برگزیده های پرشین تولز

فروش کیس آلومینیومی بسیار شیک و زیبا برای نوت 3

ramtin_26084

Registered User
لایک‌ها
407
سلام اقا خسته نباشید،اقا میشه قیمت قلبیتونو اعلام کنید؟ قیمتی ک واقعا دوس دارید بفروشید و اعلام کنید؟
سلام جناب
با یکی از دوستان پیام دادند شماره تماس گرفتند ایشون 100 تومن میخواد کیس رو خودمم حداقل قیمتی که مد نظرمه همینه
البته هنوز تماس نگرفتند و فروش ادامه داره:)
الان کیف اس ویو کاور برای نوت 3 قیمتش 160 تومنه! این خیلی زیبا تر و بهتر از اونه فک کنم 100 تومن کاملا مناسب باشه:)

Elphenomeno

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
اقا وزنش زیاده؟

Elphenomeno

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
راستی شما کجا تشریف دارید؟
مطمنید به گوشی ضربه نمیزنه؟
به رنگ مشکی نت 3 میاد؟

ramtin_26084

Registered User
لایک‌ها
407
راستی شما کجا تشریف دارید؟
مطمنید به گوشی ضربه نمیزنه؟
به رنگ مشکی نت 3 میاد؟
دادا وزنش نه زیاد نیست آیومینیوم سبکه!
من گوشی ندارم که تست کنم ولی میبینی که داخلش نوار پلاستیکی داره برای اینکه ضربه رو بگیره تو لینک زیر رو نوت 3 مشکی هم گذاشته میتونی ببینی:
http://www.tvc-mall.com/details/KXX...e-3-N9005-Silver-SAMH-N9005-39B/#.U3-d4vmSxmw
http://www.casefanatic.com/samsung-2/galaxy-note-3/coque-kxx-galaxy-note-3-metal/

Elphenomeno

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
اقا نگفتی کجا تشریف داری؟

ramtin_26084

Registered User
لایک‌ها
407
مموری 64 گیگ خربداری شد
با مموری تعویض ندارم
ترجیحا فروش:)

amir10abbas11

Registered User
لایک‌ها
11
سلام
قرار بود نوت 3 بخریم برا همین این کیس رو از یکی از دوستان خریدیم:) از قضا نشد که نوت بخریم برا همین گفتم این کیس زیبا رو بزارم برا فروش:)
الومینیمی هست و مخصوص نوت 3
درب پشتی گوشی باید برداشته بشه و داخل این قرار داده بشه و پیچاش بسته میشه از تمام قسمت ها حتی دکمه و نوار دور و پشت محافظت میکنه داخلش هم دورش پلاستیک داره برای اینکه به گوشی ضربه وارد نشه!
بسیار شیک هست و میتونه جای خالی بدنه های فلزی گوشی های htc و آیفون رو برای نوت 3 جبران کنه! خودم برا همین منظور خریدم:)
کیس نو هست و استفاده نشده!
یه جعبه شیک داره داخل جعبه هم دو جفت پیچ و یه آچار مخصوص داره که هم پیچ گوشتی 2 سو هست هم چارسو هم پیچ شش ضلعی رو باز میکنه! خلاصه برا تعمیرات موبایل تون هم میشه ازش استفاده کرد:cool:
قصدم اول تعویض هست با مموری 64 گیگ کلاس 10 ولی قیمت پیشنهاد بدید مناسب باشه تقدیم دوستان میشه:general406:
لینک مشخصات:
همون طور که تو عسک میبینید برای بنده نقره ای هست
http://www.casefanatic.com/samsung-2/galaxy-note-3/coque-kxx-galaxy-note-3-metal/
http://www.tvc-mall.com/details/KXX...ng-Galaxy-Note-3-N9005-Silver-SAMH-N9005-39B/

