برگزیده های پرشین تولز

فروش کارت RX 580 4GB + پاور 1350W + رم 4GBx2 2400Mhz CL15 DDR4

SAHAND2000

Registered User
لایک‌ها
218
مبلغی نیست، اما این پر رویی شما و حس زرنگیت هست که بنده رو اذیت میکنه
کارتت که واسه ضمانت رفیقت مسدود شده بود ازاد نشد هنوز؟
چند تا اخر برج رد شده؟

این لینک تاپیک: https://forum.persiantools.com/threads/فروش-کیف-لپ-تاپ-۱۷-و-۱۹-اینچ.930459/

متن تاپیک واضح هست ... عکس ها هم واضح هست ...
اگر کیف کارکرده به جای نو به شما قالب کرده بودم چرا هر هفته و هر ماه یه بهانه میاری میگی فلان شده بهمان شده کارتم مسدود شده هفته بعد میزنم اخر برج میزنم ...
دوست عزیز من پیامهارو ندارم ولی اگه شما داری باید دیده باشی که من گفتم برات پس بفرستم شما هم گفتی نه نفرست پولشو هر موقع داشتی بده !!!
اینکه من این هفته یا اون ماه یا ... بقول خودت بهونه کردم خوب همون اول میگفتی پس بفرست چرا تا حالا صبر کردی !
کلام آخر یا آدرس دقیق بده کیف برات پس بفرستم یا که مبلغی تعیین کن برات واریز کنم !!!
البته حرف 90 تومن نیست ولی چون خودت با میل خودت کیف رو فرستادی حتی من گفتم بزار باشه ولی گفتی من لازم ندارم و فرستادی و اینم بخاطر مستحلک بودنش قابل استفاده نیست براهمین گفتم مبلغی کمتر رو تعیین کنی وسلام ...

alipoor90

Registered User
لایک‌ها
59
نگفتم پس بفرست چون تو زرد از اب دروامدی بهت اعتمادی نیست ... میای میگی پست کردم پست گم کرده به من ربطی نداره ...
نمیدونم فارسی حالیت میشه یا نه، ولی تو همون تاپیک فروش نوشته بود که اکبند نیست کیف و عکس هاش هم واضح گذاشته شده بود
شماره کارت و مبلغ واست باز میفرستم، ببینم ایندفعه بهانت چیه باز

ALIREZA9074

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
51
یک عدد کارت 580 از کاربر SAHAND2000 عزیز خریداری شد منتظر ارسال هستم

بالا