برگزیده های پرشین تولز

فروش کاپوچینو، کافه موکا، اسپرسو، هات چاکلت، وینر ملانژ مارک معتبر Nestlé (هلندی)

a-perspolis

Registered User
لایک‌ها
142
پس هات چاکلت شما با چی شیرین شده؟ یا کلا طعم شکلات تلخ میده؟
یا نسکافه ها
سلام مجدد
عرض کردم که فاقد شکر هستند و هیچگونه شیرینی ندارند و خودتان به میزان دلخواه شکر اضافه می کنید
هات چاکلتها هم طعم شکلات تلخ نمیدهند و ملایم تر هستند اما مزه شیرینی احساس نمیشود

staar1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
کاپوچینوی good day دارید قیمت؟

par_ham

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
322
با سلام و احترام، آدرس را لطف می کنید ؟ Rolo می خواستم و Cafe Mocca

a-perspolis

Registered User
لایک‌ها
142

hosein1371

Registered User
لایک‌ها
48
سلام
بروبچ اینجا کسی هست کافی شاپ داشته باشه؟؟؟؟یه راهنمایی میخوام.میشه خصوصی بدید/؟

dieselpower

Registered User
لایک‌ها
238
سلام
داداش اگه شیر نیدو داری اندازه و قیمتو واسم پ.خ کن

helijoop

Registered User
لایک‌ها
969
دو بسته هات چاکلت اکسترا + یک بسته کاپوچینو با خامه اضافه خریداری شد.
همه موارد همانند خرید قبلی عالی و خوب .

سپاس و تشکر

eeeeeeehsan

Registered User
لایک‌ها
89
داداش قیمت ها با هزینه ارساله؟
اسپرسو من نخوردم تاحالا، باید با قهوه ساز درستش کرد یا همینطوری میریزیم تو فنجون و هم میزنیم میخوریم؟

a-perspolis

Registered User
لایک‌ها
142
سلام
داداش اگه شیر نیدو داری اندازه و قیمتو واسم پ.خ کن
سلام
خیر موجود نیست
دو بسته هات چاکلت اکسترا + یک بسته کاپوچینو با خامه اضافه خریداری شد.
همه موارد همانند خرید قبلی عالی و خوب .

سپاس و تشکر
خوشحالم که راضی هستید منتظر توضیحات دقیقتون هستم :دی
داداش قیمت ها با هزینه ارساله؟
اسپرسو من نخوردم تاحالا، باید با قهوه ساز درستش کرد یا همینطوری میریزیم تو فنجون و هم میزنیم میخوریم؟
سلام
بله با هزینه ارسال هست
فوری هست و نیاز به اسپرسو ساز نداره
برای سفارش هات چاکلت و کاپوچینو پخ دادم خدمتتون
ممنون
سفارشتون ارسال شد

سفارش دوستان ارسال شد.

a-perspolis

Registered User
لایک‌ها
142
محصولات جدید:

وینر ملانژ 300 گرم
28 تومن
80925498412768207702.jpg

کاپوچینو 10 عددی
(با خامه اضافه)
25 تومن
24604586900780517190.jpg

کاپوچینو 10 عددی بدون کافئین
(با خامه اضافه)
25 تومن
19869640904655907082.jpg

قهوه گلد 25 عددی
25 تومن
06255383949212395399.jpg

helijoop

Registered User
لایک‌ها
969
یکی دو هفته قبل هنگام خرید هات چاکلت اکسترا جویای محصولات جدید شدم و چند مورد معرفی کردند، گفتند هنوز فرصت قرار دادن در انجمن براشون مهیا نشده. محصولات جدید درخواست کردم و امتحان کردم. الان متوجه شدم محصولات جدید قرار دادند و با اجازه ایشون نقدوبررسی از محصولات جدید با دوستان به اشتراک میزارم.