SAMH-N9005-39B-1.jpg

SAMH-N9005-39B-3.jpg

مشاهده پیوست 592692
از کجا خریدی؟؟
تعداد میخوام

ramtin_26084

Registered User
لایک‌ها
407
از کجا خریدی؟؟
تعداد میخوام
دادا والا برا این دوستمون کادو آورده بودند منم پرسیدم نمیدونست ولی فک کنم مسافری از خارج از کشور آورده بودند براش
من یه رفیق دارم میتونه از چین تعداد بالا قیمت مناسب بیاره هم برای نوت 3 و هم برای گلکسی اس 4 و نکسوس 5 و گوشی های دیگه! کلا میتونه لوازم جانبی گوشی و تبلت یا هرچیز دیگه ای رو بیاره به صورتی سفارشی اوایل تابستون هم میره چین:)
اگه خواستید بهم پ.خ بدید تا بهتون معرفیش کنم

amir10abbas11

Registered User
لایک‌ها
11
دادا والا برا این دوستمون کادو آورده بودند منم پرسیدم نمیدونست ولی فک کنم مسافری از خارج از کشور آورده بودند براش
من یه رفیق دارم میتونه از چین تعداد بالا قیمت مناسب بیاره هم برای نوت 3 و هم برای گلکسی اس 4 و نکسوس 5 و گوشی های دیگه! کلا میتونه لوازم جانبی گوشی و تبلت یا هرچیز دیگه ای رو بیاره به صورتی سفارشی اوایل تابستون هم میره چین:)
اگه خواستید بهم پ.خ بدید تا بهتون معرفیش کنم
حتما
توتهران مغازه داره؟

ramtin_26084

Registered User
لایک‌ها
407

ahmadreza1368

Registered User
لایک‌ها
54
داداش تهش چند اخرش رو بگو ها

Obka

Registered User
لایک‌ها
125
اگر راه بیایی بر میدارم ازت 100 زیاده خدایی

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

ramtin_26084

Registered User
لایک‌ها
407
اگر راه بیایی بر میدارم ازت 100 زیاده خدایی

دادا براچی زیاده؟:)
این کیس چیش از اس ویو کاور نوت 3 کمتره؟ اون 160 میارزه این 100 نه:) اینکه زیباتر و خاص تر از اونه!
هزینه پست و بسته بندی هم پای خودم یعنی حدودا 90 تومن در میاد این کیس براتون

Obka

Registered User
لایک‌ها
125
دادا براچی زیاده؟:)
این کیس چیش از اس ویو کاور نوت 3 کمتره؟ اون 160 میارزه این 100 نه:) اینکه زیباتر و خاص تر از اونه!
هزینه پست و بسته بندی هم پای خودم یعنی حدودا 90 تومن در میاد این کیس براتون
داداش زیبایی دلیل بر برتر بودن نیست هر گلی یه بویی داره و امکانات اس ویو رو نداره این باید پذیرفت برای شما فقط یک محافظ گوشی زیبا از جنس المینیوم این دلیل بر برتری و مقایسه با اس ویو نیست....
حالا کمتر حساب نمیکنی؟

ramtin_26084

Registered User
لایک‌ها
407
داداش زیبایی دلیل بر برتر بودن نیست هر گلی یه بویی داره و امکانات اس ویو رو نداره این باید پذیرفت برای شما فقط یک محافظ گوشی زیبا از جنس المینیوم این دلیل بر برتری و مقایسه با اس ویو نیست....
حالا کمتر حساب نمیکنی؟

خب اینکه قیمتش 60 تومن از اون پایینتره در ضمن من از لحاظ زیبایی گفتم از اون بهتره
اس ویو امکانات خاصی نداره فقط اسمارت هست که خب اس ویو های غیر ارجینال هم اسمارت هستند
قیمتش رو بالا نگفتم دادا:)
ناقابله

Obka

Registered User
لایک‌ها
125
خب اینکه قیمتش 60 تومن از اون پایینتره در ضمن من از لحاظ زیبایی گفتم از اون بهتره
اس ویو امکانات خاصی نداره فقط اسمارت هست که خب اس ویو های غیر ارجینال هم اسمارت هستند
قیمتش رو بالا نگفتم دادا:)
ناقابله
داداش اس ویو امکانات خاصی نداره ؟ !!!!!!!!!! فقط اسمارته ؟!!!!!!!!!!!!!!!! از نظر قیمتی شما با اس ویو ارجینال مقایسه میکنید :D ولی خود اس ویو ارجینالو دارین با امکانات و قیمت غیر ارجینال مقایسه میکنید ...
والا من قصدم خرید بود با قیمت کمتر گویا قیمتتون مقطوع هست ...
ممنون از شما

بالا