برگزیده های پرشین تولز

فروش فروش کاملترین ارشیو سگا ساترن کپی خور همراه لوازم و ۲۴ بازی اورجینال زیر قیمت ای بی

hamid tomcat

Registered User
لایک‌ها
128
یک دستگاه سگا ساترن مشکی یو سی که دستگاه دارای دو دسته اصلی کابل تصویر اصلی و کابل برق اصلی ( دستگاه چون یو سی هستش برقش ۱۱۰ هست) بسیار تمیز بدون هیچ خط و خشی روی هیچ جای دستگاه و دسته ها تقریبا نو هست فقط ایسی کپی خورده و امتحان شده به همراه جعبه خودش سریال دستگاه با جعبه همخوانی داره و کاتالوگ ها شامل کاتالوگ اصلی برگه گارانتیش که البته خود گذشته و استیکر های سگا ساترن که شما و هرچی که انگار شما دستگاه رو الان از کمپانی تحویل گرفتید اما لوازم شامل دو تفنگ اصلی سگا که یکیش اکبنده و کارتریج سه کاره که شما رو از انجام هر چیزی بی نیاز میکنه مثل افزایش رم به ۸ مگ و افزایش فضای سیو بازی البته کار دیگه این کارتریج فری ریجن کردنه دستگاهه که چون دستگاه از ایسی کپی بهره میبره که خودش فری ریجن میکنه دوستان اینکاره میدونن که ایسی کپی سگا ساترن کاملا چه داخل و چه خارج نایابه و از اون نایاب تر ایسی که هر دو کارو انجام میده و این ایسی بر خلاف نوع های دیگش صد در صد بازی های موجود در نت رو که شما دانلود کنید و روش بزارید اجرا میکنه بهمراه دستگاه ۲۴ عدد بازی اورجینال همگی با قاب و دفترچه متل اویل ۱ و فوتبال و بوکس و مسابقه ماشین گراند و خودتون عناوین رو ببینید اگر شما بخواهید این مجموعه رو از هر جایی تهیه کنید براتون بالای ۱۰ میلیون در میاد که البته من چنین دستگاهی رو از مجموعه ام فقط به خاطر ترک ایران دارم میفروشم و نیازی به کلکسیونم ندارم با قیمت پایه ۶ میلیون تومان میزارم برای فروش لطفا کسانی که این دستگاه رو میشناسن و ارزششو میدونن فقط تماس بگیرن تعویض ندارم فروش جدا جدا ندارم البته اگه کسی دستگاه واقییت مجازی پلی ۴ رو داره میتونه در ازای کم کردن مبلغ وی ار معامله کنه من چون زیاد نت نمیام پس با شماره ۰۹۱۲۱۰۳۶۸۵۱ میتونید تماس بگیرید اگه کنسول قدیمی غیر از کنسول های پرتابل هم خواستید میتونید بگید
و منتظر اقلام کلکسیونی دیگه هم باشید که به زودی تاپیک میزارم نظر دادن و به هم ریختن تاپیک مساوی ریپورت و بلاک

فایل های ضمیمه

• IMG_2969.JPG
    IMG_2969.JPG
    810.7 KB · نمایش ها: 75
  • IMG_2966.JPG
    IMG_2966.JPG
    538.5 KB · نمایش ها: 69
  • IMG_2967.JPG
    IMG_2967.JPG
    689.8 KB · نمایش ها: 71
  • IMG_2968.JPG
    IMG_2968.JPG
    639.1 KB · نمایش ها: 71

Loen s.kenedy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
30
حميد جان رفتي تو فروش آرشيو
اونم قويترين آرشيوت. انشالله كه خوب بفروشي.
رفيقت فريد

hamid tomcat

Registered User
لایک‌ها
128
فرید جان دارم برای دکترا میرم از ایران ولی تو بهم یه زنگ بزن

بالا