Cappuccino extra cremoso
کاپوچینو همراه خامه اضافه

پک این محصول ده تایی هست، محتوی بسته پودر ریز به رنگ کرم-کاپوچینو به همراه ذرات درشت تر قهوه ای سوخته (که البته تعدادشون در مقایسه با پودر اصلی بسیار کم هست).یک لیوان استاندارد برای تجربه طعم اصلی نوشیدیی کفایت میکنه. پودر داخل لیوان ریخته و آب جوش کم کم به لیوان اضافه میکنم. در این مرحله دو نکته باید دقت کنیم. اول اینکه از ریختن ناگهانی آب جوش بروی پودر داخل لیوان پرهیز کنیم، دوم آب جوش را بروی تمامی نواحی پراکنده شده پودر داخل لیوان بریزیم و نکته آخر حتما پودر داخل لیوان قبل از آب جوش اضافه شده باشد. اگر ابتدا آب جوش داخل لیوان بریزیم و بعد پودر اضافه کنیم بدلیل ساختار این نوع کاپوچینو امکان گلوله گلوله شدن یکی یا دو قسمت از پودر هست که در اینصورت میطلبه با قاشق کمی بیشتر هم بزنیم تا گلوله ایجاد شده باز و حل بشه. یک نکته ریز هم بگم اگر دوست دارید همانند تصویر بروی جعبه دانه های قهوه ای رنگ سوخته کاکائو بروی نوشیدنی نهایی حاصل بشه بهتره قبل ریختن آب جوش بروی پودر با قاشق کمی از دانه های قهوه ای رنگ مخلوط با پودر جدا کنید و بعد از آماده شدن نوشیدنی آنها را بروی نویشدنی اضافه کنید. علت این هست که این دانه ها سنگینتر از نوشیدینی حاصل هستند و اگر همراه پودر کاپوچینو هم زده بشوند در انتهای لیوان قرار میگیرند و بروی سطح نوشیدینی شما ظاهر نمی شوند.
خب، هنگام ریختن آب جوش صبر کنیم آب جوش تمامی پودر دربربگیره و بعد آرام آرام شروع به هم زدن میکنیم ، برخلاف پودرهای اسپرسو-کافه موکا-هات چاکلت که ساختار سریع حل شدنی در آب جوش دارند که حتی نیاز هم به هم زدن ندارند (خیلی کم نیاز دارند) کاپوچینو نیاز به حدودا سی ثاینه تا یک دقیقه هم زدن دارد.نوشیدینی حاضر شد و حالا بریم سراغ مشخصات طعم و عطر نوشیدنی:
اولین نکته شکلگیری یک لایه کف-خامه بلند بروی سطح نوشیدینی هست، اندازه این لایه نسبت به نوشیدینی کاپوچینو عادی(بسته سیصدگرمی) دوبرابر هست. نوشیدنی دارای عطر پراکنده شونده نیست، این پراکنده شدن عطر با کاپوچینو بسته بندی سیصد گرمی مقایسه میکنم . فقط برای ما که درحال نوشیدن هستیم زمانی که لیوان را نزدیک صورت میکنیم عطر کاپوچینو آمیحته با شیر حس میکنیم این عطر کمی به کاراملی هم متمایل هست. اولین شات که از نوشیدنی میخوریم خامه شکل گرفته بروی آن توجه ما را جلب میکنه، یک خامه با طعم شیر. نوشیدنی دارای طعم ملایم کاپوچینو هست این طعم را با کاپوچینو سیصدگرمی مقایسه میکنم و اگر طعم اون مدل بسته بندی را 5 از 5 قرا بدهیم این نوع را 3 از 5 درنظر میگیریم .چیزی به نام شیرینی همانند طعم شکر وجود ندارد. تلخی بسیار ملایم همراه نوشیدنی هست آنقدر کم که برای افرادی که با تلخی نوشیدنی های قهوه میانه خوبی ندارند هم مناسب هست.برای طعم میتونم بگم هشتاددرصد طعم کاپوچینو بعلاوه بیست درصد طعم شیر حس میکنیم این بیست درصد طعم شیر بیشتر اون حالت و چگالی شیر برای ما تداعی میکنه. همانند این که با یک شیر رقیق کاپوچینو درست کرده باشیم.
یک استفاده ابتکاری از این محصول میتونه درست کردن کافه گلاسه با طعم کاپوچینو همراه با بستنی شکلاتی باشه. وقتی کافه گلاسه سفارش میدیم انتظار شیر همراه با کمی پودر کاکائو حل شده و بستنی شکلاتی-وانیلی داخل لیوان داریم. در اینجا اگر یک بسته از این محصول داخل یک لیوان آب جوش آماده کنیم میتونیم لیوان نوشیدنی را برای سروینگ به دو لیوان شیر ساده همراه با بستنی شکلاتی -وانیلی برای درست کردن کافه کاپوچینو شکلاتی اضافه کنیم.
جمعبندی:
یک نوشیدنی با طعم ملایم بدون تلخی و بدون حس طعم شکر، همراه تجربه خامه تشکیل شده بروی سطح آن با طعم شیر .اگر کاپوچینو با تلخی کاملا قوی تر میخواهیم بهتر هست سراغ بسته بندی سیصدگرمی آن برویم که قبلا در همین تاپیک به اون اشاره کردم.بسته بندیهای جداگانه این محصول یک امتیاز برای راحتی استفاده درهرجا هست،برخلاف نوع سیصدگرمی که نیاز به یک ظرف برای نگهداری دارد.کلام آخر، یک نوشیدنی سبک با تلخی خیلی خیلی کم و مناسب زمانی که دوست داریم طعم خامه شیر همراه نوشیدنی تجربه کنیم.
------------------------------------
تلخی طعم
اسپرسو 10 از 10
کافه موکا 7 از 10
هات چاکلت اکسترا 4.5 از 10
کاپوچینو با خامه اضافه 1 از 10

