برگزیده های پرشین تولز

فروش کارت گرافیک Sapphire 6870

وضعیت
موضوع بسته شده است.

dadasalam

Registered User
لایک‌ها
185
سلام من یه کارت گرافیک 6870 دارم میفروشم 3 ماه کار میکنه فن بزرگ هست بدون نویز و صدا کاملا سالم عکس فردا میزارم
گارانتی هم تا 16 آگوست
جعبه داره اچ دی ام آی
کراس فایر بریج و تبدیل دی وی آی به وی جی آ

امشب به مبلغ 260 فروخته میشه پیشنهاد بیشتر فقط تا اخر امشب

Last edited:

milad141

Registered User
لایک‌ها
18
سلام من یه کارت گرافیک 6870 دارم میفروشم 3 ماه کار میکنه فن بزرگ هست بدون نویز و صدا کاملا سالم عکس فردا میزارم
قیمت پایه :290.000

گارانتی هم تا 16 آگوست
جعبه داره اچ دی ام آی
کراس فایر بریج و تبدیل دی وی آی به وی جی آ

uppppppppppppp

rambo2020

Registered User
لایک‌ها
68
قیمت نوی این کارت 350 هزارتومانه!
امکان نداره کسی با این قیمت ازت بخره!

من 240 هزار تومان ازت بر میدارم!
تهران هستم و حضوری هم تحویل می گیرم!

lorn

Registered User
لایک‌ها
404
255...................

dadasalam

Registered User
لایک‌ها
185
قیمت نوی این کارت 350 هزارتومانه!
امکان نداره کسی با این قیمت ازت بخره!

من 240 هزار تومان ازت بر میدارم!
تهران هستم و حضوری هم تحویل می گیرم!

خواب دیدی خیر باشه دوستم
اولا 6870 قیمتش 370 هست
SAPPHIRE HD 6870 ― RayanSaba - رایان صبا

دوما 6870 من فن بزرگ هست زد خاک دارای سرعت بیشتر
نوش 390 تومن هست
خوب اگه به مغازه دار بخای بدی 30 درصد کم میکنه میشه 273

بله اونم 30 درصد براینکه حداقل یک سال کارکرده باشه و گارانتی هم نداشته باشه
اولا ما به یوزر داریم میدیم دوما گارانتی داره سوما سه ماه بیشتر کارنکرده و واقعا تمیزه تمیزه

حالا قابلیتی که این نسبت به بقیشون داره مموری تا 4800 و جی پی یو تا 1000 مگاهرتز توسط نرم افزار داخل سی دی قابل ارتقاست و همه بخاطر سیستم کولینگشه و به راحتی با 6950 رقابت میکنه

اینم عکس البته عکس من نیس
Sapphire_6870_2.jpg

Last edited:

rambo2020

Registered User
لایک‌ها
68
خواب دیدی خیر باشه دوستم
اولا 6870 قیمتش 370 هست
SAPPHIRE HD 6870 ― RayanSaba - رایان صبا

دوما 6870 من فن بزرگ هست زد خاک دارای سرعت بیشتر
نوش 390 تومن هست
خوب اگه به مغازه دار بخای بدی 30 درصد کم میکنه میشه 273

بله اونم 30 درصد براینکه حداقل یک سال کارکرده باشه و گارانتی هم نداشته باشه
اولا ما به یوزر داریم میدیم دوما گارانتی داره سوما سه ماه بیشتر کارنکرده و واقعا تمیزه تمیزه

حالا قابلیتی که این نسبت به بقیشون داره مموری تا 4800 و جی پی یو تا 1000 مگاهرتز توسط نرم افزار داخل سی دی قابل ارتقاست و همه بخاطر سیستم کولینگشه و به راحتی با 6950 رقابت میکنه

