برگزیده های پرشین تولز

فروش کامل یک وب سایت انگلیسی زبان

Cyletech

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوستان،

یک وب سایت انگلیسی زبان داریم که تا حدودی بد نیست اما پست هاش ترکونده :f34r: نزدیک به 14000 تا پست خوب داریم که کلی آمار دارند. من می خوام اول قیمت هاتون رو بگین و بعد من ببینم کدوم بصرفه تره :p

آدرس: http://www.pdsir.com/

Amenocy

کاربر فعال برنامه نویسی
کاربر فعال
لایک‌ها
602
دوستان اگه مایل بودند میتوند به بنده هم پی ام ارسال کنند . تفاوتی نمیکند .

GraphX

Registered User
لایک‌ها
7,716
قيمت پايه ؟

Amenocy

کاربر فعال برنامه نویسی
کاربر فعال
لایک‌ها
602
دامین 1-2 ماه دیگر تمام میشود و در آریانیک ثبت شده . هاست هم روی هاست خودمان است و هاست برای خریدار وجود ندارد ! . قیمت پایه هم نیست . قیمت پیشنهادی ارائه فرمایید تا برسی کنیم که میصرفه یا نه ! :p لطفا سعی نکنید قیمت مفت بدید و جو را خراب نکنید ممنونم

Amenocy

کاربر فعال برنامه نویسی
کاربر فعال
لایک‌ها
602
سایتتون که وارز هست و اسکریپتتون هم لایسنس دار و غیره مجاز نصب شده؟
قیمت من 100 تومن

دوست عزیز تا شنبه منتظر میمونیم اگه نبود ماله شما .

Cyletech

Registered User
لایک‌ها
0
از دوستانی که توجه کردند ممنونم. اونی دوستمون که گفت 100 تومان به همون میدهیم. مبارکت باشه. حرفی داشتی با کاربر amin_lni بزن.

Cyletech

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان چند روزی مونده تا زمان تمدید دامین. ما تصمیم گرفتیم حداقل و حداکصر قیمت 50 تومان باشه.
درضمن دامینش رنکش 2 هست و مطالب بیش از 12437 تا. تمام مطالب انگلیسی هستند و همشون هم بروز و تاپ تشریف دارند.
حدود 10 نویسنده فعال در تمام زمینه های ایجاد شده. مثل قالب و برنامه و ... . تعداد کاربران هم به 15574 تا یا بیشتر میرسه. حجم دیتابیس هم 67.17 مگابایت هست. - 2441 هم نظر داره. - امار روزانش بیش از 3000 تاست و بیش از 800 IP تازه. - سیستم دیتالایف هست که سیستمش رو خودم آماده کردم و از لحاظ امنیت با بقیه دیتالایف ها فرق داره. این سیستم هم رایگان میدم با اینکه برای فروش گذاشته بودم. خلاصه کاربران خیلی توجه دارند به سایت عین مدیر. کافیه شما فقط سر بزنید و نقشه سایت رو بروز رسانی کنی. بقیشم با کاربرا.
بیشتر آمار از آمریکا هست و بعد انگلستان و پشت سرش هم ترکیه و روسیه و المان و ایران و ... .

لطفا سریعتر تو همین تاپیک پیشنهاد بدید. سپاس فراوان.

بالا