگه کارتن های طرح قدیمی استفاده نباید بشن.
همین الان من کلی کارتن بدون آرم دارم بخاطر بخشنامه پست نمیتونم استفاده کنم.
به هر حال ممنون.
این کارتنها آرم پست دارن مشکلی نیست در استفاده از اینها
من خودم دارم از همینها استفاده میکنم چه خرید نقدی چه تحویل درمحل
فقط اون کارتن تجارت الکترونیک ها هست که اجباری شده مگه نه برای پست بسته های خرید نقدی ایراد نمیتونن بگیرن آرم دارن دیگه ایراد رنگ بگیرن بهونه فروش خودشونه مگه نه اون بخشنامه نداره
بخشنامه فقط مال تجارت اکترونیک اجباری شده اونام دو روز اول سخت میگیرن الان دقت کرده باشید برخی فروشگاهها هنوز از کارتنهای قدیمی استفاده میکنن یکیش فروشگاه من که زیربار نرفت!

Si30KhaN

Registered User
امتیاز - 100%
26   0   0

قدیمی1111

Registered User
امتیاز - 100%
19   0   0
سللام.
موجوده؟

بالا