اینم عکس البته عکس من نیس
مشاهده پیوست 130451

این حرف هارو به یکی بگو که هیچی ندونه و تجربه ای نداشته باشه! اولاً من خودم یک 6950 به قول شما فن بزرگ داشتم و فروختم که اصلاً هم ضد خاک (anti dust) نیست!
http://carxmag.persiangig.com/image/HD%206950/image847.jpg
http://carxmag.persiangig.com/image/HD 6950/image840.jpg
http://carxmag.persiangig.com/image/HD 6950/image850.jpg
ثانیاً , رایان سبا , نمی تونه مرجع خوبی برای قیمت باشه! (از یکی از تاپیک های فروشگاهی در همین سایت گرفتم که گفت 350 هزارتومان)
ثالثاً سه یا چهار ماه مونده تا گارانتیش تموم شه و به سال نمی رسه!
برادر عزیز, قدرت یک کارت گرافیک فقط بستگی به سرعت کلاک بالا نداره! تعداد واحدهای پردازنده , نقش تعیین کننده ای توی عملکرد کارت های گرافیک دارن! 6950 تعداد 1408 تا واحد پردازنده داره اما 6870 اگر اشتباه نکنم 1120 تا داره که اصلاً باهم قابل مقایسه نیستن! (پس 6870 به هیچ عنوان نمی تونه با 6950 رقابت کنه!)
با تمام این تفاسیر 250هزار تومان روی من حساب کن!

dadasalam

Registered User
لایک‌ها
185
عزیزم نمیخواد اینارو برا من بگی به شرط Anti dust بودن میدم
استیم پراسسور منظورته بله
شما درست میگین اما مهمترینش که هنوز نمیدونی تکنولوژی جی پی یو هست که از چند ترانزیستور تشکیل شده

ولی استیم پراسسور ملاک اصلی نیس

افزایش بر روی این جی پی یو و مموری با استوک 6950 قابل رقابت هست من از زمان 4 ام ایکس 440 تو این کارم دوست عزیز
6950 نسبت به 6870 15 الی 20 درصد قویتره و با اورکلاک 6870 شما 15 درصد افزایش فریم دارید

babak_9

Registered User
لایک‌ها
238
سلام
دوستان ویژگی anti dust برای کمتر جذب کردن خاک هستش نه اینکه اصلا خاکی نگیره . من خودم همین کارت رو دارم استفاده میکنم و از این نظر کاملا از این کارت راضی هستم . از نظر خنک کنندگی خوب و از نظر نویز منو کاملا راضی نگه داشته . با اینکه بنده قبل از این کارت یه کارت evga 560ti داشتم که از نظر قدرت از این کارت قویتر بود اونو فروختم و این کارت رو خریداری کردم به خاطر اینکه تو زمان لود سنگین صدایی بدتر از جاروبرقی میداد و اعصاب خورد کن بود
کارت 6950 از کارت 6870 یه چیزی بالای 15 درصد قویتر هستش که 6870 رو با اورکلاک میشه به این کارت رسوند ولی این کار تو مرور زمان به کارت فشار میاره و عمر vga رو کم میکنه
از نظر قیمت بنده هیچ نظری نمیدم چون قیمت روز رو ندارم ولی از نظر کارایی این کارت رو واقعا قبول دارم . البته منم تا چند وقت دیگه برای فروش کارتم تاپیک میزنم ولی فعلا وضعیت مالی درست نیست . برام جالبه ببینم این کارت چند فروش میره تا ببینم اصلا ارزش داره این کارت رو بفروشم و ارتقاء بدم یا نه
من با هیچ کدوم از دوستانی که تو این تاپیک حضور دارن آشناییت ندارم و فقط جهت اطلاع رسانی اینارو عرض کردم و امیدوارم هم خریدار و هم فروشنده به اون جیزی که مدنظرشون هست برسن
اینم به عنوان یه up حساب کنید