mahan666

Registered User
لایک‌ها
26
پس هات چاکلت شما با چی شیرین شده؟ یا کلا طعم شکلات تلخ میده؟
یا نسکافه ها
من ماه قبل از دوستمون هات چاكلت و كاپوچينو گرفتم در رابطه با هات چاكلت بايد عرض كنم كه به نظر من احتياج به شكر نداره چون شيريني ملايمي داره و دو مورد كاپوچينو هم بايد امتحان كنين تا لذت واقعي طعم رو تجربه كنين !!! هر چي كه ميفروشي حلالت باشه ، واقعا كه جنسات بينظيره ، مچكريم

helijoop

Registered User
لایک‌ها
969
Wiener Melange
این محصول قهوه را تا حالا تست نکرده بودم و برای اولین بار از دوست عزیزمون تهیه و امتحان کردم. محتوی بسته شامل پودر ریز کرم-کاراملی رنگ به همراه دانه های قهوه ای به تعداد بسیار کم بصورت مخلوط هست. برای یک لیوان استاندارد (در نقدوبررسی کاپوچینو اندازه لیوان گفته شده) حتما حتما چهار قاشق چایخوری پر، پودر وینر ملانژ را درنظر میگیریم. اگر کمتر از میزان استفاده کنیم طعم بسیار رقیق و دلنچسب نتیجه کار خواهد شد. چون کلا این نوع نوشیدنی طعمی ملایم دارد و می طلبه که برای تجربه طعم کامل این نوشیدنی از چهارقاشق چایخوری استفاده کنیم. خب پودر داخل لیوان و آب جوش اضافه میکنیم، خیلی راحت حل میشود و نهایتا بیست ثانیه یا خیلی وسواس داریم سی ثانیه آرام هم میزنیم . در بالای نوشیدنی یک لایه کف شیری رنگ نازک تشکیل میشه که کم طعم کف مورد استفاده در کاپوچینویی داره که در کافی شاپ ها دستگاها با شیر درست میکنند. طعمی خوب و دلچسب برای اولین لمس نوشیدنی. طعم نوشیدینی ترکیبی جالب از شیر،پودر کاکائو نسکوویت، قهوه گلد هست. زمانی که نوشیدینی را میچشیم ترکیبی از این طعمها را حس میکنیم این طعم ها بصورت ملایم هستند(*) و تقریبا همه در یک اندازه هستند .کلا این نوشیدنی برای زمانی مناسب هست که نمیخواهیم یک طعم قوی و تلخ را تجربه کنیم و بقول معروف زمان شادی ما هست و میخواهیم از حس چشایی خودمون یک پذیرایی شاد و ملایم داشته باشیم.
عطر این نوشیدنی همانند عطر شیر شکلاتی هست که با پودر کاکائو و قهوه گلد درست شده باشه، در اینجا عطر نوشیدینی هم ملایم هست و تنها برای ما که درحال نوشیدن هستیم قابل درک هست البته بعد از مدت زمانی که از صرف نوشیدینی گذشت احساس میکنیم که دهان ما عطر نوشیدینی را بخود کاملا گرفته و فضای بین ما و نوشیدینی از این عطر پر شده است. این نوشیدنی تلخی ندارد و شیرینی بسیار بسیار کمی دارد و برای افرادی که نوشیدنی از فراورده های قهوه با طعم شیرین دوست دارند میتواند بسیار مناسب باشد .
جمعبندی:
یک نوشیدیی ملایم هم در عطر هم در طعم، بیشتر ملایم شده قهوه گلد به همراه شیرکاکائو را تداعی میکند. برای اوقات که میخواهیم کافئین به بدن برسانیم و از تلخی هم کاملا پرهیز کنیم و در عین حال شکر هم مورد استفاده قرار ندهیم ولی شیرینی حس کنیم.

(*) منظور از ملایم شده طعمهای مورد اشاره در بالا حدود 35% الی 40% طعم کامل موارد مورد اشاره می باشد.
------------------------------------
تلخی طعم
اسپرسو 10 از 10
کافه موکا 7 از 10
هات چاکلت اکسترا 4.5 از 10
کاپوچینو با خامه اضافه 1 از 10
وینر ملانژ 1 از 10

habibkhafan

Registered User
لایک‌ها
121
سلام مجدد