برگزیده های پرشین تولز

فروش کتب آمادگی کنکور کارشناسی ارشد MBA

plusdeck

Registered User
لایک‌ها
11
سلام.
بنده تقریبا تمام کتاب های لازم برای آمادگی کنکور ارشد MBA رو بصورت کاملا نو و آخرین چاپ و ویرایش موجودشون در دسترس دارم. تمام این کتاب های متعلق به انتشارات "نگاه دانش" هست که معتبرترین انتشارات مربوط به چاپ و ارائه کتب رشته مدیریت و کنکور ارشد مدیریت و MBA هستش.. تاکید می کنم کتاب های کاملا نو هستن و یک ماه پیش از طریق وب سایت خود انتشارت "نگاه دانش" خریداری شدن. لیست کامل کتاب های موجود رو اینجا میذارم...

نکته: تمام کتاب ها یکجا بقروش می رسن. تخفیف لازم موقع فروش اعمال شده، در نتیجه لطفا برای کاهش قیمت چانه نزنید لطفا! سپاسگزارم.
نکته: بنده تبریز هستم و دوستانی که ساکن تبریز هستن میتونن تشریف بیارن و حضورا کتاب هارو تحویل بگیرن. برای بقیه دوستان بعد از پروسه خرید، کتابها با پست پیشتاز به آدرس مورد نظرشون پست میشه.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 - ریاضی عمومی 1 (جلد اول) - مسعود آقاسی - ویرایش سوم - قیمت روی جلد: 20 هزار تومان
2 - ریاضی عمومی 1 (جلد دوم) - مسعود آقاسی - ویرایش سوم - قیمت روی جلد: 25 هزار تومان
3 - ریاضی عمومی 2 (جلد اول) - مسعود آقاسی - ویرایش سوم - قیمت روی جلد: 15 هزار تومان
4 - ریاضی عمومی 2 (جلد دوم) - مسعود آقاسی - ویرایش سوم - قیمت روی جلد: 20 هزار تومان

5 - GMAT - امیر عرفانیان - چاپ 93 - قیمت روی جلد: 31 هزار تومان
6 - GMAT - دو هزار سوال چهار گزینه ای همراه با پاسخ تشریجی - امیر عرفانیان - 19 هزار و 500 تومان
7 - GMAT - جلد اول - احمد صداقت - قیمت روی جلد: 20 هزار تومان
8 - GMAT - جلد اول - احمد صداقت - قیمت روی جلد: 15 هزار تومان

9 - پانصد و چهار (504) واژگان ضروری بهمراه خود آزمایی های تستی - دکتر مجمدرضا ناصر زاده و دکتر آرمان اشراقی - قیمت روی جلد: 9 هزار تومان
10 - زبان عمومی کارشناسی ارشد - دکتر آرمان اشراقی - قیمت روی جلد: 27 هزار تومان
11 - راهنمای جامع زبان عمومی ارشد و دکتری - دکتر محمدرضا ناصر زاده - قیمت روی جلد: 28 هزار تومان
12 - راهنمای جامع آزمون تافل و دکتری - دکتر محمد رضا ناصرزاده و یاشار دهدشتی زاده - قیمت روی جلد: 25 هزار تومان
13 - زبان تخصصی مدیریت (با تاکید بر استراتژی های درک مطلب) - دکتر محمدرضا ناصر زاده و یاشار دهدشتی زاده - قیمت روی جلد: 28 هزار تومان
14 - زبان تخصصی MBA (تافل MBA) - دکتر ناصر زاده و یاشار دهدشتی زاده - قیمت روی جلد: 25 هزار تومان

15 - هشت (8) مرحله کنکور آزمایشی شبیه سازی شده MBA - امیر عرفانیان و مسعود آقاسی و حمید فرید - قیمت روی جلد: 14 هزار تومان
16 - مجموعه سوالات کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه های سراسری MBA - سال 81 تا 92 - همراه با پاسخ تشریحی - قیمت روی جلد: 18 هزار تومان
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
مجموع قیمت روی جلد تمام کتاب های فوق میشه: 339 هزار و 500 تومان، که بنده با تحفیف اعمال شده میفروشم: 200 هزار تومان
هزینه پستی هم با توجه به بعد مسافت محاسبه و به 200 هزار تومن اضافه میشه.

42681412124774491877.jpg

Last edited:

mehrzad22

Registered User
لایک‌ها
95
4 تا کتاب ریاضی مسعود آقاسی رو خریدارم.اگر مشکلی نیست قیمت رو بهم پ خ کن مرسی

plusdeck

Registered User
لایک‌ها
11
4 تا کتاب ریاضی مسعود آقاسی رو خریدارم.اگر مشکلی نیست قیمت رو بهم پ خ کن مرسی
حالتون خوبه؟
همانطور که عرض کردم کل مجموعه رو یکجا به قیمت 200 هزار تومن می فروشم، اگر مایلید در خدمتتون هستم.

بالا