dadasalam

Registered User
لایک‌ها
185
سلام
دوستان ویژگی anti dust برای کمتر جذب کردن خاک هستش نه اینکه اصلا خاکی نگیره . من خودم همین کارت رو دارم استفاده میکنم و از این نظر کاملا از این کارت راضی هستم . از نظر خنک کنندگی خوب و از نظر نویز منو کاملا راضی نگه داشته . با اینکه بنده قبل از این کارت یه کارت evga 560ti داشتم که از نظر قدرت از این کارت قویتر بود اونو فروختم و این کارت رو خریداری کردم به خاطر اینکه تو زمان لود سنگین صدایی بدتر از جاروبرقی میداد و اعصاب خورد کن بود
کارت 6950 از کارت 6870 یه چیزی بالای 15 درصد قویتر هستش که 6870 رو با اورکلاک میشه به این کارت رسوند ولی این کار تو مرور زمان به کارت فشار میاره و عمر vga رو کم میکنه
از نظر قیمت بنده هیچ نظری نمیدم چون قیمت روز رو ندارم ولی از نظر کارایی این کارت رو واقعا قبول دارم . البته منم تا چند وقت دیگه برای فروش کارتم تاپیک میزنم ولی فعلا وضعیت مالی درست نیست . برام جالبه ببینم این کارت چند فروش میره تا ببینم اصلا ارزش داره این کارت رو بفروشم و ارتقاء بدم یا نه
من با هیچ کدوم از دوستانی که تو این تاپیک حضور دارن آشناییت ندارم و فقط جهت اطلاع رسانی اینارو عرض کردم و امیدوارم هم خریدار و هم فروشنده به اون جیزی که مدنظرشون هست برسن
اینم به عنوان یه up حساب کنید

دوست عزیز ممنون
فقط تنها چیزی که اشکال داره اینه که از سری 4000 به بعد در ATI و از سری 200 به بعد در انویدیا
و سی پی یو از سری 500 ای ام دی مثل 550 و سری 6000 مثل E6600 در اینتل
اورکلاک شدن یک چیزی شد که خود کمپانی ها روش تبلیغ میکنن و درایور و نرم افزار خودشون برای این کارو با محصول از کارخانه میدند بیرون

در قدیم اورکلاک کردن باعث خراب شدن خازن های روی مین بورد و سوختن سی پی یو و صدمه دیدن قسمت حافظه کارت گرافیک میشد که صفحه رنگی رنگی میشد
اما الان دو سالی هست کاملا این مشکلات برطرف شده در قسمت سی پی یو کلاک بیش از حد سیستم ری استارت یا مین بوت نمیشه که میگن ریکاوری
و گرافیک هم همین تور اگر کچکترین Un Responsibility رخ بده کلاک ها ریکاور میشن
و هیچ تاثیری بر روی کارت و سی پی یو و مین نمیزارن
تمام نرم افزار های اورکلاک از سوی کمپانی های سی پی یو و گرافیک عرضه میشه

مثل این که روی کارت منه Sapphire TRIXXX
مثلا رو MSI نرم افزار After burner که البته بقیه برند ها هم میشه با این اور کرد
AMD Overderive

:):)
...

فعلا نمیگی مال شما اما بالاترین تا به اینجا

Last edited:

_ ^ Mast3R ^ _

Registered User
لایک‌ها
116
من خودم یه 560ti دارم دارم میفروشم تازه از اینجا خریدم ولی چون 580 خریدم میخوام اینو بفروشم کسی هست بگه . قیمت پایه 390 که خریدم از عزیز دیگر .

dadasalam

Registered User
لایک‌ها
185
من خودم یه 560ti دارم دارم میفروشم تازه از اینجا خریدم ولی چون 580 خریدم میخوام اینو بفروشم کسی هست بگه . قیمت پایه 390 که خریدم از عزیز دیگر .
جدا عجب آدمهایی پیدا میشه

_ ^ Mast3R ^ _

Registered User
لایک‌ها
116
البته ببخش که اینجا گفتم . :blush: چرا میزنی . عجب .

sahelearam_2

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
0
یه 4890 دارم میدم 80 هم سر میدم ....

ali_men2004

Registered User
لایک‌ها
1,191
من یه 6850 دارم سه هفقته کاکرده 1.3 ماه هم گارانتی داره 40 سر میدم ازت ور میدارمUntitled.jpg

rambo2020

Registered User
لایک‌ها
68
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا